Atsauksmes

27.07.2021, Eva
Nevienam neiesaku šeit pavdit savas brīvdienas!Ir ļoti daudz kas sākam par šo vietu,bet īsumā.... Saimnieks ļoti neviesvmīlīgs,agresīvs un rupjš. Saimnieks Pusnakti pa teritoriju staigā apkārt ar beisbola nūju,laikam,lai iebiedētu tos,kas nepakļaujas viņa dresūras!!!
32
26.07.2021, Ilze
Vagonińš smirdēja pēc pelējuma, viesi samaksāja par pirti, bet bija jāgaida ārā, aukstumā, kamēr divas dāmas, saimnieces radinieces izpērsies, skałums apkārt, zāles płāvējs visu laiku tarkškēja, dedzināja savus atkritumus, dūmi nāca virsū viesiem, ar bērniem vispār nebrauciet, nekā priekš bērniem nav, vienuvārdu sakot...bardaks.
00
26.07.2021, Mareks
Cenu lapas cenas neatbilst un reāli prasa vairāk. Saimnieks foršs onka, bet nu tā slāvu komendante ir atstois - tādu attieksmi un sarunu līmeni nebiju redzējis, pilnīgas šausmas. Vieta smuka, laivas sūdīgas.
01
25.07.2021, Rimantas
Laipni muižas saimnieki, ļoti patīkama atpūta, pavisām netālu no Rīgas centra. Vardu sakot, tur jāaizbrauc un jāredz vis ar savām acim. Lieliska atpūtas vieta tev un taviem draugiem. Paldies Ivaram un saimniecai par lielisku viesmīlību.
00
21.07.2021, Zinta un Ivars
Ļoti jauka vieta,laba pelvieta,labas mājiņas. Lieliski atpūtāmies. Paldies!
00
21.07.2021,
Шок! Просто шок! Договаривались на одно предложение,а увидели совершенно противоположное...Сказать,что разочарованы- это ничего не сказать! Отпуск испорчен! Я в шоке,что в наше время можно так делать!
31
20.07.2021, Marija
Pirts māja “Žagatas”. Pozitīvais. Viesu māja tīra, kārtīga, nav nekādas smakas. Trauki daudz, tīri un jauni. Liels ēdamgalds, salīdzinoši liels ledusskapis. Trauku mazgājamā mašīna. Āra terase ar dīvānu. Zviļņi. Labiekārtota peldvieta pieaugušajiem. Mīnusi. Uz visu māju tikai viena duša. Ūdens tikai karsts vai auksts – nav iespējams regulēt. Koka konstrukcija, kurā var dzirdēt katru troksni. Ēka mitrā un zemā vietā, tāpēc daudz dunduri. Atrakcijas bērniem no neapstrādāta koka. Pagalmā ir jauns, labs batuts, blakus mētājas saplīsis. Pats trakākais – truši. Viss pagalms pieder trušiem, viss vienās spirās. Visa smilšu kaste ar kakām. Rodas sajūta, ka tā ir aptūtas vieta nevis viesiem, bet trušiem.
10
18.07.2021, Kristīne
Paldies par burvīgo atpūtas vietu. Vieta kolosāla. Vai atgrieztos?Nē!Ja mēs būtu brīdināti, ka dienas laikā cauri teritorijai visu laiku nēsāsies kvadracikls un pa nakti tiks maurota karaoke. Tad uzreiz būtu citu vietu meklējuši. Pēc kolosālas pasēdēšanas miegs nevienā acī,jo trokšņu dēļ nevarēja aizmigt. Esmu pozitīvs cilvēks, kurš var visam pielāgoties. Bet robežām taču kaut kādām ir jābūt.
11
18.07.2021, Māris
Noteikti neiesaku! Ēdiens nav ēdams,bet dārgs. Toletes briesmīgas..pirmā un pēdējā reize tur!!
