Atsauksmes

30.08.2018, Dainis un Ieva
Gribu padalīties savā pieredzē par viesu namu Saulesseta, Mēs tikko nosvinējām savas kāzas viesu namā Saules sēta. Esam ļoooti ļooti apmierināti gan ar vietu, gan ar apkārtni, gan ar piedāvājumu un arī ar ēdināšanu. Ēdienkartes piedāvājums bija diezgan plašs un ļoti garšīgs un pavisam labi atbilstošs izcenojumam. Nevaram tiešām teikt nevienu sliktu vārdu par saimniekiem, par vietu, par darbiniekiem un par ēdināšanu. Viss bija sarūpēts un pagatavots pēc labākās sirdsapziņas un visiem viss garšoja. Mūsu viesu starpā bija arī daudzi ārzemnieki, arī viņi visi bija sajūsmā par gardajām maltītēm.. Es tiešām iesaku šo viesu namu no sirds. Mūsu kāzās bija ap 94 cilvēkiem un tad visiem vietas pietika atliku likām.. gan kur sēdēt pie galda, gan izdejoties uz nebēdu un spēlēt dažādas spēles... Arī nākamā dienā pavadījām jauku dienu, izmantojot Saules setas jauko pirti ar baseinu un arī dīķi, kur varēja atvēsināties pēc pirtiņas. Tāpat daudzi viesi izmantoja lapeni,kur jauki pasēdēt ar glāzi vīna un brokastu gardumiem svaigā gaisā ;) Saimnieki tiešām bija atsaucīgi un draudzīgi. Mēs iesakām visiem šo jauko viesu namu.. Mēs šo viesu namu izvēlējāmies no vairāk kā 12 .. šis uzvarēja ar savu burvīgo gulbalku eku, ainavām, labo ēdienkarti un izvēli, kā arī pie katras detaļas šajā viesu namā ir piedomāts, viss ir gaumīgs, interesants un mājīgs.. Es noteikti gribu atkal kādreiz atgriezties šajā viesu namā uz kādām svinībām vai vienkārši pavadīt jauku nedēļas nogali... Tiešām no sirds un silti iesaku šoi vietu :) :) Noteikti nenožēlosiet :) Un saimniekeim vēlreiz saku lielu paldies
46
29.08.2018, Māris un Ieva
10.08.2018 svinējām savas kāzas šajā viesu namā. Divas naktis. Gribam izteikt vislielāko pateicīgu viesu nama saimniecei, Anitai. Viņa ir patiesi vispretimnākošākā un saprotošākā saimniece kādu mēs jebkad esam satikuši. Viss ko lūdzām tika pārdomāts un maksimāli izdarīts. Viesu nams ir ļoti skaists un svinīgs. Ir iespaidīga gulbūve. Ļoti labā vietā. Izcils! Pasūtījām sagaidīšanas un silto galdu no viesu nama, nebij pretenziju par gardo ēdienu. Īpaši tika slavēta zivs . Nakšņošanai viesu namā ir dažas gultas un daudz plāni matrači. Iesakam viesu namam iegādāties tumšos aizskarus. Ir arī ļoti laba sauna (90grādi) ar aukstu baseinu! Ideāli otrajai kāzu svinību dienai! Ja vēl dīķis būtu iztīrīts, lai var iepeldēt, būtu pavisam brīnišķīgi! Mēs labprāt atgriestos viesu namā atkal!
57
29.08.2018, Диана
Рекомендую это место были 2 года подряд с маленькой дочкой,отдохнули от души,купались по 8 раз в день,загорали,играли в футбол,волейбол,ловили с мужем рыбу, плавали на лодке на закате(романтика) жарили шашлыки и рыбу,которую поймали в озере,выспались наконец токи ))) в городе так не по спишь) мы остались очень довольны! С удовольствием приедем и следущем летом тоже????
11
27.08.2018, Kristaps
Lieliska atpūtas vieta, gan priekš ģimenēm, gan priekš makšķerniekiem, kā arī priekš ballētājiem. Mājiņas bija ideālas, par cik mēs braucām atpūsties un pamakšķerēt. Pirmā reize Dižāpu kempingā un iespaids palicis labs. Saimnieks ļoti atsaucīgs un vide arī ļoti sakopta. Paldies par brīnišķīgo uzņemšanu un apburošo vietu. Prieks būs atgriezties!
30
27.08.2018, Jānis
Planojam kāzu svinības 20-25 personas. Velos zināt aptuvenās izmaksas kuras būtu jāņem vērā lai to varētu noorganizēt jūsu muižā. Aptuvenais datums iz kadu vēlētos izmantot jūsu pakalpojumus varetu būt maija beigas, jūnija pats sākums. Atbildi gaidīšu uz savu e-pastu: tjunitisjanis@gmail.com
43
26.08.2018, naktsviesis
Vissirsnīgākais paldies par jauko atpūtu. Mēs jutāmies īpaši gaidīti, jo personāla attieksme bija brīnišķīga. Ļoti skaista vieta, miers, gleznaina daba. Iesaku katram, kas grib izrauties no pilsētas stresainās rutīnas.
431
25.08.2018, Евгений
Приехал в комплекс Личи с семьёй, покушать и закупиться в магазине. На руках была маленькая собачка, той терьер 2 кг. Так даже зайти в магазин не дали, сразу выставили из помещения. Я понимаю что с собакой нельзя, а латышам можно ?
