Atsauksmes

21.08.2017, Ilona
Ļoti skaista,klusa,brinišķīga vieta priekš atpūtas no pilsētas burzmas.Superīği relaksējošs parks,bērnu rotaļu laukums,pirts,garšīği ēdieni,skaisti,tīri numuriņi.Ļoti jauki saimnieki.Paldies par maigu uzņemšanu noteikti bijām šeit ne pēdējo reizi.
310
20.08.2017, Elīna
Iesaku visiem, kuri meklē pilnīgu mieru . Skaistākā vieta pasaulē. Pirts un meža ezers uzlādē un attīra . Visiem ,kas domā vai braukt...brauciet! šeit ir ko redzēt , sajust un atcerēties. Atsevišķi PALDIES Aijai par nesavtīgo dalīšanos ar zāļu tējām.
03
15.08.2017, Gunta&Ruslans
Bijām viesunamā svinēt musu kaazas,kolosāla vieta,izkopta,iekārtots ar gaumi,saimnieki atsaucīgi. Bijam aizmirsusi saalsmaizi, saimnieciite atri visu noorganizeja lai novērstu problēmu.PALDIES!!Būtu visur tik atsaucīgi,lustējāmies uz nebēdu, visi bijām apmierināti. Kolosāli pavadīts laiks,saimniekiem lielu lielais paldies. Tiktiesam iesakaam visiem!!! Serviss 100%
13
15.08.2017, Lāsma
Bieži, tiešām bieži ir nācies meklēt lielākus vai mazākus viesu namus ar visdažādākajiem piedāvājuma “komplektiem”. Ir nācies gan vilties, gan apmierinātai aizbraukt mājās. Bet šī nu ir pirmā reize, kad es nevaru neuzrakstīt atsauksmi. Viesu nams ir lielisks. Teritorija ir sakopta, ar skaistu zālāju piekalnē pie dīķa, terase un pagalms ir apgaismots, telpas tīras, pirts un baļļa karsta. Gultas ērtas. Ēdiens labs (ņēmām auksto galdu vakariņām un brokastīs zupiņu – visi palika apmierināti). Saimniece – vispār vārdu nav! Atsaucīga, smaidīga un laipna. Par visu parūpējas. Jau gatavošanās stadijā sanāca vairākkārt sazvanīties un pārrunāt lietas. Nekas nepalika nepateikts vai pārspīlēts. Un dekorācijas! Bez papildus samaksas viesu nams tika dekorēts, tika piemeklētas salvetes “mūsu” kāsā, tikai uztaisīts fotostūrītis, sagādātas sveču burciņas ar lentām. Patiesībā viesu namu pat īsti daudz nevajag dekorēt (no malas) – tur viss ir! Plus – nekādu slēptu samaksu – viss tika pateikts jau pirmajā zvanā. Godīgi sakot, kad rezervēju viesu namu, pat nebiju to īsti apskatījusi ne bildēs, ne dzīvē. Pāris bildes biju redzējusi, bet tās pārsvarā bija no ēdieniem vai dekorācijām, svinībām, līdz ar to tāda īsti telpiska sajūta par vietu neradās. Bet kā mums noveicās!!! Tur ir skaisti! Tur ir klusi! Tur ir ērti! Un tā vien gribas tagad katram, kam nav slinkums klausīties, stāstīt, kas un kā ir Vidrižu Vēverkalnos! Tur pilnībā var teikt, ka viesu nams, tā attīstīšana, uzturēšana un parūpēšanās par viesiem ir saimniecei sirds lieta! Paldies, Saimniecei Ilonai! Un veiksmi nākotnē! Ar cieņu, Lāsma no 11.augusta
33
15.08.2017, Ēriks
Svinējām kāzas Emīla pasaulē jūlija beigās. Mums viss ļoti patika. Nojume priekš dejām, ļoti garšīgs ēdiens, pirts un kubls. Apkalpošana arī bija ļoti laba, un nebija problēmu ar viesu izguldīšanu. Liels paldies!
