Atsauksmes

15.08.2018, Ольга
приезжаем каждый год ( в прошлом году были 2 раза ) - очень нравится место, озеро... жили во всех домиках, которые есть в Belmonti. В этом году еще и с погодой сильно повезло. СПАСИБО! До новых встреч!
21
15.08.2018, to > Inese
Cik smieklīga tu esi ar savām pretenzijām. WIFI saki ka knapi kustot?! Cirkle ,Citadele...nenodrošina wifi tālāk par 10 m, un tad ar pārtraukumiem, bet tu Inese pieprasi lai lauku kempingā tev wifi darbotos bez saķērumiem. Jūs tiešām esat diedelnieku banda ,kura nevar rimties kasīties un apmelot cilvēkus
02
15.08.2018, Улдис
нашим гостям из Германии очень не понравилось! фотки лучше,чем действительность.
01
15.08.2018, Inese
Ko varu teikt gaidījām ko labāku mājiņa netīrita lidinās iekšā nepārtraukti lapsenes. Koplietošanas telpas tāda sajūta ka jau gadiem nav tīrīta podi kustas netīri griezti ar zirnekltikliem dažādiem kukaiņiem. Grilla vieta liels bundulis bez restites vai iesmiem tos jāmeklē pašiem veikalā kur 15 km attālumā wiffi knapi Otrreiz nekad šo vietu neapmeklēsu. Pozitīvais ezers un forša dabā
10
14.08.2018, Lāči
Pavadījām Vonadziņos savu kāzu nakti. Siltākā sagaidīšana kādu bijām pieredzējuši. Īpašs paldies Anitas kundzei - reti sastopama sirsnība, atsaucība un rūpes par viesiem! Iesakām ikvienam pavadīt savus īpašos mirkļus vai vienkārši baudīt atpūstu šajā vietā. Visapkārt brīnumskaista daba, klusums un dažādas laika pavadīšanas iespējas. Teikt, ka bijām patīkami pārsteigti, būtu nepateikt neko :)
15
14.08.2018, Olga Romanova
Очень приветливые хозяева, чистота и приятная атмосфера. Отмечали детский праздник, все очень понравилось. Закрытая территория, которая обеспечивает безопасность детей. Рекомендую. Спасибо за гостеприимство хозяевам.
511
14.08.2018, janis
nu eksotikas cienītāji nebūs vīlušies - gaisā guano, līdz trijiem rītā rej suņi, tad vēl pievienojas gailis. Pati saimniece blonda un runātīga, namiņš sakopts, viss tīrs, plašs klāsts ar lietotiem higiēnas līdzekļiem, interjers kičīgs. Neaizmirstami, paldies.
10
13.08.2018, nekā laba
Lasu un brīnos - par labajām atsauksmēm! Mēs bijām viesu nama meklējumos - sazinājos ar šī viesu nama saimniecei,pirmkārt,ieradās ar nokavēšanos,augsti paceltu degunu - tā it kā - ko Jums te vajag? Pats pirmais,kas saboja iespaidu - ieejot viesu nama zālē - mūs stūri sagaida - BEIGTA ŽURKA!!!Es saprotu,tie ir lauku,tas bija februāra mēnesis,kas nav aktīvā sezona - BET,vai šādi tiek sagaidīti potenciālie klienti,kuri ir gatavi maksāt naudu - un ne mazu naudu! Attieksme bij nekāda,sarunas laikā no tās īpašnieces bija dzirdamas frāzes - nu ja Jums vajag-tad varam, ja Jums to,ja Jums šito - viņas tonis un uzvedība parādīja ka mēs neesam vēlami... Lai būtu klienti - ir jāmaina attieksme!
162
13.08.2018, anete
Super,super!Kolosāla vieta, forši saimnieki, lieliska vieta atpūtai un relaksācija no ikdienas rutīnas.Vieta gleznaina, tīra, sakopta.Var braukt ar bērniem ir foršs bērnu laukumiņš. Iesaku aizbraukt! Ezera krasti sakopti priekš peldēšanas un ir vietas priekš makšķerniekiem.Mana ģimene un draugi bijam ļoti apmierināti!
