Atsauksmes

12.08.2017, sandra
Nevienam neieteiktu braukt uz šo atpūtas vietu.Ārkārtīgi bezkaunīgs un nepieklājīgs saimnieks. Kā ar šādu attieksmi vispār var pastāvēt bizness!
02
12.08.2017, Vadims un Ieva
Ļoti patika! Labiekārtota māja augstākā līmenī! Ir visas ērtības. Lieliska atpūta pārim! Mājas saimnieks ir ļoti atsaucīgs - ieteiks un aizvedīs uz interesantākajām Rojas novada vietām un tās apkārtnes pilsētām . Pašā pilsētā ir ko paskatīties - jūras piekraste, 2 moli, muzejs, iespēja pastaigāties pa dabas takām, nobaudīt Rojas slaveno avota ūdeni, blakus ir arī nacionālie parki, kāpas, iespēja pabraukāties ar laivām pa Rojas upi un nogaršot dažāda veida kūpinātās zivis!
00
09.08.2017, Anita
Piekrītu Viesim un Magonei, ka saimniekiem nevar uzticēties. Arī es tiku apkrāpts ar samaksu par nenotikušu pakalpojumu.
11
08.08.2017, gunita
Gribētu pateikt Lielu,Lielu Paldies par tik fantastisku,jaunu,skaistu vietu kā ir šī Svētku Pils!Svinēju meitai kāzas,tās izdevās fantastiskas !Atrodas netālu no Rīgas.Sirsnīgi saimnieki,attieksme!Visiem iesaku svinēt Svētku Pilī kādu jauku pasākumu.Tas viennozīmīgi izdosies!Ar patiesu cieņu ,Gunita
95
06.08.2017, Gatis
Nerekomendēju. Nepatika. Kuldīgas pusē ir daudz labākas vietas,kur atpūsties!
10
06.08.2017, Artimoviču ģimene
Kolosāla vieta! Rekomendējam ģimenēm ar bērniem! Palikām ar teltīm, mums bija pieejama tualete, duša, koplietošanas virtuve, ar atpūtas telpu, bērnu laukums, elektrība, saimnieks pat piedāvāja kafiju/tēju. Saimnieks pozitīvs. 10 balles kempingam!
00
04.08.2017, saimniecei Intai
Labdien Inta. jebkurš cilvēks,kurš draudzējas ar galvu,sapratīs ka Juris ir pretīgs, nelietīgs melis.Māja kura ir laukos un netiek aukstā laikā regulāri kurināta,prusaki nedzīvo,pat arī vasarā ne,ja telpu temperatūra nokrītas zem +10 prusaki nespēj dzīvot ir tāda suga ,kuri nekaunīgi apmelo,var pateikt- man nepatika,tā vieta neatbilst manām prasībām... bet šādi Juri, nekaunīgi safantaszē un saraksta neesošas lietas
12
02.08.2017, Evita
Trīs dienas pirms ierašanās saņēmu zvanu, ka mana 5 mēnešus pirms rezervētā 2 vietīgā mājiņa vairs pēkšņi nav pieejama un mana rezervācija tiek atcelta! Persona, kura man piezvanīja ļoti vājā līmenī runā un saprot valsts valodā. Vienīgais, ko varēja pateikt, ka "es nezinu ko jums tagad darīt". Mājiņa esot norezervēta citiem, kas uzturoties ilgāku laiku! Ir palikušas līdz ceļojumam 3 dienas un nakts māju nav! Kad es izteicu savu neapmierinātību, lai meklē risinājumu, jo rezervācija ir veikta un punkts, persona krievu valodā rupjā toņi pateica, ka ja es tā turpināšot kaut ko pieprasīt, tad gulēšot ārā uz ielas! NEKAD DZĪVĒ NEREZERVĒJIET ŠO KEMPINGU!!! Pēc manas ziņas, ka vērsīšos patērētāju tiesību aizsardzības organizācijā saņēmu zvanu, ka atsūtīšot man telefona numuru, kur varēšot dabūt naktsmājas par to pašu cenu. Labi, piezvanīju. Šoreiz persona latviski nerunā vispār! Tika izteikt piedāvājums 4km no Ventspils kaut kāds kempings, kaut kādā vietā par to pašu cenu. Uz manu jautājumu par adresi, pateica, ka pie kaut kāda ezera, kura nosaukumu nesapratu, jo tas bija pateikts pa vidam latviešu un krievu valodās! Lai es piezvanot, kad tuvošoties Vīnkalniem, sagaidīšot mani un aizvedīšot uz kempingu. Joprojām ne kempinga adreses, ne nosaukuma. Bez jebkādas garantijas, ka man kāds to telefonu pacels, kad es būšu nobraukusi savus 370km uz Ventspili. Finālā sazvanīju citu, pārbaudītu kempingu, kur par 2x lielāku summu sarunāju naktsmājas.
