Atsauksmes

02.07.2019, Sprogas
Labdien, Spodri! Paldies par asauksmi! Bet, diemžēl, Jūsu izklāstītais īsti neatbilst patiesībai. Ierašanās "Sprogās" ir no 14.00, par ko pirms tam Jūs biju informējusi. Ierašanās laiks ir tāds, jo līdz 12.00 izbrauc iepriekšējie viesi, un ir vajadzīgas vismaz 2h laiciņa, lai sagatavotu mājiņu nākošajiem viesiem. 13.45 saņēmu zvanu, ka jau esat klāt, uz ko atteicu - "Jau esat klāt? Dusciņ par agru, vēl nav divi, bet labi, uzgaidiet, lūdzu, pēc pāris minūtēm piebraukšu". Satiekoties mēs sasveicinājāmies, es Jums izrādīju mājiņu, ātri iepazīstināju ar visu nepieciešamo, lai nekavētu Jūsu atpūtu un arī tāpēc, ka pati nedaudz steidzos. Par kāda cirvja skaldīšanu šeit iet runa, man īsti nav saprotams. Steigā aizmirsu pievērst Jūsu uzmanību lietiņām, kas pie mums ir jāievēro, tāpēc nosūtīju īsziņu ar tieši šādu tekstu vārds vārdā - "Aizmirsu piebilst - lūdzu iepazīstaties ar noteikumiņiem, kas atrodami pie ieejas durvīm! Jauku atpūtu!" Man ir saglabāta šī ziņa, tāpēc Jūsu apvainojumi neatbilst patiesībai. Lai šo visu pabeigtu uz pozitīvākas nots, izsaku Jums lielu paldies par tiešām tīri atstātu mājiņu!
02
02.07.2019, Spodris
Jau daudzus gadus atpūšamies pie Latgales ezeriem, tātad ir ko salīdzināt.Varam teikt tikai to labāko par vietu, mājiņu, laipu, laivām . Bet... Pārsteidza jaunās saimnieces attieksme. Atbraucot pirmais aizrādījums - Esiet par agru (15min) gaidiet! Satiekoties, kā ar cirvi noskalda: māja te, laiva , laipa tur.Tualete šķūnī. Viss . Pēc brīža pienāk SMS: izlasiet instrukciju pie sienas! Atvadoties vienīgais jautājums : Neko nesaplēsāt ? Ar tādu attieksmi saskārāmies pirmo reizi . Skumji...
43
01.07.2019, sveta1804@mail.ru
Добрый вечер 4 взрослых 7.07 с 11.00до 12.00 8.07 домик
00
01.07.2019, Jana
Eglienos svinājām šogad 29.06.2019. Noīrējām lielo viesu māju un uz vietas pasūtījām ēdienu. Kopumā - viss pozitīvi - ēdiens garšīgs un skaisti noformēts, laba apkakalpošana. Ap viesu māju sakopta teritorija, bērniem arī bija, kur izskrieties. Ja mulsina gulēšana uz matračiem - tad varu teikt, ka matrači ir pietiekami biezi un stingri - gulēt bija ļoti ērti. Vienīgais- par baļļu bija jāsamaksā 60 eur, nevis kā bija sarunāts -50. Bet kopumā - palika labs iespaids par šo vietu, tāpēc - IESAKU!
10
30.06.2019, Samanta
NEIESAKU! Mājiņas nekoptas, zirnekļu tīkli. Saimniece par daudz grib. Nelaipna.
01
30.06.2019, Atis
Mierīga, skaista vieta kur atpūsties! Pie galvenajiem plusiem var pieskaitīt: 1) laipnā saimnieces attieksme, 2) izolētības sajūta- saimnieki lieki netraucēja, tomēr, ja bija kādas neskaidrības- nekavējoties atbildēja; blakus mājiņa ir diezgan tuvu, bet vispār nav redzams un dzirdams kas tur notiek, ir sajūta, ka esiet vieni paši 3) lai gan bijām sagatavojuši līdzi dažādus noderīgus sīkumus, viss jau bija nodrošināts uz vietas (ļoti rūpīga pieeja) Trāpījām nedēļas nogalē, kad laikapstākļi nelutināja, tomēr tas neliedza izbaudīt atpūtu pilnā mērā. Noteikti brauksim vēl!
