Atsauksmes

19.08.2018, Viktors
Diemžēl tā ir tikai Latvijā! Ārzemēs esmu bijis,ar sunīšiem nekāduproblēmu!
00
18.08.2018, Evita Ķ.
Paldies par skaistajām sajūtām un pirtiņu, kura ir tik pat karsta cik mīlētāju sirdis. Lieliska vieta,kur aizmirst ikdienas steigu un sajusties gaidītiem un īpašiem. ;) :)
132
17.08.2018, NOTEIKTI NEIESAKU!
Rīkojām kāzas šai viesu namā,sākotnēji likās cerīgi,lai gan saimniece nepatika jau pirmajā tikšanās dienā,iedomīga staigā degunu gaisā,pret potenciāliem klientiem nekādas cieņas un pretimnākšanas! Ēdiens ko pasūtījām vienkārši šokēja,viesiem nebija ko ēst lāga,lielākoties viss ēdiens saturēja pildīts ar sieru un majonēzi,no gaļas plates ar nekā sakarīga.lētās maximas desas,vēl atsevišķi jāsamaksā bija 3 viesmīlem kuras nepildija savu darbu vispar,viesi sedeja bez morsa,trauki netika mainīti,vēl pēc tam uzzinājām ka jāmaksa par katru sēdvietu 2 eiro! Viss bizness darbojas uz cilvēku apčakarēšanu,varu pateikt vienu,ilgi tāds bizness neturēsies esmu šokā kā vispār pastāv vēl tāds ūķis!
154
17.08.2018, Uldis
Ļoti patika Gaurata kempingā. Tur par visu ir padomāts, ir spēļu laukums arī bērniem. Mājiņā ļoti omulīgi, pasakains skats uz ezeru, kurā arī var noķert zivis. Patīkami saimnieki. Vieta, kur gribas atgriezties.
101
17.08.2018, Karīna
Maģiskā, brīnumskaistā vietā pie saimniekiem ar plašu sirdi atrodas skaista un mājīga pirtiņa ar nakstmājām un visām ērtībām. Dvēseles restarts un enerģijas avots. Vieta, kur atgriezties vēlreiz un vēl...!
535
15.08.2018, Ольга
приезжаем каждый год ( в прошлом году были 2 раза ) - очень нравится место, озеро... жили во всех домиках, которые есть в Belmonti. В этом году еще и с погодой сильно повезло. СПАСИБО! До новых встреч!
21
15.08.2018, to > Inese
Cik smieklīga tu esi ar savām pretenzijām. WIFI saki ka knapi kustot?! Cirkle ,Citadele...nenodrošina wifi tālāk par 10 m, un tad ar pārtraukumiem, bet tu Inese pieprasi lai lauku kempingā tev wifi darbotos bez saķērumiem. Jūs tiešām esat diedelnieku banda ,kura nevar rimties kasīties un apmelot cilvēkus
02
15.08.2018, Улдис
нашим гостям из Германии очень не понравилось! фотки лучше,чем действительность.
01
15.08.2018, Inese
Ko varu teikt gaidījām ko labāku mājiņa netīrita lidinās iekšā nepārtraukti lapsenes. Koplietošanas telpas tāda sajūta ka jau gadiem nav tīrīta podi kustas netīri griezti ar zirnekltikliem dažādiem kukaiņiem. Grilla vieta liels bundulis bez restites vai iesmiem tos jāmeklē pašiem veikalā kur 15 km attālumā wiffi knapi Otrreiz nekad šo vietu neapmeklēsu. Pozitīvais ezers un forša dabā
10
14.08.2018, Lāči
Pavadījām Vonadziņos savu kāzu nakti. Siltākā sagaidīšana kādu bijām pieredzējuši. Īpašs paldies Anitas kundzei - reti sastopama sirsnība, atsaucība un rūpes par viesiem! Iesakām ikvienam pavadīt savus īpašos mirkļus vai vienkārši baudīt atpūstu šajā vietā. Visapkārt brīnumskaista daba, klusums un dažādas laika pavadīšanas iespējas. Teikt, ka bijām patīkami pārsteigti, būtu nepateikt neko :)
15
14.08.2018, Olga Romanova
Очень приветливые хозяева, чистота и приятная атмосфера. Отмечали детский праздник, все очень понравилось. Закрытая территория, которая обеспечивает безопасность детей. Рекомендую. Спасибо за гостеприимство хозяевам.
311
14.08.2018, janis
nu eksotikas cienītāji nebūs vīlušies - gaisā guano, līdz trijiem rītā rej suņi, tad vēl pievienojas gailis. Pati saimniece blonda un runātīga, namiņš sakopts, viss tīrs, plašs klāsts ar lietotiem higiēnas līdzekļiem, interjers kičīgs. Neaizmirstami, paldies.
10
13.08.2018, nekā laba
Lasu un brīnos - par labajām atsauksmēm! Mēs bijām viesu nama meklējumos - sazinājos ar šī viesu nama saimniecei,pirmkārt,ieradās ar nokavēšanos,augsti paceltu degunu - tā it kā - ko Jums te vajag? Pats pirmais,kas saboja iespaidu - ieejot viesu nama zālē - mūs stūri sagaida - BEIGTA ŽURKA!!!Es saprotu,tie ir lauku,tas bija februāra mēnesis,kas nav aktīvā sezona - BET,vai šādi tiek sagaidīti potenciālie klienti,kuri ir gatavi maksāt naudu - un ne mazu naudu! Attieksme bij nekāda,sarunas laikā no tās īpašnieces bija dzirdamas frāzes - nu ja Jums vajag-tad varam, ja Jums to,ja Jums šito - viņas tonis un uzvedība parādīja ka mēs neesam vēlami... Lai būtu klienti - ir jāmaina attieksme!
162
13.08.2018, anete
Super,super!Kolosāla vieta, forši saimnieki, lieliska vieta atpūtai un relaksācija no ikdienas rutīnas.Vieta gleznaina, tīra, sakopta.Var braukt ar bērniem ir foršs bērnu laukumiņš. Iesaku aizbraukt! Ezera krasti sakopti priekš peldēšanas un ir vietas priekš makšķerniekiem.Mana ģimene un draugi bijam ļoti apmierināti!
21
13.08.2018, Ilze
Nupat īrējām viesu namu svinībām draugu lokā, izmantojot arī piedāvāto galda klāšanas pakalpojumu - viesu nama apraksts un pievienotās fotogrāfijas atbilst patiesībai, arī sarūpētais ēdiens bija ļoti garšīgs. Tīra, ļoti jauka un mājīga vieta ar zaļu apkārtni, kur izrauties no lielpilsētas, pavisam neilga brauciena attālumā. Neliegšos, ka atsauksmes mani darīja bažīgu, taču velti - nezinu, cik pamatotas ir negatīvās atsauksmes par viesu namu laikā, kad to pārvaldīja iepriekšējie īpašnieki, bet par jaunajiem saimniekiem un viņu paveikto, lai nedēļas nogales svihnības šajā viesu namā būtu izdevušās, nevaru teikt nevienu sliktu vārdu. Sestdien laipni sagaidīja, svētdien pārliecinājās, vai nevienam nekas netrūkst un piepalīdzēja apmierināt atsevišķu viesu īpašos maltīšu pasūtījumus, un pirmdien no rīta pavadīja. Paldies, biju ļoti patīkami pārsteigta!
13
12.08.2018, Visvaldis
Svinību šķūnī grīdas segusm - asfalts >:O 1. CIk tas ir veselīgi? 2. Dejot uz asfalta, nu, piedodiet :( Ēdiens bija labs un garšīgs .
20