33
15.08.2017, Rihards
Liels paldies par jusu viesu namu!! Ideali! Pirts, vieta , atpuuta berniem bija vnk super! Uz driizu tikshanos! Ar cienu, Rihards
02
14.08.2017, Nezināmais
Bijām viesunamā svinēt jubileju,kolosāla viet,izkopta,iekārtots ar gaumi,saimnieks atsaucīgs[ne vis uzbāzīgs], kā daži izsakās,bija nepieciešama palīdzība mūsu mašīnai,drusku piemetināt,saimnieks iedeva savu metināmo lai novērstu problēmu.PALDIES!!Būtu visur tik atsaucīgi,lustējāmies uz nebēdu,gāja pirtī,peldēja baseinā,dīķī un visi bijām apmierināti. Kolosāli pavadīts laiks,saimniekam liels paldies.
12
14.08.2017, Daiva Mickuvienė
Puiki vieta norintiems ramiai ir komfortiškai apsistoti ir pailsėti nuostabioje jūros pakrantėje. Ačiū, Vaclava, už visus patogumus ir malonų bendravimą.
3128
14.08.2017, apmeklētāja
Nepatika stāstījumā- kad no sūda var sviestu uztaisīt. Es uzskatu, ka atkritumus ar ēdienu nevajag salīdzināt. Varētu teikt- no gaisa, no piena, no nekā....
12
14.08.2017, Семья Корженевских
18.06.2017 Спасибо вам,красивое местечко ,,Starki" ! Божественно! Радушный приём, вкусная еда и замечательные замки! Волейбольная площадка и качель - всё для хорошего отдыха! СПАСИБО! Очень понравилось!!!
12
13.08.2017, Ilze
Kempinga mājas lapas adresē https://www.booking.com/hotel/lv/kempings-niedras.html?aid=395575 ir rakstīts, ka mājiņās ir bezmaksas dvieļi un bezmaksas grila piederumi, bet tur atrodoties - š.g.9.-10.08. 4-vietīgās mājiņas iemītniekiem jāmaksā 2 eiro par dvieļiem, kā arī grila piederumi ir par maksu. Rezumējums-ļoti nekorekta attieksme.
01
12.08.2017, Ilona Sokolova
Мы с мужем останавливались в этом отеле 1 год назад просто прекрасно учитывая то что я сама рижанка просто прекрасно все чисто персонал прекрасный - говорит на 3-х языках - что немаловажно для моего супруга - он говорит только на английском - и не испытывал никакого дискомфорта - словом - я ставлю 5 баллов
01
12.08.2017,
Skaiisti izkoptas takas.Vienkarsi un patikami.PALDIES.
02
12.08.2017, Arnis
Braucu atpūsties ar ģimeni un noīrēju Brīvdienu mājiņu. Ierodoties biju ļoti patīkami pārsteigts, ka mājiņa bija nomaļus no visiem citiem atpūtniekiem, bet tajā pašā laikā ūdens malā. Pat savs žodziņš apkārt. Mājiņā visas ērtības, pat wi-fi. Izbraukājāmies ar laivu pa lielo dīķi, naktī vispār perfekti - tāds klusums un kolosāls skats. Sēdi uz terases dīķa malā un baudi. Kempingam ir pat savs veikals, kas ļāva uzreiz ierodoties iedzert aukstu alu. Uz kempingu Rīdzinieki var aizbraukt ar sabiedrisko (28.autobuss), tikai jāpaiet kājām. Iesaku.
13
12.08.2017, sandra
Nevienam neieteiktu braukt uz šo atpūtas vietu.Ārkārtīgi bezkaunīgs un nepieklājīgs saimnieks. Kā ar šādu attieksmi vispār var pastāvēt bizness!
02
12.08.2017, Vadims un Ieva
Ļoti patika! Labiekārtota māja augstākā līmenī! Ir visas ērtības. Lieliska atpūta pārim! Mājas saimnieks ir ļoti atsaucīgs - ieteiks un aizvedīs uz interesantākajām Rojas novada vietām un tās apkārtnes pilsētām . Pašā pilsētā ir ko paskatīties - jūras piekraste, 2 moli, muzejs, iespēja pastaigāties pa dabas takām, nobaudīt Rojas slaveno avota ūdeni, blakus ir arī nacionālie parki, kāpas, iespēja pabraukāties ar laivām pa Rojas upi un nogaršot dažāda veida kūpinātās zivis!
00