Atsauksmes

11.09.2018, ~Dace
Biju kāzās šajā viesu namā. Ēdiens bija ļoti garšīgs bet visu sabojāja apkalpošana pie galda- tā bija brismīga , pat ļoooti.
15
11.09.2018, Megija
Labdien, Esmu viesu namu meklējumos, priekš kāzām. Kādas cenas ir telpai, ja cilvēku skaists aptuveni ir 50? Ar cieņu, Megija Simsone
10
11.09.2018, Sise
Mīļie, 4 gadalaiki! Jūs varētu ielikt patiesas bildes no jūsu viesu mājas, ko klients varētu sagaidīt, ierodoties tur, nevis kāzu dekorācijas un sveču daudzveidību, kas pie jums bijusi. Ja cilvēks grib rīkot kādu pasākumu pie jums, tad grib redzēt patieso vidi, bez palagiem, lentēm un līgavu pušķiem. Kādā stāvoklī guļamistabas, kur palikt pa nakti, vannasistaba, ja tāda ir, zāle un citas telpas. Domājams, ka neesat dekorēšanas kantoris..vai arī tomēr?
02
11.09.2018, Sise
Es tikai nesaprotu, kā pēc šī pārtikas daudzuma attēlos potenciālais klients var saprast, kas tas par viesu namu.
06
11.09.2018, Herberts
Labdien. Vai Viesu Nams ir pieejams no 31.12.18 - 01.01.19 Paldies
00
09.09.2018, Aivars
Saimnieki informāciju nesniedz! Varat nerakstīt! ZVANIET !
01
04.09.2018, Ivo
Bijaam uz dzimshanas dienas pasaakumu tur, forshi, ka pie zaales uzreiz izeja uz terasi un iespeejams dejot aarpusee. Interesanta ideja par zaali bez jumta, muusu gadiijumaa tur speeleejaam speeles, kameer personaals bija paspeejis uzkopt galdu. Skaists, nepaarpildiits interjers, viss tiirs un teritorija ljoti liela un sakopta. Visaa visumaa- mums ljoti patika. Paldies saimniecei par lielajaam ruupeem, jutaamies superiigi!
121
03.09.2018, Ilze
Skaista vieta.Kolosāla atmosfēra un izcila saimniece Māra.Super!!!!
20
02.09.2018, Klāvs
Iespējams labākais viesu nams, kur būts. Noīrējām pirts māju kopā ar baļļu. Bijām 10 cilvēki, ērti sagulējām un viss bija ļoti labi. Ar malku iekurināta baļļa, pirts, dīķis un grils - viss nepieciešamais lieliskai atpūtai ar draugiem. Ļoti jauki un saprotoši saimnieki, ar kuriem visu cilvēcīgi varēja sarunāt. No rīta sarunājām arī brokastis, kuras bija ļoti bagātīgas. Arī mums aizmistās mantas nogādāja uz Rīgu. Bijām ļoti apmierināti ar visu - liels paldies!
00
02.09.2018, >Dainim un Ievai
vīna glāze pie brokastīm ?!, jums abiem nu gan ir līmenis un tādēļ zūd ticamība jūsu slavinājuma tekstam..., jūsu līmenis ir - tiko acis vaļā tā vajag iedzert..., un prasības jums izskatās ir visai zemas,galvenais ka brokastīs alkohols, tādēļ tā nekoptā ,netīrā vieta jums šķiet kā pasaka
88
01.09.2018, viesis
Pabijām šajā viesnīcā vasaras vidū, lai nokļūtu uz viesnīcu, jābrauc pa bedrainu ceļu, nesakopta apkārtne ,nav izklaides iespēju, ja grib paēst vakariņas, tad jābrauc apmēram 20 km uz novada centru, piedāvā tikai brokastis. Viesu uzņēmēja, brokastu galda servētāja un gatavotāja, un apkopēja ir viena persona. Iesakām lauku klusuma baudītājiem, bet labāk pašiem ņemt līdzi ēdienu, jo ir maza virtuve, kur pagatavot, jo klibo higiēnas normu ievērošana ( bija brokastīs uzlikti pleķaini trauki , WC nebija ziepes un roku dvieļi).
