Atsauksmes

22.09.2019, Linards
Labdien! Velejos apvaicaties cik jums maksa 50 cilvekiem kazu svinibas? Ka ari vai jums ari ir ieklauta edinasana?
01
18.09.2019, Mikus
Ļoti jauka vieta, ļoti viesmīlīga saimniece! Maģiska vieta! Ar ģimeni braucam katru gadu! Super pirts!!! Un ļoti bagāts ezers!!!
32
16.09.2019, Inguss
Superīga vietiņa,īpašnieki arī kolosāli.
32
16.09.2019, Raimonds
Bijām Mārcienas muižā 2019.gada 14,15 septembrī.Uzreiz gribu teikt,ka neesam pārāk izvēlīgi un negaidījām no 3* kaut ko 5* līmenī,bet...Bijām rezervējuši lukss 2-vietīgu numuriņu ar brokastīm.Iejot numurā bija sajūta,ka esam ledusskapī.Atvēru aizkarus,lai atvērtu logu un "ielaistu" siltāku gaisu no āra,bet nācās pacīnīties ar bariņu mušām,kuras arī,laikam,meklēja siltumu pie loga.Čības,kurām bija jābūt,nebija.Iejot vannas istabā viena no trim lampiņām nedega.Televizors un internets nedarbojās,kas mums arī nebija galvenais,bet mājas lapā šāds pakalpojums ir.Recepsijā izklāstīju situāciju un saņēmām čībiņas,siltā gaisa elektrisko pūtēju,arī lampiņu operatīvi ieskrūvēja.Tiem,kam internets un televīzija ir svarīga,tad domāju,ka būsiet vīlušies,jo mums paskaidroja,ka meistars nav paspējis salabot,bet atgriežoties mājās un palasot atsauksmes no citiem apmeklētājiem,šī "nepaspēja" jau ir mēnešiem.No rīta devāmies uz baseinu,bet...Durvis bija vaļā,neviena no personāla nebija.Esmu pietiekami norūdīts,bet pēc pavadītas nakts vēsajā numuriņā,arī man nebija vēlēšanās atveldzēties ledus aukstā ūdenī,nemaz nerunājot par manu otru pusīti.Iegāju līdz viduklim un steidzāmies uz numuru ar cerību,ka dušā vēl siltais ūdens būs,lai sasildītos.Brokastis bija ļooti pieticīgas,bet kafija bija laba.Par atsevišķu ēdināšanu restorānā nevaram spriest,jo šo iespēju neizmantojām.Par labo-apkārtne tiešām skaista,bet ar to,diemžēl,par maz,lai vēlreiz būtu vēlēšanās atgriezties.
53
13.09.2019, Circle K / Jugla
Bijām šajā lieliskajā vietā ar darba kolektīvu. Vieta fantastiska. Viss tīrs un moderns. Saimniece ļoti pretimnākoša un pozitīva. Pilnībā pozitīvas emocijas. Paldies par lielisko atpūtas māju.
22
12.09.2019,
Diemžēl viesu nams Gungas ir slēgts labiekārtošanas darbiem līdz nakamajai sezonai.....
20
11.09.2019, Laura
loti labi pavaditi ligo un jani iesaku viesim tur svinet nakosos un aiznaksos ligo un janus
02
07.09.2019, Līga
Tikko atbraukuši mājās no draugu kāzām, apsriežam šo skaisto notikumu, ļoti daudz skaistu vārdu varam teikt par viesu mājām "Saules" , viss vienkārši fantastiski!! Tur ir ļoti skaisti un ļoti harmoniska vide, protams, vislabākie vārdi ir arī veltāmi mājas saimniecei Ievai, par patīkamās sajūtas radīšanu, ka esam kā mājās... Šī pasākuma ietvaros arī jūtamies kā mājās. Nākošās dienas rīta pastaiga ar basām kājām pamodinot organismu ar rasas lāsēm uz kājām.. uhh, ir vieta, kur gribas atgriezties, noteikti iesaku!
14
07.09.2019, Ирина
место на любителя.долековато.
30
07.09.2019, Fanija
Ļoti skaista vieta berniem ir kur speleteis
12
07.09.2019, Vitālijs
Superīga vieta! Atsaucīgs saimnieks! Pieņemamas cenas.
11
05.09.2019, Brigita
Svinējām kāzas Dabaicēnos, izcila vieta, ērtības, atsaucība. Vadītāja ļoti pretīmnākoša, ieteica arī ēdinātājus un fotogrāfu, tos arī paņēmām- viesi bija sajūmā un man pašai nebija tik ilgi jāmeklē. Ēdinātāji bija "Līvas"- Dagmāra, arī super atsaucīga. Telpas izskatās lieliski, daudz vietas, skats ārā fantastisks- viss tik skaisti izdekorēts, un tas ir iekļauts cenā. Gultiņas mīļi saklātas, visi gulēja labi, nopirku visiem ausu aizbāžņus. Peldējām dīķī, plašs. Un cena ir absolūti saprātīga. Vieta ir gan skaista, gan, galvenais- mīļa un rūpīgi iekārtota. Vadītāja bija viegli sakontaktējama vacapā, uzdevu visādus jautājumus. Lieliskas kāzas, kuras visi atcerēsies. paldies!
03
04.09.2019, Nadezda
Сколько будет стоить на Новый год с 31.12-по 01.046 взрослых :1 ребёнок 8 лет и 1год
10
02.09.2019, A&F
Nesen (31.08.2019) svinējām savas kāzas šajā viesunamā! Burvīgs viesu nams, burvīga saimniece un attieksme. Iemīlējamies šajā viesu namā no pirmā acu skatiena! Mūs piesaistīja skaista un kopta apkārtne kā arī tīrs un gaumīgs pats viesu nams. Saimniece Vita burvīga, atsaucīga un ļoti izpalīdzīga. Zvanijām pirms kāzām Vitai vairākas reizes un saimniece atbildēja vienmēr uz visiem jautājumiem! Ļoti garšīgs ēdiens un laba pirts otrajā dienā! Varam ieteikt svinēt savus svētkus šajā viesu namā!
37
31.08.2019, Sandra
Bijām viesu namiņā ar darba kolēģēm. Viss ļoti patika, mūs garšīgi paēdināja. neko tamldzīgu iepriekš nebiju baudījusi.
01
31.08.2019, Viesis
Esmu ļoti vīlusies. Viesu guļvietas vecā stikla siltumnīcā ( par stiklu drošību neuzņemos spriest), uz salūzušām , netīrām gultām, dīvāniem, izvelkamiem krēsliem. Piknika vieta bez apgaismojuma, malkas vietā grilam, saimniece iedeva sauju sausu žagariņu. Piknika vietā sēdvietas paredzētas 4 cilvēkiem. Dāsni piedāvātā duša un un wc mājā iekšā nopietni prasa pēc tīrīšanas līdzekļiem un ļoti čaklām rokām. Noteikti nav vērts maksāt 50€ par piknika vietu un 5€ par guļvietu.
52