Atsauksmes

17.09.2018, Ieva
Lieliska vieta, kur atpūsties un svinēt - ērtas telpas, viss vajadzīgais gaumīgām izklaidēm, ļoti labs ēdiens. Vienkārši skaisti.
63
15.09.2018, Rita
Patiesa viesmīlība, sadarbība un individualizēta pieeja klientam un lieliska latviešu virtuve! Svinējām kāzas 80 cilvēku pulkā. Saimnieki parūpējās par visu - sākot no lieliskas ēdienkartes realizēšanas līdz pat viesu izguldināšanai. Rūpes par katru mazītiņo sīkumiņu, radīja pamatotu drošības sajūtu, ka mūsu pasākums izdosies. Saimniece ļoti detalizēti izrunā visu soli pa solim, piedāvā lieliskus risinājumus, dalās ar pieredzi. Lieliska vieta atpūtai un svētkiem. Paldies jums !
12
13.09.2018, Sanita
Tikko biju kāzās kā viesis šajā viesu namā. Man ļooti patika zāles izgreznojums! Ēdiens arī bija fantastiski garšīgs un daudz, bet tas par ko gribēju izteikt viedokli- viesmīle mums bija ļoti laipna un atsaucīga, apkalpošana bija ļoti laba, tā kā nevaru iedomāties, ka te būtu varējis būt citādi. Tieši nolēmu, ka pati gribu kaut ko svinēt šai omulīgajā vietā!
45
12.09.2018, Ciemiņš
Labdien! Vēlos uzrakstīt atsauksmi par Mežotne pili! skaista un vesturiska vieta tas ari viss. Ienākot pilī sēdēja recepcijā administrātore un liela kundze(laikam apkopēja) šī kundze neļāva pateikt vārdu administratorei un uzspieda mums pusdienas ēst pilī. Mēs piekritām! Bet nožēlojām jo pirmkārt nebija edienkartes un apkalpoja cilvēks kas tikko pils pagalmā pļāva zālāju!!! Tas ir nekur neredzets gadījums. Restorāns un ēdiens nekādi neatbilst 4 zvaigznem. ieteikums vadībai noņemt no recepcijas liekos cilvēkus un uzlabot servisu,restorānu!
02
12.09.2018, Ligita un Edvards
Sirsnīgs paldies viesu namam par mūsu īpašās dienas neatņemamu sastāvdaļu! Ēdiens bija ļoti garšīgs un skaisti uzservēts. Ļoti labi, ka viesu namam klāt ir baseins! Mēs esam ļoti apmierināti ar vietas izvēli kāzu svinēšanai ! Rīta pelde baseinā palīdzēja ātrāk pamosties :) Īpašniece ļoti saprotoša un atsaucīga! Liels paldies visam personālam !!!
24
11.09.2018, ~Dace
Biju kāzās šajā viesu namā. Ēdiens bija ļoti garšīgs bet visu sabojāja apkalpošana pie galda- tā bija brismīga , pat ļoooti.
16
11.09.2018, Megija
Labdien, Esmu viesu namu meklējumos, priekš kāzām. Kādas cenas ir telpai, ja cilvēku skaists aptuveni ir 50? Ar cieņu, Megija Simsone
10
11.09.2018, Sise
Mīļie, 4 gadalaiki! Jūs varētu ielikt patiesas bildes no jūsu viesu mājas, ko klients varētu sagaidīt, ierodoties tur, nevis kāzu dekorācijas un sveču daudzveidību, kas pie jums bijusi. Ja cilvēks grib rīkot kādu pasākumu pie jums, tad grib redzēt patieso vidi, bez palagiem, lentēm un līgavu pušķiem. Kādā stāvoklī guļamistabas, kur palikt pa nakti, vannasistaba, ja tāda ir, zāle un citas telpas. Domājams, ka neesat dekorēšanas kantoris..vai arī tomēr?
03
11.09.2018, Sise
Es tikai nesaprotu, kā pēc šī pārtikas daudzuma attēlos potenciālais klients var saprast, kas tas par viesu namu.
09
11.09.2018, Herberts
Labdien. Vai Viesu Nams ir pieejams no 31.12.18 - 01.01.19 Paldies
00
09.09.2018, Aivars
Saimnieki informāciju nesniedz! Varat nerakstīt! ZVANIET !
01
04.09.2018, Ivo
Bijaam uz dzimshanas dienas pasaakumu tur, forshi, ka pie zaales uzreiz izeja uz terasi un iespeejams dejot aarpusee. Interesanta ideja par zaali bez jumta, muusu gadiijumaa tur speeleejaam speeles, kameer personaals bija paspeejis uzkopt galdu. Skaists, nepaarpildiits interjers, viss tiirs un teritorija ljoti liela un sakopta. Visaa visumaa- mums ljoti patika. Paldies saimniecei par lielajaam ruupeem, jutaamies superiigi!
223
03.09.2018, Ilze
Skaista vieta.Kolosāla atmosfēra un izcila saimniece Māra.Super!!!!
20
02.09.2018, Klāvs
Iespējams labākais viesu nams, kur būts. Noīrējām pirts māju kopā ar baļļu. Bijām 10 cilvēki, ērti sagulējām un viss bija ļoti labi. Ar malku iekurināta baļļa, pirts, dīķis un grils - viss nepieciešamais lieliskai atpūtai ar draugiem. Ļoti jauki un saprotoši saimnieki, ar kuriem visu cilvēcīgi varēja sarunāt. No rīta sarunājām arī brokastis, kuras bija ļoti bagātīgas. Arī mums aizmistās mantas nogādāja uz Rīgu. Bijām ļoti apmierināti ar visu - liels paldies!
00
02.09.2018, >Dainim un Ievai
vīna glāze pie brokastīm ?!, jums abiem nu gan ir līmenis un tādēļ zūd ticamība jūsu slavinājuma tekstam..., jūsu līmenis ir - tiko acis vaļā tā vajag iedzert..., un prasības jums izskatās ir visai zemas,galvenais ka brokastīs alkohols, tādēļ tā nekoptā ,netīrā vieta jums šķiet kā pasaka
88
01.09.2018, viesis
Pabijām šajā viesnīcā vasaras vidū, lai nokļūtu uz viesnīcu, jābrauc pa bedrainu ceļu, nesakopta apkārtne ,nav izklaides iespēju, ja grib paēst vakariņas, tad jābrauc apmēram 20 km uz novada centru, piedāvā tikai brokastis. Viesu uzņēmēja, brokastu galda servētāja un gatavotāja, un apkopēja ir viena persona. Iesakām lauku klusuma baudītājiem, bet labāk pašiem ņemt līdzi ēdienu, jo ir maza virtuve, kur pagatavot, jo klibo higiēnas normu ievērošana ( bija brokastīs uzlikti pleķaini trauki , WC nebija ziepes un roku dvieļi).
00