00
30.08.2018, Dainis un Ieva
Gribu padalīties savā pieredzē par viesu namu Saulesseta, Mēs tikko nosvinējām savas kāzas viesu namā Saules sēta. Esam ļoooti ļooti apmierināti gan ar vietu, gan ar apkārtni, gan ar piedāvājumu un arī ar ēdināšanu. Ēdienkartes piedāvājums bija diezgan plašs un ļoti garšīgs un pavisam labi atbilstošs izcenojumam. Nevaram tiešām teikt nevienu sliktu vārdu par saimniekiem, par vietu, par darbiniekiem un par ēdināšanu. Viss bija sarūpēts un pagatavots pēc labākās sirdsapziņas un visiem viss garšoja. Mūsu viesu starpā bija arī daudzi ārzemnieki, arī viņi visi bija sajūsmā par gardajām maltītēm.. Es tiešām iesaku šo viesu namu no sirds. Mūsu kāzās bija ap 94 cilvēkiem un tad visiem vietas pietika atliku likām.. gan kur sēdēt pie galda, gan izdejoties uz nebēdu un spēlēt dažādas spēles... Arī nākamā dienā pavadījām jauku dienu, izmantojot Saules setas jauko pirti ar baseinu un arī dīķi, kur varēja atvēsināties pēc pirtiņas. Tāpat daudzi viesi izmantoja lapeni,kur jauki pasēdēt ar glāzi vīna un brokastu gardumiem svaigā gaisā ;) Saimnieki tiešām bija atsaucīgi un draudzīgi. Mēs iesakām visiem šo jauko viesu namu.. Mēs šo viesu namu izvēlējāmies no vairāk kā 12 .. šis uzvarēja ar savu burvīgo gulbalku eku, ainavām, labo ēdienkarti un izvēli, kā arī pie katras detaļas šajā viesu namā ir piedomāts, viss ir gaumīgs, interesants un mājīgs.. Es noteikti gribu atkal kādreiz atgriezties šajā viesu namā uz kādām svinībām vai vienkārši pavadīt jauku nedēļas nogali... Tiešām no sirds un silti iesaku šoi vietu :) :) Noteikti nenožēlosiet :) Un saimniekeim vēlreiz saku lielu paldies
46
29.08.2018, Māris un Ieva
10.08.2018 svinējām savas kāzas šajā viesu namā. Divas naktis. Gribam izteikt vislielāko pateicīgu viesu nama saimniecei, Anitai. Viņa ir patiesi vispretimnākošākā un saprotošākā saimniece kādu mēs jebkad esam satikuši. Viss ko lūdzām tika pārdomāts un maksimāli izdarīts. Viesu nams ir ļoti skaists un svinīgs. Ir iespaidīga gulbūve. Ļoti labā vietā. Izcils! Pasūtījām sagaidīšanas un silto galdu no viesu nama, nebij pretenziju par gardo ēdienu. Īpaši tika slavēta zivs . Nakšņošanai viesu namā ir dažas gultas un daudz plāni matrači. Iesakam viesu namam iegādāties tumšos aizskarus. Ir arī ļoti laba sauna (90grādi) ar aukstu baseinu! Ideāli otrajai kāzu svinību dienai! Ja vēl dīķis būtu iztīrīts, lai var iepeldēt, būtu pavisam brīnišķīgi! Mēs labprāt atgriestos viesu namā atkal!
57
29.08.2018, Диана
Рекомендую это место были 2 года подряд с маленькой дочкой,отдохнули от души,купались по 8 раз в день,загорали,играли в футбол,волейбол,ловили с мужем рыбу, плавали на лодке на закате(романтика) жарили шашлыки и рыбу,которую поймали в озере,выспались наконец токи ))) в городе так не по спишь) мы остались очень довольны! С удовольствием приедем и следущем летом тоже????
11
27.08.2018, Kristaps
Lieliska atpūtas vieta, gan priekš ģimenēm, gan priekš makšķerniekiem, kā arī priekš ballētājiem. Mājiņas bija ideālas, par cik mēs braucām atpūsties un pamakšķerēt. Pirmā reize Dižāpu kempingā un iespaids palicis labs. Saimnieks ļoti atsaucīgs un vide arī ļoti sakopta. Paldies par brīnišķīgo uzņemšanu un apburošo vietu. Prieks būs atgriezties!
30
27.08.2018, Jānis
Planojam kāzu svinības 20-25 personas. Velos zināt aptuvenās izmaksas kuras būtu jāņem vērā lai to varētu noorganizēt jūsu muižā. Aptuvenais datums iz kadu vēlētos izmantot jūsu pakalpojumus varetu būt maija beigas, jūnija pats sākums. Atbildi gaidīšu uz savu e-pastu: tjunitisjanis@gmail.com
42