03
30.06.2019, Irena
Если вы хотите отпраздновать свой праздник в этом гостевом доме, будете осторожны. В начале апреля я созвонились с Арнисом и тк на 20.07 дом был занят он мне предложил 27 число, согласовав с родными я перезвонила и он сказал что нас записывает на 27.07. Причём я звонила по рекомендации его хороших знакомых. В начале мая я попросила знакомую узнать количество мангалов, наличие казана и нашему удивлению не было предела. Оказалось про нас не в курсе а 27.07 у них гуляет свадьба. У меня шоковое состояние тк приглашены гости из-за границы. Мне сказали, что это моя проблема. После неприятного разговора Арнис пошевелился и якобы начал искать нам другой дом, но без результатов... Начал предлагать 26.07 число. Я сама нашла другой гостевой дом, к счастью даже приличный данного, с разницей в цене 100 евро. Я предложила ему компенсировать мне разницу, тк по его вине я вынуждена искать другой дом. На что тоже получила отказ. Настолько не порядочного человека я не встречала.
00
27.06.2019, Inese
Paldies par vienreizēji skaisti sakopto apkārtni un ļoti liels paldies par superīgo pirtiņu! Mūsu kompānijai tas bija neaizmirstams notikums. Lai pietiek spēka un izdomas turpināt iesākto. Latgale ruļovoj!
02
27.06.2019, Виктор.
Спасибо за отзыв хороший. Буду стараться ????
03
27.06.2019, Numurs nav pareizs
Numurs 20232121 pieder citai organizacijai un nav saistits ar viesu namu!
00
27.06.2019, Andris
Labdien. Ar ğimeni ( divi lieli ,divi mazi) atpūtāmies šai ekskluzīvā vietā . Vieta skaista ,apkārtne tīra , mauriņs apļauts. Konkrētais namiņš morāli novecojis , bet ērtāk nekā teltī. Labi nodalīti namiņi viens no otra , kaimiņi netraucē. Rezervēju vietu pa tālruni , ar komunikāciju bij sarežğīti , grūti saprast informāciju , skopa informācija par atpūtas cenām , visas izmaksas tiek informētas ierodoties kempingā. Nav jau tā ka braucu atpūsties bez naudas , bet es vadījos pēc sniegtās informācijas rezervējot vietu ,tāpēc skaidru naudu ņēmiet ar rezervi - noderēs .Par visu ir jāmaksā , par to es pilnībā piekrītu . Diemžēl peldēt mums nesanāca . Ar sievu esam no tiem kas ezerā var ielīst brienot un pamazām pierodot pie ūdens temperatūras un bērni vispār vēl mācās peldēt . Lieta tāda ka ūdens grunts ir burtiski nosēta ar gliemež vākiem un nenormāli durās kājās. Bradāt pa ūdeni nav iespējams ,tad tikai no laipas . Bradašanai risinājums varētu būt čības vai gumijnieki. Arī ūdens bij ļoti duļķains. Varbūt mums toreiz tikkai nepaveicās un citā laikā viss ir citādi. Secinājums : PAņemiet vairāk skaidras naudas līdz un gumijniekus
01
25.06.2019, Jānis
Sveiciens Urakšu jaukajiem saimniekiem! Paldies par VISLABĀKO iespaidu ko atstāja Jūsu skaistā un sakoptā atpūtas vieta un Jūsu lieliskā attieksme šajos Līgo svētkos! Viss bija perfekti, savādāk nepateiksi. Turpmāk brauksim tikai pie Jums!:) Ar cieņu - vēlam ilgu un sekmīgu pastāvēšanu.
01
24.06.2019, Diana
Отмечали Лиго в этом замечательном месте, все остались очень довольны. Нас было 10 человек взрослых и дети, сняли домик, баню и бочку. Все очень чистенько и аккуратно, есть все необходимое: постельное белье, посуда, мангал. Есть выход к реке, поле для игры в футбол и волейбол. Есть детская площадка, пантон на реке. В домике есть туалет и душ. Кухня оснащена эл.плитой и маленьким холодильником. Очень приятные цены. Однозначно советуем.
00
23.06.2019, Kristïne
Briesmīga personāla attieksme pret klientiem
74
22.06.2019, Ilvija
Kopš pērnā gada vasarā nomainījās saimnieki, līmenis ir tikai cēlies - kā vietējā iedzīvotāja redzu, ka teritorija tiek kopta un pilnveidota. Istabiņās gan neesmu palikusi, bet regulāri braucu pusdienas ēst - arī virtuves piedāvājums ir uzlabojies. Un šobrīd tiek gatavoti ļoti garšīgi, vnk debešķīgi deserti. Forši, ka piebraucot pie ezera, pa dažiem eiro var izmantot arī normālas tualetes, pikniku galdus, pat duša ir. Un arī grilus var īrēt. Iesaku!
02
21.06.2019, Jāzeps Poškus, advokāts
Kāpēc visādi bezvārda (Nē) murmuļi iedomājas, ka personāls ir vergi? Ja ir darba laiks, tad ir. Jūs jau arī droši vien no darba notināties, lai pavakariņotu! Un 15 min ne vienmēr var ēdienu pagatavot, da pēc Jums atstātā rukšu kūts vēl jāsakopj, trauki jānomazgā.
74