Atsauksmes

11.07.2019, Dace
Darbiniekiem gan jau nemaksā, tāpēc tāda atieksme.
80
10.07.2019, Aleksandra
Место чудное, атмосфера сказочная...сосновый лес, пруд, птицы поют, вот это и есть настоящий отдых на природе, и всего лишь 15 минут езды от Елгавы. Баньки как из сказки красивые, а територия какая ухоженая, хозяева просто чудесные люди. Спасибо Gošivs, обязательно приедем ещё!
42
10.07.2019, Edgars un Viktorija
Svinējām kāzas 2019. gada jūnijā. Vēlamies par savu iespaidu padalīties nedaudz detalizētāk: 1. Viesu nama apkārtne – atrodas smukas pļavas vidū ar nopļautu teritoriju apkārt, kas padara vakara ainu neaizmirstami burvīgu. Blakus viesu namam ir neliels rotaļu laukums, kas ir labs bonuss, ja kāzās ir bērni. Kā arī, ja viesu nams tiek iznomāts citiem pasākumiem – ēka atrodas netālu no ūdens un apkārt ir pieejami vairāki sporta laukumi! 2. Viesu nama iekštelpas – Viesu zāle salīdzinoši plaša, kas ļauj izpausties galdu izvietojuma plānošanā. Pietiekami plaša deju un konkursu zona, kas kāzu vakara vadītājam ir svarīgi. Lielākajai daļai istabiņu ir personīgās labierīcības telpas, kā arī ir pieejamas kopējās labierīcības telpas 2. stāvā visiem. Istabu skaits ir pietiekams, un ja ir Force majeure situācijas, personāls var palīdzēt ar ārkārtas vietu nodrošināšanu. Visvairāk mani fascinēja ēkas skaņas izolācija, vai arī pareizs telpu izvietojums – pateicoties vakara vadītājam, mūzika skaļi dārdēja, bet augšā guļamistabās tas netraucēja(tas bija liels bonuss, jo mums un vēl vienam pārim bija līdzās zīdainis). Vienīgais mīnuss tas, ka mūsu kāzu diena iekrita tieši karstākajā periodā un bija velme atvēsināties. 3. Serviss – Galdi tika klāti ļoti grezni, ko nodrošināja viesu nama personāls kopā ar dekorētājiem. Vakara gaitā viesiem laicīgi tika pasniegti gardi ēdieni, laicīgi nomainīti šķīvji, papildināti galdi. Nākamajā dienā nekas neliecināja par vakardienas trako balli, jo viss bija operatīvi nokopts un galdi bija jau nodrošināti ar svaigiem ēdieniem. 4. Ēdināšana – Saimniece Anita mums izlīdzēja vairākos jautājumos jau no paša plānošanas laika: - Kādus ēdienus labāk izvēlēties - Kādi ēdieni sader kopā - Ēdiena daudzumu - Galdu izvietojumu - U.t.t. Pats ēdiens bija gards un pietiekamā daudzumā, jo pat pietika ciemiņiem iedot līdzi nākamajā dienā – par ko liels paldies dāmām virtuvē. Otrās dienas ēdieni bija svaigi un mūsu pasūtītā ,, Soļanka’’ izglāba vairāku cilvēku dzīvību. 5. Cenas atbilstība – mums bija aprēķināts konkrēts budžets, kurā mēs iekļāvāmies un pat labāk nekā plānots. Visi bija labi paēduši, izballējušies un izgulējušies, kas arī ir viesu nama pamatprincips. Liels paldies viesu nama īpašniekiem, saimniecei Anitai un visam personālam, kas padarīja mūsu kāzu dienu neaizmirstamu. P.S. cilvēki, kas rakstīja garas negatīvas atsauksmes – protams, visur ir savi ,,+’’ un ,,-‘’, bet galvenais ir komunicēt un visu izrunāt laicīgi. Jo mēs visi atradām kopīgu valodu jau no 1. minūtes, kas ļāva visu salikt tā, lai gan mums, gan personālam būtu komfortabli darboties! Viennozīmīgi iesakām visiem šo viesu namu!
06
08.07.2019, Dzintra
Liels paldies par viesmīlību un sakopto vidi "Sateku" saimniekiem! Esam priecīgi, ka izvēlējāmies tieši šo vietu svinībām. Labprāt iesakām šo viesu namu tiem, kas vēlas pavadīt laiku skaistā apkārtnē, tīrās, sakoptās telpās un izbaudīt labu pirti un baseinu! Ja bērni prom braucot jautā, vai mēs te vēl atgriezīsimies, tad viss ir kārtībā! :) PALDIES!