71
23.08.2018, Renārs
Gribu izteikt lielu pateicību Saulēm. Kas par sirsnību! Uzņēma kā savējos. Un uzdāvinātās lavandas pie bērnu gultiņām joprojām liek atcerēties par mūsu ģimenes brīvdienām! Pirtsmāja tiešām paredzēta relaksam, pērtuve liela, mierīgi varējām apgulties uz lāvām un viens otru arī nopērt par visiem nedarbiem. Nakšņošana otrajā stāvā, nolikām mazos gulēt pēc pirts un paši ar sievu kāpām lejā baudīt vakaru. Paldies par iedoto bērnu rāciju, sen tā nebijām mierīgi palikuši divatā! Nākamreiz zināšu, ka droši var ņemt līdz arī makšķeri, jo dīķī lēkā zivis! Saimniece apmierināja arī mūsu ziņkāri un izrādīja arī viesu namu. Visu cieņu, ļoti gaumīgi un pārdomāti pie tā, ka ēka ir ar savu stāstu. Pie lielākām svinībām zināsim, kur doties! Renārs ar ģimeni!
230
23.08.2018, Anita
Ļoti jauka vieta.Patīkami jauki darbinieki.Viesojos pirmo reizi ,cerams ka ne pēdējo.Paldies !
52
22.08.2018, Dace ar kompāniju
Nenožēlosiet ja aizbrauksiet atpūsties, paēst un jauki pavadīt laiku vienā no Latvijas skaistajām vietām - tiešām ļoti sakopta vieta, laipns personāls, pasakaina pludmale, dažādas aktivitātes piedāvātas, var būt lielāka vai mazāka kompānija - vietas pietiks visiem - mēs bijām piecas, bet varējām būt arī 100 x vairāk... paldies ka ir tādas vietas un lai veicas visiem mums!
63
22.08.2018, kaķene
Все бы хорошо, и место красивое, и уютно, если бы отдых не портил персонал, работающий на базе отдыха - отвечает хамски, не рады встречать и заселять (т.к.для них это лишняя работа), по тел.часто отвечают, что всё занято, хотя это неправда. СРОЧНО МЕНЯТЬ РАБОЧИХ!!!
26
21.08.2018, Гость
Крайне не доволен данным гостевым домом и отношением хозяев. Отмечали второй день свадьбы. За полгода договаривались о сумме, оговаривалось, что будет включено в стоимость, где можно ходить, что можно делать и так далее. По приезду, хозяева даже нас не узнали, и не помнили, что мы забронировали их дом. Баня была не убрана, полы грязные, столы грязные, тропинки в листьях, на столах и стульях куча паутины. Пришлось самому все убирать, чтобы не было стыдно перед гостями. На протяжение всего дня празднования, хозяин не отводил с нас глаз. То не трогайте, то не берите. Кружки с ложками в данном гостевом доме строго под счет. Очень было не приятно наблюдать, когда ходят и говорят тебе, как надо правильно делать. Во всех гостевых домах, которые мы снимали, хозяева уезжали и приезжали только перед нашим отбытием. Колонки громко не ставьте, они у них хрипят. Вы, гостевой дом, берете большие деньги за аренду и даже не можете поставить себе хорошую музыкальную технику. На свадьбе было много заграничных гостей, было много дорогих машин. По отбытию, хозяин видимо захотел взять еще себе денежек в карман и попросил добавить ему не малую сумму. В целом скажу следующее. В данном доме был первый и последний раз. Не посоветую никому его!!!
313
21.08.2018, Артур
К сожалению но остались крайне не довольны. Отмечали день свадьбы. Когда договаривались было четко оговорено, что помимо нас на территории больше никого не будет, так как свадьба 80 человек. По приезду в день свадьбы, застали картину отдыхающих в тельняшках разгуливающих по всей территории. На просьбу пояснить как такое произошло, хозяева просто разводили руками. За 2 часа аренды берут 70 евро, что тоже немало. Увы, но сами больше пользоваться не будем и друзьям не посоветуем.
13
21.08.2018,
Paldies saimniekiem par fošu atpūtu.Visiem iesaku!
65
21.08.2018, Kika
Noteikti iesaku pirms lielāka pasākuma organizēšanas, atbraukt un visu apskatīt. Vieta diezgan bēdīgā stāvoklī. Namiņos gultasveļa netīra-segas it īpaši. Var gadīties, ka pie lieveņa jūs sagaida izsmēķu čupa no iepriekšējā apmeklētāja. Katrā ziņā, uz turieni var doties, ja nav pārāk augstas prasības pret tīrību. Jāatzīst, ka ainava gan ļoti skaista
41
20.08.2018, RE (Raivis un Evita)
2018. gada augustā svinējām Billes namā savas kāzas. Ļoti atsaucīga saimniece, viesmīlīgas un plašas telpas, bija viegli izguldināt mūsu 70 kāzu viesus. Ļloti forša un ērta pirts telpa, mūsu viesi to novērtēja kā ļoti labu esam! Pavārs Aivars (no Salt&pepper) bija parūpējies par garšīgu un gaumīgu viesību galdu. Pavārs un arī pats viesu nams (saimniece Izabella) spēja dot labus un vērtīgus padomus.
43