Atsauksmes

21.10.2019, Aleksandra
Gribēju vēlreiz (šoreiz gan rakstiski) izteikti lielu PALDIES par lielisko viesu māju mūsu kāzu dienā. Gan mēs, gan visi viesi bija stāvā sajūsmā par teritoriju un telpām. Mammas iespaids bija "ienākot pa vārtiem, liekās, ka ieej kaut kādā pasakā, citā dimensijā". Arī radiem no Krievijas un Igaunijas ļoti patika, jo viņiem tas bija kaut kas neredzēts un jauns. Paldies par silto svinību zāli un siltajām mājiņām. Vienīgais moments - namiņā "Lūriķi" dzīvo peles. Tajā mājiņā guļošie viesi nevarēja aizmigt no skrabināšanas skaņām, ko tās peles radīja :D Un vienā brīdī viena pele arī mierīgi izlīda istabas vidū un jau bija gatava ielīst mantās. Tā kā tajā mājiņā noteikti vajadzētu kādus peļu slazdus salikt, lai viesiem mierīgs miegs. Visādi citādi vēlreiz PALDIES un lai jums ražens nākamais gads. Noteikti vēl kādreiz iebrauksim :)
15
17.10.2019, Daiga
Tomēr sirds ir pilna un nolēmu padalīties ar savu pieredzi. 12.10. svinēju viesu namā savu jubileju. Virtuves personāls sagadāja milzīgu vilšanos attiecībā uz cienasta kvalitāti un attieksmi. Viennozīmīgi pievienojos komentāram par Kijevas kotleti un uzkodu gaļiņām. Kotlete pārcepta, vietām apdegusi, gaļiņas sausas, apkaltušas, sajūta, ka gatavotas iepriekšējam pasākumam un turētas lidz manam. Uzskatu, ka šādas maltītes pasniegšana ir milzīga necieņa pret mani, kā klientu, kas apmaksā šo pakalpojumu un pret maniem viesiem. Tikai pēc īpašas sarunas ar virtuves darbinieci brokastu galdā tika izlikts atlikušais svaigais lasis un dārzeņi. Virtuves darbiniece, kas palika namā pasākuma laikā, nebija sastopama, kad bija nepieciešama. Kad vēlējos saslaucīt lauskas no saplēstās glāzes, lai viesi dejojot nesagriežas, slota nekur nebija atrodama, darbiniece pazudusi, pasākums apturēts. Vienlaikus, viesu nams skaists, zāle liela, pirts, baseins - lieliski, šis būtu iemesls atgriezties. Tomēr kā pasākuma organizētajs to nedarīšu, jo komunikacija ar īpašnieci gatavošanās laikā radīja daudz stresa un neskaidrību, ko atkārtot nevēlētos. Vēl 2 dienas pirms pasākuma man nebija skaidrs, vai ir sarunāts palīgs brokastu galda saklāšanai, saimniece nebija sazvanāma. Ēdināšanas izmaksas uzzināju 2 ned pirms pasākuma, lai arī vēlmes nosūtīju jau vasarā. Uz epastā uzdotiem jautājumiem īpašniece epastā neatbild. Kad zvanu, saka, ka viņai viss ir skaidrs, aizmirstot, ka es arī vēlos skaidrību. Kopumā - izbaudīju izcili neieinteresētu attieksmi, ir sajūta, ka klientus te uztver, ka peļņas avotu, aizmirstot, ka tie ir arī cilvēki. Kad sapratu, ka nevēlos šadu sadarbību, diemžēl jaunai pasākuma organizēšanai jau bija par vēlu un nācās peldēt pa straumi un cerēt, ka viss izdosies. Vai iesaku? Telpas - jā, sadarbību ar īpasnieci - nē, ēdināšanu - nekādā gadījumā.
12
14.10.2019, aleksandra
Nepatika un vilos,jo bilde ir daudz savādāk neka patiesībā.
22
13.10.2019, Ilona
Vēlos pateikties par bėres mielasta organizēšanu 12. 10.2019 . Paldies par skaisti klātu galdu un izcili garšīgo maltīti. Paldies par jauko apkalpošanu.
01
13.10.2019, ilvija
Pavāram stipri jāpiedomā par ēdienu gatavošanu. Piedodiet bet tās saucamās Kijevas kotletes sadegušās un sausās varējāt vispār nepasniegt . Aukstajā zacenē arī mini kotletītes sausas ,cietas. Lielopu gaļiņa rosolītim cīpslaina .... Ai ai. Visgaršīgākais bija miltainie kartupelīši sēņu mērcīte un sautētie kāpostiņi. Namamātei vajadzētu parūpēties par spilvendrāniem kuru vispār nav,ja nav paredzēti jābrīdina lai katrs paņem līdz no mājām.
12
13.10.2019, Žanna
Čūskas naktī pāri sejai stāgāja!!! Ļauni cilvēki un tendēti tikai uz naudu.
10
12.10.2019, Nu Baigi žēl
Ja vēlies uztaisīt dzimšanas balīti tad atbilde būs Nē jo iespējams viņi tevi uztvers par neatbildīgu dzērāju. Bet izmēģiniet savu laimi
03
04.10.2019, X
Es biju 2019.g.sept un bij ok,laikam tapec,ka visi zinaja,ka ir saucamais mentu pasakums,tapec nekas slikts nenotika.
71
03.10.2019, Egita
Romantiska vieta romantiskai atpūtai...????Lieliska un pretimnākoša saimniece Marija????Iesaku!!!
03
29.09.2019, Edgars
Visiem iesaku, fantastiska vieta par adekvatu naudu. Iesaku viss iekljauts 85 Eur/pers.
17
29.09.2019, Edvīns
Visbriesmīgākā vieta Rīgā. Latviešu valoda šajā veisu namā NEEKSISTĒ. Spēj piedāvāt tikai alkoholiķiem interesanto programmu.
22
25.09.2019, Sarmīte
Krustpils novada brīvdienu māja "Celmiņi". Paldies smaidīgajai un laipnajai saimniecei, mēs jutāmies ļoti gaidīti. Paldies par jauko atpūtu, par pirtīm un silto baļļu. Paldies. Iesaku citiem.
01
24.09.2019, Madara
Skaista vieta!Saimniecīte sirsnīga un izpalīdzīga!Ēdiens ļoti gards,galds pārbagāts ar ēdienu klāstu!Apkalpošana vienkārši super-smaidīgas un izpalīdzīgas viesmīles! :) Viennozīmīgi iesaku šo viesu namu!Pladies par jauko uzņemšanu! :)
06
22.09.2019, Linards
Labdien! Velejos apvaicaties cik jums maksa 50 cilvekiem kazu svinibas? Ka ari vai jums ari ir ieklauta edinasana?
01
18.09.2019, Mikus
Ļoti jauka vieta, ļoti viesmīlīga saimniece! Maģiska vieta! Ar ģimeni braucam katru gadu! Super pirts!!! Un ļoti bagāts ezers!!!
32
16.09.2019, Inguss
Superīga vietiņa,īpašnieki arī kolosāli.
32