11
07.07.2019, Valmierieši
Viesu nams ar savu šarmu, pašā ezera krastā, kur vakaros baudījām skaistu saulrietu! Klusums un miers no apkārtnes, jo vieta atrodas tālu prom no ceļa, kalnu pakājē pie paša ezera un apkārtnē neviens tevi netraucē! Māja ar savu romantiku, ja ir vēsi vasaras vakari, var iekurināt viesistabā kamīnu! Laba makšķerēšanas vieta, mūsu loms bija maza līdaka, kuru, protams, ka palaidām atpakaļ augt vēl lielākai savā ezera paradīzē! Tā kā koks un koka mēbeles mums ir sirdij ļoti tuvas, tad viesu mājas interjers bija perfekti ieturēts šajā stilā sākot, no lielām mēbelēm līdz katrai mazākai lietai!
03
03.07.2019, Vika
Отдыхали на Лиго в Гошиве. Место чудное, атмосфера сказочная...сосновый лес, пруд, птицы поют, вот это и есть настоящий отдых на природе, и всего лишь 15 минут езды от Елгавы. Баньки как из сказки красивые, а територия какая ухоженая, хозяева просто чудесные люди. Спасибо Gošivs, обязательно приедем ещё!
34
03.07.2019, Baiba
Svinējām 29.06.19 šajā viesu namā kāzas. Tiešām nespēju pateikt neviena slikta vārda par šo vietu. Saimnieki atsaucīgi, laipni, arī vakara gaitā nāk aprūdzīt vai viss ir kārtībā un vai nekas nav vajadzīgs. Pēc saimnieku ieteikuma izvēlējāmies arī ēdinātāju Dainu no Zaļeniekiem. Ēdiens garšīgs, tik daudz, ka pat pāri palika un ar viesiem sadalījām nākamajā dienā uz mājām vedām, pustukšie šķīvji un krūzes regulāri tiek papildināti, lai būtu pilni kā arī netīrie trauki ap pusnakti nomainīti pret tīriem. Gan šim viesu namam, gan arī ieteiktajai ēdinātājai dodu 12 no 10, jo apmierināti bijām uz visiem 200%. Kā arī cena visam ir tiešām ļoti demokrātiska. :) Noteikti šeit atgriezīsimies arī kādā kempinga mājiņā atpūsties kādā nedēļas nogalē. ;)
04
03.07.2019, Pupuķis
Skaista vieta, kur pamielot acis ar dabu un zirgiem. Ļoti patīkama atmosfēra, interesanti savvaļas augi, skaisti koki. Ar kājām īsā pastaigā var aiziet līdz velnalai un Gaujai. Zirgi ziņkārīgi, ļauj pat sevi paglaudīt, kamēr ganās. Vienīgi sausās tualetes gan vajadzētu sakārtot+ pie dīķa bija krāns (roku mazgāšanai?), bet tas nedarbojās, bet būtu ļoti noderīgi.
00
02.07.2019, Sprogas
Labdien, Spodri! Paldies par asauksmi! Bet, diemžēl, Jūsu izklāstītais īsti neatbilst patiesībai. Ierašanās "Sprogās" ir no 14.00, par ko pirms tam Jūs biju informējusi. Ierašanās laiks ir tāds, jo līdz 12.00 izbrauc iepriekšējie viesi, un ir vajadzīgas vismaz 2h laiciņa, lai sagatavotu mājiņu nākošajiem viesiem. 13.45 saņēmu zvanu, ka jau esat klāt, uz ko atteicu - "Jau esat klāt? Dusciņ par agru, vēl nav divi, bet labi, uzgaidiet, lūdzu, pēc pāris minūtēm piebraukšu". Satiekoties mēs sasveicinājāmies, es Jums izrādīju mājiņu, ātri iepazīstināju ar visu nepieciešamo, lai nekavētu Jūsu atpūtu un arī tāpēc, ka pati nedaudz steidzos. Par kāda cirvja skaldīšanu šeit iet runa, man īsti nav saprotams. Steigā aizmirsu pievērst Jūsu uzmanību lietiņām, kas pie mums ir jāievēro, tāpēc nosūtīju īsziņu ar tieši šādu tekstu vārds vārdā - "Aizmirsu piebilst - lūdzu iepazīstaties ar noteikumiņiem, kas atrodami pie ieejas durvīm! Jauku atpūtu!" Man ir saglabāta šī ziņa, tāpēc Jūsu apvainojumi neatbilst patiesībai. Lai šo visu pabeigtu uz pozitīvākas nots, izsaku Jums lielu paldies par tiešām tīri atstātu mājiņu!