11
02.08.2017, Saimniece Ilze
Jurim. Izlasot Jūsu atsauksmi tiešām jutos satraukta! Tomēr to atkārtoti pārlasot, nācās secināt, ka melojat apgalvojot, ka esat prasījuši naudu atpakaļ par nelāgo naktsmītmi, Jūs nevienam nekādas pretenzijas neizteicāt un devāties projām. Dīvaini, ka ne viesi pirms Jūsu vizītes, ne arī pēc, Jūsu piesauktos prusakus nav sastapuši. Neskatoties uz to rūpīgi pārmeklēju telpas, tomēr bez rezultātiem... Žēl, ka uzreiz mani neinformējāt par savām pretenzijām, domāju, ka tad mūsu komunikācija būtu saturīgāka. Lai Jums jauka vasara!
21
01.08.2017, Antra
Bijām kāzās 29.07.2017.Pasakains komplekss, vieta, istabas,apkalpošana, viss ļoti perfekti! Iesaku visiem!
38
31.07.2017, Snezhanna
Fantastiska vieta. Sakopta teritorija. Klusa vietiņa Jūsu atpūtai. Sirsnīgi saimnieki! Līdz jūrai ir tikai dažas minūtes. Sī ir tā vieta kur ir vēlēšanās atgriezties vēl un vēl...:)
12
31.07.2017, Daiga
Svinējām draugu kāzas, vieta ir mūsdienīga, gaumīgi iekārtota un ar īpašu lauku romantiku. Ēdieni bija lieliski, istabiņas tīras, kārtīgas, nemaz nerunājot par āra namiņos ierīkotajām stilīgajām guļvietām ilgākajiem svinētājiem. Bet pats, pats labākais ir milzu retums - smaidīgā, sirsnīgā saimniecīte. Viņa izstaroja siltumu un patiesu labestību. 10 no 10
42
31.07.2017, Jūlija
Kempings ir labs. Ir nodrošināts viss nepieciešamais, virtuvē ir trauki un katli,duša tīra un ir siltais ūdens. Ledusskapis bija kopējā virtuvē,bet tas galīgi netraucēja. Bērniem ir smilšu kastu ar daudz mantām un šūpoles dažādiem vecumiem. Kempinga saimniece ļoti jauka un pretīmnākoša. Jūra ir 10 min gājienā no kempinga. Vienīgais mīnuss ir tas,ka mājiņas atrodas tuvu viena pie otras.
12
31.07.2017, Mel
Super vieta! Paldies par jauko atputu. Saimnieks ir SUPER atsaucigs. Ta ir vieta,kur ir iespejams atpusties,paballeties vai vienkarsi pabut ar gimeni prom no pilsetas burzmas. Mes tur bijam jau treso reizi un,protams, ne pedejo.
20
30.07.2017, kāzu viesis
Viesu namā Eglieni tika svinētas kāzas. Pirmais iespaids ļoti jauks, skaista vieta, sakārtota vide. Apsēžoties pie galda, sagaidot silto ēdienu bija šoks par viesmīļu [galda meitu] ētikas normām...zinot, ka norit kāzu svinības, vai tiešām pie viesiem jāierodas "mājas apģērbā" + izlaistiem matiem. Trauki pēc siltā ēdiena netika nomainīti. Ēdiens pārsālīts , salāti [rosols, u.c.] nebaudāmi, svaigie salāti rūgti. Pie visa tā, visu vakara gaitu pavadīja kanalizācijas smaka, tas bija traucējoši. Vēlme iegriezties šeit vēl kādu reizi noteikti nepalika.
22
30.07.2017, Mēs
Labdien! Mēs arī esam šokēti. Mums arī nekas netika pienests! Dodoties jaunajam pārim gulēt, namiņš ciet! Personāls saka ka nav apmaksāts, tāpēc iekšā, gulēt nelaidīs! 3 nakti zvans SAIMNIEKIEM! ( protams viss bija apmaksāts un sarunāts pirms tam!) No rīta galds tukšs! Paši mainījām pudeles no izdzertām uz pilnām! Saldumi nepapildināti! Uzsākot ēst, konstatējam, ka nav pasūtīto ēdiena uz galda un pat salvetes, kuras sūtījām arī, jautajām personàlam, tie neko nezin! Kad sākām bārties , tad viss tika atnests(" ā jā jums bij pasūtījumā"). Drausmas!
25