Atsauksmes

26.08.2018, naktsviesis
Vissirsnīgākais paldies par jauko atpūtu. Mēs jutāmies īpaši gaidīti, jo personāla attieksme bija brīnišķīga. Ļoti skaista vieta, miers, gleznaina daba. Iesaku katram, kas grib izrauties no pilsētas stresainās rutīnas.
329
25.08.2018, Евгений
Приехал в комплекс Личи с семьёй, покушать и закупиться в магазине. На руках была маленькая собачка, той терьер 2 кг. Так даже зайти в магазин не дали, сразу выставили из помещения. Я понимаю что с собакой нельзя, а латышам можно ?
30
23.08.2018, Renārs
Gribu izteikt lielu pateicību Saulēm. Kas par sirsnību! Uzņēma kā savējos. Un uzdāvinātās lavandas pie bērnu gultiņām joprojām liek atcerēties par mūsu ģimenes brīvdienām! Pirtsmāja tiešām paredzēta relaksam, pērtuve liela, mierīgi varējām apgulties uz lāvām un viens otru arī nopērt par visiem nedarbiem. Nakšņošana otrajā stāvā, nolikām mazos gulēt pēc pirts un paši ar sievu kāpām lejā baudīt vakaru. Paldies par iedoto bērnu rāciju, sen tā nebijām mierīgi palikuši divatā! Nākamreiz zināšu, ka droši var ņemt līdz arī makšķeri, jo dīķī lēkā zivis! Saimniece apmierināja arī mūsu ziņkāri un izrādīja arī viesu namu. Visu cieņu, ļoti gaumīgi un pārdomāti pie tā, ka ēka ir ar savu stāstu. Pie lielākām svinībām zināsim, kur doties! Renārs ar ģimeni!
229
23.08.2018, Anita
Ļoti jauka vieta.Patīkami jauki darbinieki.Viesojos pirmo reizi ,cerams ka ne pēdējo.Paldies !
52
22.08.2018, Dace ar kompāniju
Nenožēlosiet ja aizbrauksiet atpūsties, paēst un jauki pavadīt laiku vienā no Latvijas skaistajām vietām - tiešām ļoti sakopta vieta, laipns personāls, pasakaina pludmale, dažādas aktivitātes piedāvātas, var būt lielāka vai mazāka kompānija - vietas pietiks visiem - mēs bijām piecas, bet varējām būt arī 100 x vairāk... paldies ka ir tādas vietas un lai veicas visiem mums!
43
22.08.2018, kaķene
Все бы хорошо, и место красивое, и уютно, если бы отдых не портил персонал, работающий на базе отдыха - отвечает хамски, не рады встречать и заселять (т.к.для них это лишняя работа), по тел.часто отвечают, что всё занято, хотя это неправда. СРОЧНО МЕНЯТЬ РАБОЧИХ!!!
16
21.08.2018, Гость
Крайне не доволен данным гостевым домом и отношением хозяев. Отмечали второй день свадьбы. За полгода договаривались о сумме, оговаривалось, что будет включено в стоимость, где можно ходить, что можно делать и так далее. По приезду, хозяева даже нас не узнали, и не помнили, что мы забронировали их дом. Баня была не убрана, полы грязные, столы грязные, тропинки в листьях, на столах и стульях куча паутины. Пришлось самому все убирать, чтобы не было стыдно перед гостями. На протяжение всего дня празднования, хозяин не отводил с нас глаз. То не трогайте, то не берите. Кружки с ложками в данном гостевом доме строго под счет. Очень было не приятно наблюдать, когда ходят и говорят тебе, как надо правильно делать. Во всех гостевых домах, которые мы снимали, хозяева уезжали и приезжали только перед нашим отбытием. Колонки громко не ставьте, они у них хрипят. Вы, гостевой дом, берете большие деньги за аренду и даже не можете поставить себе хорошую музыкальную технику. На свадьбе было много заграничных гостей, было много дорогих машин. По отбытию, хозяин видимо захотел взять еще себе денежек в карман и попросил добавить ему не малую сумму. В целом скажу следующее. В данном доме был первый и последний раз. Не посоветую никому его!!!
273
21.08.2018, Артур
К сожалению но остались крайне не довольны. Отмечали день свадьбы. Когда договаривались было четко оговорено, что помимо нас на территории больше никого не будет, так как свадьба 80 человек. По приезду в день свадьбы, застали картину отдыхающих в тельняшках разгуливающих по всей территории. На просьбу пояснить как такое произошло, хозяева просто разводили руками. За 2 часа аренды берут 70 евро, что тоже немало. Увы, но сами больше пользоваться не будем и друзьям не посоветуем.
