Atsauksmes

04.10.2017, Valetina
08.04.2017 гуляли на свадьбе дочери.Всё было на высшем уровне- еда,сервис.Еда вкуснейшая,всё свежее,готовится всё на месте. Сам банкетный зал выше всяческих похвал. Было снято с 15.00 до 20.00 следующего дня,больше суток. Баня на второй день изумительная. Уезжать никому не хотелось.Очень уютно,ненавязчиво.Всё, что было в договоре,всё в точности исполнено. Огромное спасибо хозяевам за заботу. Самые лучшие впечатления!
56
04.10.2017, Светлана&Андрей
Праздновали свадьбу 30.09.2017. Хочу начать со слов благодарности! Огромное спасибо хозяевам, которые с любовью и заботой организовали место отдыха. Как и все молодожены мы обьездили, обзвонили не один гостевой дом в поисках подходящего. Основной критерий для нас был разместить наибольшее количество приглашенных. Хозяева сделали все возможное и организовали банкет на 108 человек, на ночь уложили 86 гостей, на что от других гостевых домов, мы получили отказ. Номера чистые и ухоженные, каждый номер обустроен ванной комнатой. Плюсом мы так де можем отметить украшение зала. Коллектив гостевого дома Saules-seta таковой услуги не предлогают, НО предоставляют возможность за три дня до банкета украшать помещение. Минусом могу отметить отсутствие Wi-Fi, у зарубежных гостей не было возможности доступа в интернет. Касаемо еды- мы получили удовольствие от обилия вкусных, разнообразных блюд. Мои гости получили прекрасные впечатления и все в восторге! Спасибо Вам, огромное!
26
04.10.2017, Alīna
Svinējām kāzas saules sētas namā 17.08.2017 Patiesi lielisks viesu nams! Burvīga saimniece - palīdzēja un uzkalusīja visas vēlmes. Ļoti pretīmnākoša. Viss tīrs, sakopts, kārtīgs! Paldies liels arī virtuves meitenēm! Šajā viesu namā ir savākta tiešām lieliska komanda, kas darīs visu, lai Jūsu diena būtu tieši tāda kā to vēlaties. Apkārtne ļoti skaisti sakopta! Arī no viesiem dzirdējām labas atsauksmes par skaistu vietu un un foršām , smaidīgām darbiniecēm! Paldies :)
27
03.10.2017, Viesu nama Eglieni kliente
9.09.17 svinèjām viesu mājā jubileju, emocijas tikai pozitīvas. Ědiens ļoti garśīgs, vide sakopta, saimnieki atsaucìgi. Paldies, vis bija ļoti jauki.
12
02.10.2017, Kāzu viesis
Vairākas reizes bijām iebraukuši paēst kafeinīcā. Viss garšīgi saprātīgas cenas. Bet esot viesu namā , kāzās- šoks. Viesmīles , kas apkalpo galdus, kaut kādās mājas drēbēs. Viesu zāle vēl tā neko, bet istabiņās netīrs. Dušas telpā pa grīdu beigti zirnekļi, zirnekļu tīkli visās iespējamās vietās. Saimnieks netīrās drēbēs pa laikam uzrodās nez no kurienes. Šķiet , ka atkārtoti viesus šeit negaida. Viesmīlība pazudusi. Pieņemot telpas pēc svinībām cenšas atrast problēmas , kur tās jau ir izsenis. Diemžēl tīrība smagi klibo.Ja nevēlaties nepatīkamu pēcgaršu- neiesaku.
14
28.09.2017, Мишина галина
Отличное место для отдыха. Очень красиво,все комфортно . Большое спасибо хозяевам за внимание и за такой райский уголок для отдыха.
35
26.09.2017,
Rakstiet, lūdzu, visus jautājumus uz e-pastu: vidzemesperle@inbox.lv Ar cieņu, "Silarozes"
11
20.09.2017, Dina
Paldies par atpūtu! Ļoti jauka vieta! Viss ir tīrs un akurāts! Ar saimnieku visu var viegli un ātri sarunāt. Bildēs gan viss izskatās blāvāks un mazāks, nekā ir patiesībā. Tās vajag pamaiinīt, -būs vairāk klientu! :) Noteikti atgriezīsimies!!!
26
18.09.2017, ed. boiler
Burvīga, sakopta vieta mierīgai atpūtai,Tiešām var justies kā mājās.Arī saimnieki ļoti laipni, pretīmnākoši un vienkārši. Dzīvošana ar visam ertībam, ekoloģiska pārtika, Dienas pavadījām jauki - vīram cope, sievai ogošana un sēņošana. Vēlētos vēl kādu reizi labprāt palikt šajā burvīgajā vietā.
