Atsauksmes

07.08.2019, Saulite
Viss bija labi un skaisti, bet 4 numuriņā tas gultas kā uz dēļiem guli..... Ja viena nakts jaizmoka, tad otru nakti butu loti grūti.........
02
06.08.2019, Pēteris
labdien, interesē jūsu viesu nams uzņēmuma ballītei. aptuveni 30 cilvēki, tikpat gultas vietas. Datumi 07.12-08.12 peteris@forcefix.lv 29409828
12
06.08.2019, Pēteris
labdien, interesē jūsu viesu nams uzņēmuma ballītei. aptuveni 30 cilvēki, tikpat gultas vietas. Datumi 07.12-08.12 peteris@forcefix.lv 29409828
30
06.08.2019, Pēteris
labdien, interesē jūsu viesu nams uzņēmuma ballītei. aptuveni 30 cilvēki, tikpat gultas vietas. Datumi 07.12-08.12 peteris@forcefix.lv 29409828
22
06.08.2019, Pēteris
labdien, interesē jūsu viesu nams uzņēmuma ballītei. aptuveni 30 cilvēki, tikpat gultas vietas. Datumi 07.12-08.12 peteris@forcefix.lv 29409828
21
05.08.2019, Jānis
Viss sliktākā vieta, kur būts!!!
15
05.08.2019,
Vieta jaukai atpūtai kopā ar draugiem.
30
05.08.2019, Антра
Роза, очень редко пишу комментарии, но тут не смогла удержаться. Просто удивлена, неужели так сложно за собою помыть посуду. Мы посетили многое гостевые дома и редко где видели посудомойки, но никогда не оставили грязную посуду, не говоря уже об откровенном бардаке. Отлично понимаю, что после нас будут другие гости, и мне никогда не составляло трудностей прибрать за собою, конечно не вылизать все, но более-менее оставить порядок, т.к. отношусь с уважением к месту, где отдыхала. Что касается губки для мытья посуды, то мне иногда приходилось покупать и средство для мытья не говоря уже о губки, и представьте себе, не переломалась. Вот если бы Вы приехали, а в гостевом доме было не убрано и полно «сюрпризов» от предыдущих гостей, то да тут был полный беспредел, а так, подумать только вымыть посуду, право слово - смешно! Жду Ваших тапок.
01
04.08.2019, Zigmārs
Esam dziļi vīlušies saistībā ar viesu nama "Krauklīši" apmeklējumu. Āra vanna (džakuzi) nestrādā un bija netīra ar nenosakāmas izcelsmes gļotām un rūsu.Pēc viesu nama "Krauklīši" atbildīgā darbinieka teiktā uz vietas, āra vanna (džakuzi) jau nestrādjot aptuveni gadu un ko mēs vispār gribam, tur ir tikai tukšs vannas karkas un viss. (Telefonsarunas laikā ar viesu namu "Krauklīši" viņi solīja ka āra vanna (džkuzi) ietilpst cenā un ir pieejama. Viesu namā nebija karstā ūdens. 2.stāvā kamēr mazgājas dušā (aukstā ūdenī), tikmēr 1stāvā svinību zālē esošiem viesiem no griestiem pilst virsū ūdens.2.stāvā tualetē-dušas telpā, nav nostiprināts tualetes pods , kurš kustas, ja uz viņa apsēžas.Sauna tiek ieslēgta ar taimeri, kurš pēc 3.stundām izslēdzas.(tie viesi, kas vēlas doties uz saunu vēlāk, vairs nevar to kvalitatīvi izdarīt, jo temperatūra saunā ir nokritusies). Pilnībā nedraudzīga vide bērniem. Apkārt ēkai vaļēji elektro sadales skapji no kuriem rēgojas laukā vadi. Telefona sarunas laikā viesu nams "Krauklīši" solīja ka būs speciāli paredzēta zona bērniem ar šūpolēm, reāli ierodoties uz vietas šūpoļu un bērnu rotaļu vieta viņiem nav. Daudzi interjera elementi un mēbeles ir netīras un nolietotas. Diezgan nepatīkama vieta, kā arī mums bija neērti mūsu ārvalstu viesu priekšā par šādu "jauku" viesu namu. Secinājums samaksātā naudas summa neatbilst saņemtajam pakalpojumam.Viesu nama vadība melo klientiem, mājas lapā izvietotās bildes neatbilst šābrīža viesu nama izskatam, daudz kas ir nolietots un salauzts.
