Atsauksmes

07.05.2021, Kamēlija
Klusuma, miera un mīlestības telpa, kurā baudīt putnu un vēja mūziku, sajust meža sildošo azoti. Ciemos došanās pie jūras ar kājām ir veselīgas pastaigas gājienā. Pludmalē jūties kā atnācis uz personisko vizīti pie viņas-jūras. Namiņa mājīgā un sirsnīgā atmosfēra kā klēpis, kurā paļaujies baudīt atpūtas dienu mirkļus. Paldies saimnieku iedvesmai, uzticībai un paļāvībai netraucēti būt! Paldies Latvijas Kurzemes atvērtībai mums tikties vienam pie otra. Iesaku šo sirds telpu un elpu!
1318
04.05.2021, Anžela
Ļoti skaista vieta! Var makšķerēt un noķert karpu! Ir ko darīt bērniem! Laba pirts! Daudz vietas! Pasēdēt kublā! Ieteicu!
70
03.05.2021, Inga
Klajumos vērts viesoties, lai dotos izjādē ar zirgiem. Pārējais piedāvājums - konkrēti viesu nams, nav atbilstošs cenai! Jo Brīvdienu namiņš netīrs, plaukts, kur ir trauki bija ar putekļiem un peļu izkārnījumiem. Pamostoties no rīta, konstatējām, ka peles sagrauzušas maizi. Ļoti slikts apgaismojums. Namiņa durvis nav aizslēdzamas. Dušu nevar par tādu nosaukt! Izslavētais rotaļu namiņš bērnam bīstams (izsisti stikli un salauzti dēļi) un piknika vieta nolietota (satrūdējusi). Vairs tādā vietā neatgriezīsimies un draugiem neieteiksim. Nožēloju, ka pirms tam neizlasīju atsauksmes.
18
02.05.2021, Inese
Красивое место,уютный ,тёплый дом с необходимыми вещами.Хозяин -гостеприимный человек.Порадовал завтрак-очень вкусно,по-домашнему.Советую для спокойного семейного отдыха.
00
02.05.2021, Vita
Brīnišķīga vieta ar ļoti jaukiem un pretimnākošiem saimniekiem. Noteikti gribētu tur atgiezties vēl un vēl, jo ir sajūta, ka esi mājās! Paldies!
01
01.05.2021, Indra
Kādreiz bija jauka vieta atpūtai.Tagad vairs neiesaku turp doties.Prasās pēc rekonstrukcijas vai vismaz kosmētiska uzlabojuma.
012
19.04.2021, Елена и Александр
Уютный дом с очень хорошей русской баней. Идеально для пары. Vila Riga полностью соответствовала нашим ожиданиям и даже превзошла в некоторых нюансах. Мы искали уютный, небольшой дом, желательно сруб, с хорошей русской баней (это было самым важным для нас), где будет комфортно вдвоём, то есть всякие варианты для больших компаний с множеством комнат отметали сразу. Vila Riga подходила идеально. Что особенно понравилось: бесконтактный заезд, идеальная чистота, полная готовность объекта (то есть баня натоплена, веники запарены, все до мелочей приготовлено для барбекю и гриля, полотенца-шапки-постельное белье - все нас ждало, даже музыка играла). Баня на дровах очень понравилась. Правильный пар, широкие удобные лавки, ароматные веники. Что касается отдыха после бани, на втором этаже есть просторная комната с двуспальной кроватью и широченным диваном. Кровать удобная, одеяла и подушки очень качественные. На первом этаже, кроме бани, санузел с хорошей сантехникой. Вентиляция, кстати, тоже хорошая, а это часто слабое место гостевых домов. Полностью оборудованная кухня, много посуды и всяких полезных кухонных мелочей. Камин симпатичный, но не топили (было очень тепло), хотя дрова были приготовлены. Большой стол для трапезы. Понравилось, что по максимуму всё деревянное, а не пластиковое. Оперативная и удобная коммуникация с хозяином через ватсап. Что касается местоположения, то, с одной стороны, это очень близко от Риги (Марупе), с другой - надо понимать, что это посёлок и вокруг живут соседи. В нашем случае это не было большой помехой, но полного ощущения приватности, если выходишь из дома, нет.
61
13.04.2021, Jelena
Neiesaku šo viesu namu! Nevar uzticēties. Vēl janvāri sarunājām ar saimnieku, ka īresim mājiņu jūnija sākumā, saņēmām apstiprinājumu, ka viss ok, mājiņa mums ir rezervēta. Esam 5 cilvēki, katrs paņēma konkrēti uz šiem datumiem atvaļinājumu, un tagad, aprīlī, kad līdz atvaļinājumam palika mazāk par 2 mēnešiem, saņēmām vēstuli no saimnieka, ka viņš nolēma izīrēt mājiņu uz visu vasaru citiem cilvēkiem!! Ļoti nesmuki rīkojās, tā normāli cilvēki nedara. Un mums tagad ir sabojāts atvaļinājums, jo pa 1.5 mēnesi jau nav iespējams atrast normālu mājiņu, viss jau ir aizņemts :(
14
02.04.2021, Natālija
Tīra, mājīga un skaisti iekārtota vieta. Ļoti laba īstā lauku pirts. Ārā plaša terase ar nojumi, skaists kopts dīķis. Ļoti patika šī vieta. Brauksim vēl. ????
41
29.03.2021, Guntis
Pasakaina vieta :) Noteikti atgriezīsimies.
25
28.03.2021, Džatīne
Brīnišķīga vieta, kur atpūsties no ikdienas rutīnas.Patīkams miers un klusums. Ļoti laipna sagaidīšana un apkalpošana! Pirts kopā ar baseinu vienkārši izcili!????Brokastis kā ⭐⭐⭐⭐⭐ viesnīcā! Esam sajūsmā! ????????????
101
19.03.2021, Ligita
Atpūtāmies šeit pagājušajā vasarā. Ļoti jauka vieta un gādīgi saimnieki. Mājā bija viss nepieciešamais, apkārtne skaista, sakopta. Paldies saimniekiem! Mums ļoti patika. Iesaku!
32
18.03.2021, Elvisa
Ļoti kolosāla vieta, tieši blakus Daugavai! Noteikti atgriezīsimies vēl un iesakām arī citiem!
00
16.03.2021, Pāvels
Bijam loti patika
46
13.03.2021, Juris
Super vieta un super saimnieku attieksme, brauksim vēl.
37
07.03.2021, Samanta
Super forša vietiņa, paldies par laipnu uzņemšanu. Saimnieks ļoti atsaucīgs un saprotošs. IESAKU!
14