21
13.08.2018, Ilze
Nupat īrējām viesu namu svinībām draugu lokā, izmantojot arī piedāvāto galda klāšanas pakalpojumu - viesu nama apraksts un pievienotās fotogrāfijas atbilst patiesībai, arī sarūpētais ēdiens bija ļoti garšīgs. Tīra, ļoti jauka un mājīga vieta ar zaļu apkārtni, kur izrauties no lielpilsētas, pavisam neilga brauciena attālumā. Neliegšos, ka atsauksmes mani darīja bažīgu, taču velti - nezinu, cik pamatotas ir negatīvās atsauksmes par viesu namu laikā, kad to pārvaldīja iepriekšējie īpašnieki, bet par jaunajiem saimniekiem un viņu paveikto, lai nedēļas nogales svihnības šajā viesu namā būtu izdevušās, nevaru teikt nevienu sliktu vārdu. Sestdien laipni sagaidīja, svētdien pārliecinājās, vai nevienam nekas netrūkst un piepalīdzēja apmierināt atsevišķu viesu īpašos maltīšu pasūtījumus, un pirmdien no rīta pavadīja. Paldies, biju ļoti patīkami pārsteigta!
14
12.08.2018, Visvaldis
Svinību šķūnī grīdas segusm - asfalts >:O 1. CIk tas ir veselīgi? 2. Dejot uz asfalta, nu, piedodiet :( Ēdiens bija labs un garšīgs .
20
12.08.2018, Jānis
Apbrīnojami mantkārīgs saimnieks. Uzmanieties un atrunājiet visus nosacījumus pirms apmeklējiet šo vietu. Rezervējām salīdzinoši neilgi pirms apmeklējuma. Lai gan viesu mājā palika viena ģimene, bet pārējie apmeklētāji izvēlējās palikt savās teltīs, tika pieprasīta samaksa par visas viesu mājas (13 gultas vietas) izmantošanu un katru telti. Ja visi apmeklētāji izvēlētos palikt viesu mājā, tad teltis varētu arī necelt. Bet šis arguments un loģika uz saimnieku neiedarbojās. Māja bez ērtībām - nav nedz ūdens, nedz elektrības. Ugunskura vietai malku uz visu vakaru atnesa vienu klēpi.
00
12.08.2018, Nedauz vīlusies
Saimnieki laipni. Omu pabojāja nevīžīgi uzkoptās mājiņas ieejas fasāde ar diezgan biezu zirnekļu tīklu kārtu,ledusskapī produktus neriskējām likt,jo acīm redzams pelējums,tualete un duša........,bet varbūt esmu pārāk prasīga-nezinu. Ja teiz maksāju tad vēlos saņemt pretī. Tā lūk!
01
12.08.2018, Zane&Oļegs
Sirsnīgs paldies viesu namam par mūsu īpašās dienas neatņemamu sastāvdaļu! Ēdiens bija ļoti garšīgs un skaisti uzservēts. Ļoti labi, ka viesu namam klāt ir terase! Mēs esam ļoti apmierināti ar vietas izvēli kāzu svinēšanai ! Rīta pelde baseinā palīdzēja ātrāk pamosties :) Īpašniece ļoti saprotoša un atsauciga! Liels paldies !!!
45
09.08.2018, Лена
Было очень классно.Были с маленьким ребенком.Налюбовались кроликами.Наловили рыбы.Тишина и покой.Хозяйка Liene просто супер!!!
00
09.08.2018, Ilze
Mikjāņu sēta ir lieliska atpūtas vieta - 5min gājiena attālumā atrodas jūra; Kempinga namiņš, ko izmantojām, ir mājīgs, ergonomisks un smaržīgs; kaimiņi, kuri ir blakus, praktiski nav dzirdami. Saimnieki ļoti laipni, var redzēt, ka vieta ir viņu sirds lolojums. Nākamreiz ceram tikt Viesu namiņā, lai izbaudītu pilnas ērtības un sajustu senatnīgo auru :)
32