Atsauksmes

01.09.2023, Nadežda
Kādas ir cenas par naktī?
529
31.08.2023, Mamma Inta
Vēlos teikt lielu paldies ,,Lantus,, lauku mājas saimniekiem par skaisto,labi sakopto vidi.Mēs izbaudījām šo gaisotni ar lielu prieku! 19.augustā nosvinējām dēlam un vedekliņai kāzas,kuras viņi noorganizēja paši...Saimnieku attieksme bija ļoti korekta un neuzkrītoša...Mums visiem ļoti patika!Gan ēkas,gan interjers(ļoti efektīvas fotogrāfijas sanāk uz mājas terases):)Lai saimniekiem laba veselība un izturība...!
21
28.08.2023, Niklāvs
Pirms astoņiem gadiem šajā viesu namā,ceļojot ar velosipēdu, pārnakšņoju.Cena par nakti bija ļoti laba,jo toreiz pateicoties lietainai dienai biju gatavs samaksāt daudz vairāk????. Palikuši ir vislabākie iespaidi par šo vietu.Loti patīkama atmosfēra un forša saimniece,kas visu savu dzīvi man izstāstija.Labprāt vēl kādreiz tur paviesotos,bet diemžēl tuvākajā laikā nebūs tādas iespējas.Liels paldies par toreizējo uzņemšanu.Ar cieņu Niklāvs Mednis
00
27.08.2023, Dace
Apmeklējām viesu namu pirms gada- 2022.gada augustā. Gultas mīkstas, palagi tīri... Bet viss smirdēja. Es nezinu pēc kā - netīrības? Nevēdināšanas? Pietrūkst saimnieku rūpes!
00
23.08.2023, Agate
Vietai jau nav ne vainas,tikai saimniekiem pie komunikācijas ar klientiem vajadzētu piestrādāt,nebūt tik agresīvi noskaņotiem,jo ne jau visi ir kā tas viens nelabais klients un arī rūpīgāk iztīrīt mājiņas un wc. Otru reizi gan šeit vairāk nebraukšu un neieteiktu arī citiem!
00
23.08.2023, Jānis
Kāpēc nekur neredzu cenas?
661
23.08.2023, Ludmila
Lieliska vieta atpūtai draugu ģimenēm ar bērniem! Vecākiem bērni nebūs jāizklaidē, jo viņi paši šeit sev atradīs izklaidi. Mēs atpūtamies trīs ģimenes ar bērniem no 4 līdz 9 gadu vecumā. Bērniem tiešām negribējās braukt prom, teica, ka gribētu šeit palikt dzīvot :) Esot uz ūdens ar sup dļliem vai tāpat peldoties, tie paliek visu laiku vecāku acupriekšā, kuri atpūšas uz terases. Labiekārtota virtuve, viss ir ļoti tīrs un kārtīgs! Paldies Jums par brīnišķīgu atpūtu!
23
22.08.2023, Кристина
Очень нам понравилось, все очень чисто красиво, безумная красивая природа, приятные хозяева, мы провели замечательное времяпровождение, так же гостям тоже очень понравилось♥️
01
21.08.2023, Кристина
Очень нам понравилось, все очень чисто красиво, безумная красивая природа, приятные хозяева, мы провели замечательное времяпровождение, так же гостям тоже очень понравилось♥️
00
20.08.2023, Ieva
Ļoti viesmīlīga māja ar viesmīlīgiem un pretim nākošiem saimniekiem. Sākotnēji tikām ietekmēti negatīvo atsauksmju dēļ- gandrīz nepaņēmām šo viesumāju, taču labi, ka tomēr, neskatoties uz atsauksmēm, izvēlējāmies tieši šo vietu. Pie mājas ir ļoti jauka peldvieta ar iespēju pabraukāt ar katamarānu un izīrēt motorlaivu, kā arī pie ezera ir jauka pirtiņa un blakus tai ir kubuls. Izmantojām iespēju un izmēģinājām visas atpūtas atrakcijas un ekstras- neko nenožēlojām. Paši saimnieki pēc prasītā arī visu sagatavoja. Šai vietā bija patiesi labi pavadīts laiks. Kopumā skatoties, cena atbilst kvalitātei.
03
20.08.2023, Laura irina kalnjņa
Gribēju pajautāti kā tur ar drošibas naudu?
00
16.08.2023, Ilze
Vis labākās atsauksmes! Ļoti pretimnākoši un atsaucīgi saimnieki, ir ieinteresēti, lai viss būtu ok. Apkārtne sakopta un skaista, istabiņas tīras un skaistas. Mēs šeit svinējām savas kāzas! Šī bija visskaistākā diena ! Noteikti ieteiktu šo vietu, Jūsu kāzām, svinībām un citiem atpūtas brīžiem
315
14.08.2023, Santa
Lieliska vieta! Meža ielokā, ļoti liela teritorija, laukos ar pilsētas komfortu. Istabās smaržo ar lavandu. Ir viss nepieciešamais. Bet atsevišķi gribu atzīmēt fantastisku skatu guļot naktī baļļā uz zvaigžņu debesīm! Saimniece iebraucot visu pastāsta un tiešām atsaucīga. Paldies par iespēju nosvinēt dzimšanas dienu Jūsu vietā!
41
13.08.2023, melīgajam Edgaram
izstaigājām telpas un pretenzijas nebija..., kā iedomājies ka saimniekiem bija visas segas jāatloca un jāpārbauda un visas gultas jāatklāj un jāskata,protams ,kad sāka kopt telpas tad arī atklājās visas jūsu slēptās cūcības,piemīstās gultas un samīztās segas. Edgar, tu esi pretīgs,tikai tāda suga kā tu,to paši nesaprot.
00
11.08.2023, Dārta
Brīnišķīgā vieta jauki saimnieki
01
10.08.2023, Andrejs
Ļoti patīkami cilvēki, sainieki. Superīga vieta. Laiva,ezers,daba????????????
54