Atsauksmes

31.07.2019, Elita
Super vieta!!! Bērni sajūsmā!! Ir dažādas izklaides iespējas. Ļoti atsaucīga un smaidīga saimniece. Numuriņš tīrs un gaišs. Kopējā virtuvē ir iespēja uztaisīt ēdienu un paēst. Jūra ir pāri ceļam un var aiziet ātrāk par minūti. Noteikti brauksim vēl un ieteiksim šo jauko atpūtas vietu arī paziņām un draugiem!!!
00
29.07.2019, Diāna
Mums bija kāzas un ēdienu pasūtījām uz vietas, samaksājām milzīgu summu par personu, bet pēc trijām stundām uz galdiem vairs praktiski nebija ēdiena un papildus neko nevarēja dabūt. Nākamajā rīta ēdienu salika pietiekoši. Kāzu tortei vietas ledusskapī nebija un nācās domāt par to pašā kāzu dienā. Vienā istabā itkā var sagulēt vairāk kā 10 cilvēki, bet reāli kādi 5-6, lai būtu kaut cik normāli. Viena no lielās divguļamās gultas čīksētja un nebija ērta. Nakamajā rītā mums bija jāizvācas līdz plkst.13:00, bet ap plkst.11:00 virtuvītē gatavoja un nēsāja ēdienu citiem, kur tas viss ir redzams, liekot saprast, ka mums vajadzētu jau ātrāk izvākties. Bet visumā pati vieta skaista un ļoti jauki, ka var izbraukt ar laiviņu.
38
29.07.2019,
Labvakar uz 2.augustu būtu iespējams rezervēt pirti uz 3h?
00
29.07.2019,
Просто УЖАСНО!!!!ОЧЕНЬ ГРЯЗНО,все старое!Дом в плесени,баня у кошмарном состоянии,гнилые доски.Воды нет(надо ходить с ведром до колодца в гору).В крыше дома осиный улий(нас покусали)!Цена не соответствует месту(за двоих 50€ в сутки).Скидку не дали!Хозяевам нужны только деньги,а не уют для гостей!Туда точно больше не вернёмся!!!НЕ РЕКОМЕНДУЕМ!
02
28.07.2019, Iveta
Līdz šim biju dzirdējusi tikai un vienīgi labas atsauksmes par šo jauko vietu. Bet diemžēl nācās ļoti vilties,jo šodien svinējām bērnam ballītē dzimšanas dieniņu. Mēs pieaugušie cits ar citu izbrīnā pārsteigti saskatījāmies, kad bērniem otro ēdienu porcijas pasniedza divreiz lielākas ne kā mums pieaugušajiem.Pati esmu strādājusi kafē,bāru apkalpojošā servisa jomā 22 gadus, un nekad nebiju piedzīvojusi tik mazas un bezgaumīgas porcijas.Mums visiem viesiem bija liels pārsteigums arī tas,ka marinētie gurķīši bija pasniegti---sagriezti ar visiem cietajiem galiņiem, ko pat praktiski retais kurš mājas kārtībā liks uz galda. Kā kulminācija visam bija tas, ka bērnam ēdienā,precīzāk-----pannētajai vistas vilejas strēmelītei ieceptu bērns atrada olas čaumalu. Mīļie tautieši,draugi, radi un ceļojošie viesi,-- šī nav tā vieta, kur nobaudīt izsmalcinātu maltīti un samaksāt par kvalitāti. Vienīgas ,jā bērniem patika atrakciju parciņš. Esam ļoti vīlušies, nomainiet pavāru vai vadību!
02
28.07.2019, Anonīms
Esmu vīlusies par viesu namu, apraksts ir neatbilstošs patiesībai. SPA džakūzī neiztīrīts, solīts bija no rīta, bet no rīta neko nesagaidijām. Bet vismaz visi visu laiku bijām saspiesti kopā????♥️
06
27.07.2019, ....
Novēlu Raimondam lielu izturību un veiksmi darbā!
02
27.07.2019, Ināra
Šajā ziemnieku sētā ir ļoti mazas porcijas, samaksāsiet aptuveni 15.00 EUR un paēduši noteikti nebūsiest! Rēķinieties, ka par atrakcijām jāmaksā arī ļoti dārgi! Labāk brauciet kur citur! Kādreiz ar prieku te bieži iegriezos, bet nu tagad metīšu krietnu līkumu.... 27.07.2019
10
26.07.2019, Zane
Mums gan bija vilšanās jo traucēja saimnieka nemitīga klātbūtne, zāles pļaušana kad gatavojāmies un uzkopām visu pirms pasākuma, arī tīrība nebija super laba.
00
25.07.2019, Ольга
приехали семьёй, 3 человека, взяли маленький домик на двоих и место для палатки, всё просто изумительно-- чисто, красиво, свежо.. нагулялась босиком, муж рыбачил, рыбка есть и хорошая.. выплывали на Бабитку, налюбовались и нафоткались , лодка в прокате, на сутки ,, но можно брать и по часам.. волейбольная площадка с морским песочком, супер , где-то рядом живёт совушка, ухукала нам вечерами... видели её охотящуюся над заливчиком.. хозяева очень доброжелательны и отзывчивы, всегда можно позвонить и спросить что-то.. есть wf , ловит везде.. мы тут почти неделю, завтра выезжаем, не хочется..
13
25.07.2019, Inga
Jauka vieta atpūtai sakoptā vidē! Paldies saimniekiem!
00
25.07.2019, Skaidrīte
Gaumīgajā un modernajā viesu namā aizvadījām 2 dienas, tiekoties radu salidojumā. Viesu namā ir arī lieliska virtuve ar visiem nepieciešamajiem traukiem, lai pagatavotu ēdienu. Patīkami sēdēt uz terases un klausīties jūras šalkoņā. Izmantojām arī plašo banketu zāli. Skaista, sakopta vieta un brīnišķīga saimniece. Vienīgi jāpiecieš 12 km no šosejas pa zemes ceļu, kamēr nokļūsiet līdz viesu mājai, bet tas ir tā vērts.
20
25.07.2019, Māra no Saldus
Paldies cilvēkiem, kas kopj un rūpējas par šo ļoti skaisto atpūtas vietu! Ideāla vieta atpūtai.
12
23.07.2019, Zane
Paldies par skaisto atpūtu! Esam visi sajūsmā!!! Pasakaina taka. Un jūra pie Jums ir skaista.
10
22.07.2019, Rita
Rezervācija tika laicīgi veikta, bet laikam tuvāk ejot, precizējot informāciju, izrādījās, ka saimniece nav piefiksējusi un pierezervējusi jau kāzas. Nav smuki!!!!
34
21.07.2019, Дмитрий
Отмечали корпоративное мероприятие , вышло супер. Ивета с супругом помогли обеспечить праздник. Плюсы: +Очень отзывчивые владельцы +Шикарное состояние комплекса и прилегающей территории +Два типа бань с водоёмом +Приятные интерьеры в охотничьем стиле +Просторная территория и отсутствуют соседи +Рядом Загоны с животными, за которыми можно наблюдать Минусы: -Найти без навигатора достаточно сложно -Не может подъехать крупный автобус прямо на территорию
02