02
02.07.2019, Spodris
Jau daudzus gadus atpūšamies pie Latgales ezeriem, tātad ir ko salīdzināt.Varam teikt tikai to labāko par vietu, mājiņu, laipu, laivām . Bet... Pārsteidza jaunās saimnieces attieksme. Atbraucot pirmais aizrādījums - Esiet par agru (15min) gaidiet! Satiekoties, kā ar cirvi noskalda: māja te, laiva , laipa tur.Tualete šķūnī. Viss . Pēc brīža pienāk SMS: izlasiet instrukciju pie sienas! Atvadoties vienīgais jautājums : Neko nesaplēsāt ? Ar tādu attieksmi saskārāmies pirmo reizi . Skumji...
44
01.07.2019, sveta1804@mail.ru
Добрый вечер 4 взрослых 7.07 с 11.00до 12.00 8.07 домик
10
01.07.2019, Jana
Eglienos svinājām šogad 29.06.2019. Noīrējām lielo viesu māju un uz vietas pasūtījām ēdienu. Kopumā - viss pozitīvi - ēdiens garšīgs un skaisti noformēts, laba apkakalpošana. Ap viesu māju sakopta teritorija, bērniem arī bija, kur izskrieties. Ja mulsina gulēšana uz matračiem - tad varu teikt, ka matrači ir pietiekami biezi un stingri - gulēt bija ļoti ērti. Vienīgais- par baļļu bija jāsamaksā 60 eur, nevis kā bija sarunāts -50. Bet kopumā - palika labs iespaids par šo vietu, tāpēc - IESAKU!
10
30.06.2019, Samanta
NEIESAKU! Mājiņas nekoptas, zirnekļu tīkli. Saimniece par daudz grib. Nelaipna.
01
30.06.2019, Atis
Mierīga, skaista vieta kur atpūsties! Pie galvenajiem plusiem var pieskaitīt: 1) laipnā saimnieces attieksme, 2) izolētības sajūta- saimnieki lieki netraucēja, tomēr, ja bija kādas neskaidrības- nekavējoties atbildēja; blakus mājiņa ir diezgan tuvu, bet vispār nav redzams un dzirdams kas tur notiek, ir sajūta, ka esiet vieni paši 3) lai gan bijām sagatavojuši līdzi dažādus noderīgus sīkumus, viss jau bija nodrošināts uz vietas (ļoti rūpīga pieeja) Trāpījām nedēļas nogalē, kad laikapstākļi nelutināja, tomēr tas neliedza izbaudīt atpūtu pilnā mērā. Noteikti brauksim vēl!
03
30.06.2019, Irena
Если вы хотите отпраздновать свой праздник в этом гостевом доме, будете осторожны. В начале апреля я созвонились с Арнисом и тк на 20.07 дом был занят он мне предложил 27 число, согласовав с родными я перезвонила и он сказал что нас записывает на 27.07. Причём я звонила по рекомендации его хороших знакомых. В начале мая я попросила знакомую узнать количество мангалов, наличие казана и нашему удивлению не было предела. Оказалось про нас не в курсе а 27.07 у них гуляет свадьба. У меня шоковое состояние тк приглашены гости из-за границы. Мне сказали, что это моя проблема. После неприятного разговора Арнис пошевелился и якобы начал искать нам другой дом, но без результатов... Начал предлагать 26.07 число. Я сама нашла другой гостевой дом, к счастью даже приличный данного, с разницей в цене 100 евро. Я предложила ему компенсировать мне разницу, тк по его вине я вынуждена искать другой дом. На что тоже получила отказ. Настолько не порядочного человека я не встречала.
00
27.06.2019, Inese
Paldies par vienreizēji skaisti sakopto apkārtni un ļoti liels paldies par superīgo pirtiņu! Mūsu kompānijai tas bija neaizmirstams notikums. Lai pietiek spēka un izdomas turpināt iesākto. Latgale ruļovoj!
02