03
21.08.2018,
Paldies saimniekiem par fošu atpūtu.Visiem iesaku!
45
21.08.2018, Kika
Noteikti iesaku pirms lielāka pasākuma organizēšanas, atbraukt un visu apskatīt. Vieta diezgan bēdīgā stāvoklī. Namiņos gultasveļa netīra-segas it īpaši. Var gadīties, ka pie lieveņa jūs sagaida izsmēķu čupa no iepriekšējā apmeklētāja. Katrā ziņā, uz turieni var doties, ja nav pārāk augstas prasības pret tīrību. Jāatzīst, ka ainava gan ļoti skaista
31
20.08.2018, RE (Raivis un Evita)
2018. gada augustā svinējām Billes namā savas kāzas. Ļoti atsaucīga saimniece, viesmīlīgas un plašas telpas, bija viegli izguldināt mūsu 70 kāzu viesus. Ļloti forša un ērta pirts telpa, mūsu viesi to novērtēja kā ļoti labu esam! Pavārs Aivars (no Salt&pepper) bija parūpējies par garšīgu un gaumīgu viesību galdu. Pavārs un arī pats viesu nams (saimniece Izabella) spēja dot labus un vērtīgus padomus.
32
19.08.2018, Jānis un Ērika
Kāzas norisinājās 18.08.18,Šajā Viesu namā! Lasot negatīvās atsauksmes esmu šokā, mana pieredze ir savādāka. Saimniece ļoti atsaucīga, ēdienkarti palīdzēja sastādīt ideāli, detalizēti izskaidroja kas un kā... Vairākas reizes par zvanīja lai pārliecinātos vai vis kārtībā vis apmierina. Pasūtot viesu māju ka priekšnoteikumu izvirzīju kārtību, vis bija kārtīgs un tīrs. Dienu pirms kāzām vakarpusē tika nopļauta zālē. Ierodoties viesu māja apkalpojošā personāla darbs bija fantastisks, ka mazi Rūķīši rosījās, visus apkalpoja nevienam neka netrūka, ļoti raiti, visa vakara garumā. Runājot par ēdienu, ļoti garšīgas uzkodas un salāti, dažas uzkodas pat restorānā cienīgas. Siltais ēdiens garšīgs, mājas gaumē, garšoja gluži kā pie omītes mājas.... Mmm. No rīta Solanka bija ļoti garšīga, Rēzeknes edinasas iestādes tādu neesmu ēdis, var pielīdzināt Lido ēstuves līmenim. Runājot par pirti un baseinu, vienreizēji. Istabiņu tīrība laba, visas vannasistaba s vis tīrs smaržīgs, nekas nebija salauzts vai bojāts, vis strādā kam jāstrādā, reti kur tā ir. Par cenām runājot, cenas nav lētas, var atrast un lētākus piedāvājumus bet ir viens bet, reti kura viesu māja var uzņemt līdz 100 viesiem, šeit var, mīksto gultu un matraču pietiek. Īsāk sakot mana pieredze pozitīva. Liels paldies apkalpojošam personālam, Rūķīši rosījās ne pa jokam pat 5x parjautās vai vis kārtībā. Taka varu ieteikt šo viesu māju, 75 līdz 80 cilvēkiem ideālā vieta.
513
19.08.2018, Agita
Brīnišķīga nedēļas nogale. Ideāla ģimenes atpūtas vieta, nekādu kaitinošu kaimiņu, Bērni peldējās caurām dienām, zivis varēja makšķerēt no laipas un ķērās pat mums, kas izliekas par makšķerniekim reizi gadā :) Un naktī gulējām pie ugunskura un skaitījām krītošās zvaigznes.
54
19.08.2018, Dace un Andris
Brīnišķīga atpūtas mājiņa. Sirsnīgi saimnieki!Pavadījām kolosālu nedēļas nogali kopā ar ģimeni. Vieta no kuras negribās braukt prom,noteikti vēl atgriezīsimies. Paldies saimniekiem par jauko atpūtu.
61
19.08.2018, Dace
Brīnišķīga atpūtas mājiņa. Sirsnīgi saimnieki!Pavadījām kolosālu nedēļas nogali kopā ar ģimeni. Vieta no kuras negribās braukt prom,noteikti vēl atgriezīsimies. Paldies saimniekiem par jauko atpūtu.
60
19.08.2018, Toms
Viesiem ar saimniekiem nav vērts vienoties, tāpat izdarīs kā viņiem izdevīgāk!!!
04