08
04.08.2019, Mārīte
Šajā nedēļas nogalē izīrējām māju nr. 3. Vieta skaista, netālu var iznomāt katamarānus un laivas, lai piepildītu atpūtu, BET, visu atpūtu izbojāja iršu pūznis un irši, kuri lidoja mājā iekšā. Tā kā pūznis ir pie mazās istabas (kurai cauri iet skurstenis) loga, to nevarēja vērt vaļā. Vēl arī nebija iespējams normāli nomazgāties, jo nebija spiediena ūdenim; tualetes durvis nevērās vaļā- cilvēki iesprūda un nebija tālu līdz panikas lēkmēm; apgaismojums ļoti romantisks tumšajā laikā - nekāds. Ja no pirts grib iet nopeldēties, tikai ar lukturi; tīrība 2/10 Un 2 ir tikai par tīrām gultas veļām; 2 gultas no piecām ir salauztas - atsperes vienai pat rēgojas; gaismas mūzika salauzta; grils bija jāved no mājas pašiem, jo uz esošā nav iespējams neko pagatavot. Būtu lieliski, ja būtu laipa ūdenī. Visu atpūtu mums izglāba tikai un vienīgi lieliskie cilvēki, kuri bija ar mums. Novēlu saimniekiem spēku un izturību, jo ieguldāmais darbs ir milzīgs. Tā vien šķiet, ka kopš uzcelšanas brīža, roka nav pielikta, lai kaut ko uzturētu kārtībā. Mēs noteikti neatgriezīsimies šajā mājā.
00
04.08.2019, Liana
Labdien, interese jūsu vieta, lai sarīkot dzimšanas dienu maksimuma uz 8 cilvēkiem+mamma. Gribēju uzzināt, kāda cena tas var būt?
00
04.08.2019, Anita
Paldies Lubūžu saimniekiem par dabas un tautiešu mīlestību!!! Katru gadu braucam uz Drustu kapusvētkiem un pa ceļam atpūšamies ezeriņa autostāvvietā pretējā malā .Arī tur viss bija ļoti sakopts un patīkams,pat peldvieta ierīkota,lai patīkami iebrist ūdeni.Arī uzticamais uzraugs ar asti bija klāt un iekasēja cienastu šķiņķa izskatā.Vienu paņēma un gāja prom- labi audzināts! Lai veicas!
00
03.08.2019, Maija
Paldies par sagaidīšanu, paldies par izmitināšanu, paldies par garšīgo maltīti :) Bija kā mājas, lieliski atpūtāmies, garšīgi paēdām. Iesaku visiem, kuriem neinteresē zvaigžņu skaits, bet mājīga atmosfēra un patiesas rūpes!
04
02.08.2019, Aivars
Diemžēl šī vieta realitātē nav tik “fantastiska”-sausā tualete kaut kur, nav elekktrības, nav ūdens-dušas vai izlietnes.... pat par malku, lai uzceptu gaļu jāgādā pašiem. 3 km kratīties pa šausmīgu piebraukšanas ceļu noteikti nav tā vērts!
00
02.08.2019, Роза
Всё было хорошо ,но там не хватало посудомойки ,так как ,если они просят,чтобы за собой помыли посуду,то пусть хотябы после каждого поситителя меняют губки и тряпку для стола ,а то я например очень бризгливый человек и даже пальцем не могла трогать губку для мытья посуды сто летней давности .А так конечно всё было чисто ,аккуратно и уютно .
12
01.08.2019, Līvija
Ja vēlaties baudīt dabas burvību - vieta ir piemērota. Bet ja vēlaties, lai apmešanās vietā būtu ērti un tīri, tad šī vieta nebūtu tā labākā. Ērtības varbūt nebūtu peļamas, saimniece arī laipna, bet tīrība dušā un tualetē - tīrās šausmas...segas istabiņā netīras, santehnika nobrukusi. Saimniekiem būtu jāpiestrādā!
01