14
17.09.2017, Gunta
Noteikti neiesaku sievietēm un bērniem apmeklēt Piena muižu. Vakar ieradāmies Piena muižā un sieviete vārdā Ina mūs aicināja apstaigāt teritoriju un apskatīt briežu dārzu. Kamēr vīrs skrēja krosiņu, es nolēmu iziet svaigā gaisā. Uz taciņas gar briežu dārzu muižas teritorijā pēkšņi man riedami metās virsū divi dusmīgi suņi no kaimiņmājas. Tā kā esmu grūtniece un biju pilnīgi neaizsargāta, tā pārbijos, ka vēdērs sāka sāpēt un sirds dauzīties no šī atgadījuma. Suņi neatstāja riet un tuvoties man ilgu laiku, bet es atpakaļgaitā lēni virzījos atpakaļ pa taku. Aizgāju atpakaļ uz reģistratūru izstātīt atgadījumu un tur man tikai paziņoja, ka tas nav pirmo reizi un visu atbildību novēla uz kaimiņiem. Teica, ka ir bijusi saukta arī policija. Bet personāls man pat NEATVAINOJĀS, neizsauca policiju un neizskatījās, ka taisās kaut kādā veidā novērst šo situāciju. Tikai teica, ka pārvaldnieks kartējo reizi sazināsies ar suņu saimnieku. Ja Piena muiža zin par šo problēmu, tad noteikti ir jāinformē viesi, JĀBRĪDINA. Arī nākamajā rītā Piena muiza neuzņēmās atbildību par viesu drošību un neatvainojās. Tādēļ mēs noteikti neatgriezīsimies šajā iestādē un aicinu potenciālos apmeklētājus turēt kabatā kādu nazi pašaizsardzībai, pie tam noteikti nelaist nekur savus bērnus vienus!
41
15.09.2017, Ligija
Красивейшее место . Хозяйка очень добрая, приятная, гостеприимная. Отмечали свадьбу 5 августа 2017 , мы очень довольны .Еда просто супер, гости до сих пор вспоминают. Хозяева учли все наши пожелания. Номера для гостей шикарные , чистенько, уютненько. Можно писать и писать про это место. Всем советую это место. Даже просто для семейного отдыха.
28
12.09.2017, Viesis
Ļoti nelaipna attieksme! Ieveļas pasākuma laikā,un visus izmet ārā nakts vidū!
40
12.09.2017, Ritma
Burvīga vieta mierīgai atpūtai,Tiešām var justies kā mājās.Arī saimnieki ļoti vienkārši.Vēlētos vēl kādu reizi labprāt palikt šajā burv;igajā vietā.
01
11.09.2017, Lelde
Skaista, sakopta vieta, atsaucīga saimniece un garšīgi un bagātīgi klāti galdi. Ļoti patīkami, ka iespējams izguldīt daudz viesus. Guļvvietas organizētas kopējās telpās 6-8 cilvēkiem un atsevišķi 3 istabas, kur var izguldīt pa diviem.Ļoti jauki, paldies!
01
11.09.2017, Kitija
Kempings ir ļoti labā vietā, ideāla vieta kur svinēt savas kāzas. Vai arī vienkārši atpūsties ar draugiem vai ģimeni. Apkalpojošais personālas - smaidīgs , laipns, līdz ar to pašiem lielāks prieks sarunāties, un iejusties kempinga vidē.
02
07.09.2017, Lienīte&Lauris
Man pilnīgi pretēja pieredze. Mums kāzas bija 2017.gada septembī un viss bija lieliski. Mes ilgi meklējam edinātajus, jo jāsaka atklāti negribējām pārmaksāt, jo viesu skaits bija 86 cilvēki, kas nav maz. Pirmkārt, devāmies uz pārrunām, tika piefiksēts viss kas mums patīk,kas neapmierina un vienojāmies par ēdienkarti. Otrkart, lai nebūtu kādi misēkļi 7 dienas pirms kāzām lūdzu tikšanos ar viesmīļiem,kuri apkalpos mūs kāzās, nekādu problēmu, tika noorganizeta tikšanās,izrunājāmies ar viesmīļiem,par viņu pienākumiem, un mūsu velmēm. Treškārt, pretīmnākošākus, atbildīgakus ēdinātajus tiešām neesmu satikusi. Pec kāzām viesi bija ļoti apmierināti un ,lai arī ēdienus izskatijām arī no svara viedokļa, tik un tā ēdiens vel pietika arī visai nākošajai dienai.Nevaru nepieminēt, ka ēdienu pasniegšana notika raiti un operatīvi,mums bija 86 viesi ,kurus apkalpoja 5 viesmīļi, viss bija kā pēc pulksteņa. Ceturkārt, viesu mājā varējām jau trīs dienas iepriekš puškot un plānot kāzu norisi. Mums ir lieliska pieredze un tagad arī ikvienam iesaku kāzām,svētkiem un banketiem tieši viņus, neesam piedzīvojuši vilšanos, bija lieliska sadarbība!
010