47
17.07.2021, Savita
Viesnica atrodas laba vieta,blakus ezers.Nummurs tirs.Pesonals laipns.Ediens garsigs restorana un ari brokastis.Diemzel ari bija kas mums nepatika.Bijam vakara restorana un pajautajam par viniem.Pie mums atnaca vinzinis .Mes jautajam vai var dabut vinu 2 glazes.atbilde ja un seko klusums.jautajam kadi 5,7,10.nenosauc ne valstis neko.pec laika atnesa.Gribejam paedot vel pasedet viesnicas prieksa un iedzert pa glazei vina.piegaju pie bara un jautaju vai varetu vel to pasu vinu pasutit.Barmenim nav tiesibu liet un nezinosais vinzinis iznesa edienus,beigas pienaca un rupji man atbildeja ka mani neapkalpos,jo es uz vinu neskatos.Tadu atieksmi mes vel nekur nebijam pieredzejusi.Edienkarte nav cenas izlejamiem viniem ,kas ir liels parkapums.Mes jums ieteiktu to nemakigo un nepieklajigo vinzini atlaist.,sabaja visu iespaidu.patejais viss bija fantastiski labi un parejais personals uz 10 ballem
00
15.07.2021, Dace
Te ir klusums, nav dzirdamas mašinu skaņas, tikai putni un dzērvju kliedzieni tālumā, un sienāži... Ja paveiksies satiksiet gan bebru, gan stirnas. Jūra, kurā Tu esi viens un vari vērot gan saullēktu, gan saulrietu... Miera un atpūtas osta... Noteikti iesakām, ja interesē patiesi mierīga atpūta. bet, ja tomēr gribās nedaudz cilvēkos, tad 4km pa jūras krastu līdz Pāvilostai var aizstaigāt...
03
15.07.2021,
Loti skaista sakopta apkārtne,saimniece burvīga,ēdiens garšīgs.
31
14.07.2021, Garām2
Bildes iespējams no pirmsākumiem, kad namiņš uzcelts. Un ezers arī nav pie namiņa kā pēc bildēm namiņa reklāmā izskatās.
01
13.07.2021, Dana
Žēl, ka šeit nevar pievienot fotogrāfijas ar zalkšiem, kas salīduši dušas kabīnē:). Vien otrs pat ap metru garš:) Domāju, ka ne visiem šādi "kaimiņi" varētu patikt! It īpaši domājot par bērniem un dzīvniekiem, ja tādi ir līdzi.... Saimnieki!!! Kaut ko lūdzu dariet ar tiem zalkšiem dušas kabīnē un tualetē!!! Tas jau vairs nav serviss par kuru nāktos maksāt!!!! Noteikti, nekad uz Belmontiem vairs nebrauksim....
011
12.07.2021, Galīgi garām
Internetā apzināti namiņš ir nofotografēts tā, lai nav redzams, ka blakus ir saimnieka māja kurā ik dienu notiek aktīvs darbs un rosība. Nekāda privātuma, miera un kvalitatīvas atpūtas. Saimnieks visu laiku ir uz vietas un nekautrējoties liek par sevi manīt. Mūsu atpūtas laikā atbrauca pat lielā kravas mašīna un vēlu vakarā saimnieks izdomāja izdzīt no garāžas kvadru, lai pavizinātos. Tieši, kad pie vaļā logiem gulēja bērni. Namiņam gan no ārpuses, gan iekštelpās steidzami nepieciešams remonts, daudzu elementu atjaunošana/nomaiņa un uzkopšana (tīrības sajūta nav nedz koplietošanas, nedz guļam-telpās). Virtuvē valda netīrība un pie izlietnes bija atstāts sūklis un lupata, kuru stāvoklis bija tik kritisks, ka pat apavus ar tādu netīrītu. Tek ledusskapis - bērns paslīdēja peļķē uz grīdas un nokrita. Kopumā viena liela vilšanās.
02
10.07.2021, Sintija
Diemžēl vai par laimi nesanāca pabūt šajā vietā, pēc bildēm izskatās glīti, bet neko darīt, turpinam meklēt. Īsumā, mēs, 3 ģimenes (kopā 12 personas) katru gadu nedēļu dzīvojam kādā mājiņā, tad nu uz 2022.gadu jau meklējam un uzrakstīju šai saimniecei. Komunikācija vienkārši pārsteidza nesagatavotu!!! 1. Pat nepajautājot, kas mēs būsim uzrakstīja, ka jauniešus neuzņem (mēs visi pieaugušie ar saviem bērniem). 2. Uz jautājumiem atbildēja tikai tiem, kuriem pašai gribās, pārējo visu ignorējot. 3. Kosmiski matemātiski izskaidroja gultu skaitu, kaut vai jautāju vai varam 12 personas palikt vienā ēkā, uz ko tā arī neatbildēja. 4. Jautājot par cenām, liek iet Bookingā un paskatīties cenas, izrādās uz nākošo gadu nemaz vēl nevarot paskatīties, ko arī paši pēc tam uzrakstīja. Jautājot par aktivitātes iespējām, uzraksta, lai iemet Google viesu nama nosaukumu un visu izlasa. 5. Watsapā uzrakstīja ļoti "patīkamu" pēdējo ziņu un mani nobloķēja. Pēc attieksmes vien neiesaku šo vietu, Jūs nebūsiet laimīgi, ja ir tāda necieņa pret viesiem! Man bija sajūta, ka es jau kaut ko esmu parādā vai kaut ko neesmu izdarījusi, tiešām apbrīnojami!
121