Atsauksmes

23.08.2023, Jānis
Kāpēc nekur neredzu cenas?
666
23.08.2023, Ludmila
Lieliska vieta atpūtai draugu ģimenēm ar bērniem! Vecākiem bērni nebūs jāizklaidē, jo viņi paši šeit sev atradīs izklaidi. Mēs atpūtamies trīs ģimenes ar bērniem no 4 līdz 9 gadu vecumā. Bērniem tiešām negribējās braukt prom, teica, ka gribētu šeit palikt dzīvot :) Esot uz ūdens ar sup dļliem vai tāpat peldoties, tie paliek visu laiku vecāku acupriekšā, kuri atpūšas uz terases. Labiekārtota virtuve, viss ir ļoti tīrs un kārtīgs! Paldies Jums par brīnišķīgu atpūtu!
23
22.08.2023, Кристина
Очень нам понравилось, все очень чисто красиво, безумная красивая природа, приятные хозяева, мы провели замечательное времяпровождение, так же гостям тоже очень понравилось♥️
01
21.08.2023, Кристина
Очень нам понравилось, все очень чисто красиво, безумная красивая природа, приятные хозяева, мы провели замечательное времяпровождение, так же гостям тоже очень понравилось♥️
00
20.08.2023, Ieva
Ļoti viesmīlīga māja ar viesmīlīgiem un pretim nākošiem saimniekiem. Sākotnēji tikām ietekmēti negatīvo atsauksmju dēļ- gandrīz nepaņēmām šo viesumāju, taču labi, ka tomēr, neskatoties uz atsauksmēm, izvēlējāmies tieši šo vietu. Pie mājas ir ļoti jauka peldvieta ar iespēju pabraukāt ar katamarānu un izīrēt motorlaivu, kā arī pie ezera ir jauka pirtiņa un blakus tai ir kubuls. Izmantojām iespēju un izmēģinājām visas atpūtas atrakcijas un ekstras- neko nenožēlojām. Paši saimnieki pēc prasītā arī visu sagatavoja. Šai vietā bija patiesi labi pavadīts laiks. Kopumā skatoties, cena atbilst kvalitātei.
03
20.08.2023, Laura irina kalnjņa
Gribēju pajautāti kā tur ar drošibas naudu?
00
16.08.2023, Ilze
Vis labākās atsauksmes! Ļoti pretimnākoši un atsaucīgi saimnieki, ir ieinteresēti, lai viss būtu ok. Apkārtne sakopta un skaista, istabiņas tīras un skaistas. Mēs šeit svinējām savas kāzas! Šī bija visskaistākā diena ! Noteikti ieteiktu šo vietu, Jūsu kāzām, svinībām un citiem atpūtas brīžiem
315
14.08.2023, Santa
Lieliska vieta! Meža ielokā, ļoti liela teritorija, laukos ar pilsētas komfortu. Istabās smaržo ar lavandu. Ir viss nepieciešamais. Bet atsevišķi gribu atzīmēt fantastisku skatu guļot naktī baļļā uz zvaigžņu debesīm! Saimniece iebraucot visu pastāsta un tiešām atsaucīga. Paldies par iespēju nosvinēt dzimšanas dienu Jūsu vietā!
41
13.08.2023, melīgajam Edgaram
izstaigājām telpas un pretenzijas nebija..., kā iedomājies ka saimniekiem bija visas segas jāatloca un jāpārbauda un visas gultas jāatklāj un jāskata,protams ,kad sāka kopt telpas tad arī atklājās visas jūsu slēptās cūcības,piemīstās gultas un samīztās segas. Edgar, tu esi pretīgs,tikai tāda suga kā tu,to paši nesaprot.
00
11.08.2023, Dārta
Brīnišķīgā vieta jauki saimnieki
01
10.08.2023, Andrejs
Ļoti patīkami cilvēki, sainieki. Superīga vieta. Laiva,ezers,daba????????????
54
10.08.2023, Armands
Fantastiska vieta ar gimenei. Noteikti iesaku! ❤️
14
09.08.2023, Atbilde Edgaram
Godājamais Edgars! Es sprotu, ka Jums nepatika izstādīts rēķins par nodarītiem zaudējumiem, un tieši tāpēc Jūs un Jūsu draugi man atstāj negatīvas atsaukmes. Izbraucot es jautāju Jums, vai viss bija labi, par ko saņēmu pozitīvu atbildi, bet tik līdz man radās jautājums par apčurātu gultu un palagiem no šīs gultas es dabuju negatīvas atsauksmes no jūsu kolektīva. Pēc līguma nosacījumiem man ir tiesības izstādīt rēķinu par nodarītiem zaudējumiem, un tāpēc tika izstādīts rēķins par matrača tīrīšanu un palagiem, kā arī līgumā tika atrunāts, ka atstājot mūsu māju atkritumiem ir jābūt savāktiem un traukiem izmazgātiem vai to atlīdzināt Izīrētājam. Ieteikums citiem saimniekiem, esiet ļoti uzmanīgi ar šo viesu, daudz nepamatotu pretenziju un tagad visur mēģina sabojāt mūsu reputāciju.
03
09.08.2023, Aija
Superīga vieta atpūtai. Paradīze zemes virsū. Pieejams wifi. Ļoti forši saimnieki. Rokas stiepienā jūra. Riteņu noma,laivu noma.Noteikti iegriezieties atpūsties.
50
09.08.2023, maķīškalna Jančuks
Pilnīgi skaidrs,pēc rakstības stila un satura,ka atsauksmi rakstījuši paši īpašnieki. Trūkst klienti un tā cenšas īpašnieki paši sevi reklamēt.
36
09.08.2023, Edgaram
Riebjas tie vērtētāji pēctam. Kad aizbraucāt,vai akli bijāt ka neredzējāt kas un kā? Izmanto saimnieku darbu un laiku un pēctam noķengā. Par tādu cenu... Mosties un nolaidies uz zemes,paskaties kādas cenas prasa riņķī un apkārt. Man par izziņas saņemšanu ,kuru caca izprintē 30 sekunžu laikā paprasa 8 eiro.Ko tu teiktu ja atpūtas vietas īpašnieki prasītu par par katrām 30 sekundēm ko jūs tur uzturējāties astoņus eiro.Nu?
04