viesu skaits
150
viesu skaits
gultas vietas
110
gultas vietas
marsruts
66
km no Rīgas
skatits
56588
cik reizes skatīts

Bille viesu nams

Rezervēt
Adreseaddress Cēsu novads, Bille, Drabešu pagasts, Amatas novads
Sezona01.01 - 31.12
Maršruts66 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

* 14 ha iekšējā teritorija, kura 2.5km garumā robežojas ar Amatas upi.
* 22 numuriņi (tai skaitā arī divistabu) ar īpašu dizainu.
* Apartamenti ar privātām virtuvēm.
* Lieliska atpūtai ģimenēm: 2 bērnu rotaļu lakumi, batuts, galda teniss, novuss, galda futbols, dažādas galda spēles, bērnu rotaļlietas, grāmatas, žurnāli... Arī primāri aprīkota pašapkalpošanās viesu virtuvīte.
* XXL izmēra āra hidromasāžas kubls ar privātu terasi.
* Pirts&baseina komplekss.
* Plaša koplietošanas terase ar skatu uz upes apvadkanālu sistēmu, mežiem un teritoriju.
* 2 ietilpīgi mangāla tipa grili, atvērtā tipa grils.
* Pludmales volejbola un futbola laukumi (baltās smiltiņas), 0.5 ha smilšu caurplūdes peldvieta, liels paceltā tipa ugunskurs, iespēja makšķerēt upes apvadkanālā.
* 3 plašas svinību un semināru zāles ar lieliem upes akmeņu kamīniem, autora sienu un griestu gleznojumiem (pasākumi netiek apvienoti ar tūrisma numuriņu īri).
* Kāzu ceremoniju vieta pašā upes krastā (ar arku) vai teritorijā.
* Teltsvietas (EUR 10 par telti)
* Īpaši piedāvājumi svētkiem, semināriem, grupām.
* Bille ir Romantiskā stila viesu nams ar īpašu māksliniecisku dizainu. Ēka celta 1876. gadā, atjaunota 2006. gadā. Arvien pilnveidojam apkārtni, telpas un servisu.
* Esam draudzīgs ģimenes uzņēmums ar individuālu pieeju katram viesim!.... Un 17 gadu pieredzi...
* Plašāka informācija mājaslapā un rakstot uz billesnams@inbox.lv! :)

Ieejas fasāde bilde Nr.1Skats uz viesu nama kompleksu no iekšpagalma bilde Nr.2Nr.8. Jaunlaulāto numuriņš (viens no variantiem) bilde Nr.3Nr.6 bilde Nr.4Zelta zāle kāzās. Īrēti galdi un krēsli. bilde Nr.5Zelta zāle kāzās bilde Nr.6Kāzu ceremonija Billē bilde Nr.7Kubls ar privāto terasi bilde Nr.8Bērnu rotaļu laukumi. Turpat brīvi skraida trusīši. bilde Nr.9Smilšu pledvieta ar lēzeniem krastiem. Lieliska bērniem :) Ūdens ir tīrs, nav stāvošs - šī ir caurplūstoša ūdenskrātuve 0.5 ha platībā bilde Nr.10Sporta laukumi upes krastā bilde Nr.11Skats no terases bilde Nr.12Billes terase ar skatu uz upes apvadkanālu sistēmu un apkārtnes mežiem. bilde Nr.13Gaismas zāles lielais kamīns bilde Nr.14Gaismas zālē bilde Nr.15Koplietošanas zālē brīvi pieejams pingpongs, novuss, galda futbols, galda spēles, gramatas, bērnu stūrītis bilde Nr.16 bilde Nr.17Terases skats rudenī. bilde Nr.18 bilde Nr.19Skats no piecvietīga privātā apartamenta bilde Nr.20Sauna bilde Nr.21Aukstā ūdens grods - lielisks saunas mīļotājiem bilde Nr.22 bilde Nr.23Kāzas Zelta zālē bilde Nr.24Gandrīz visiem numuriņiem logi ir uz skaisto terases skatu. bilde Nr.25Skats no divistabu ģimenes numura Nr.7 bilde Nr.26Daļēja Billes teritorijas karte bilde Nr.27Gaismas zāles romantiskais Dūjas gleznojums bilde Nr.28Gaismas zāles bāra stūrītis bilde Nr.29Viens no mičošasnas noformējuma variantiem bilde Nr.30Arka ues krastā bilde Nr.31Billes Jāņu ugunskurs bilde Nr.32Teju 3km garumā Billes teritorija robežojas ar Amatas upi bilde Nr.33Atvasara priekšpagalmā bilde Nr.34Jāņi Billē bilde Nr.35Ceremoniju vieta iekšpagalmā (viens no variantiem) bilde Nr.36Viens no ekonomiskajiem mansardiem. Nr.18 bilde Nr.37Nr.4 bilde Nr.38Nr.5 bilde Nr.39Terase ar dekoratīvo apgaismojumu bilde Nr.40 bilde Nr.41 bilde Nr.42Elektroauto uzlāde bilde Nr.43Kubls ziemā bilde Nr.44Mazā Kamīnzāle. LIeliski izirēt kopā ar pirts& kontrasta baseina kompleksu, kublu. bilde Nr.45Mazā Kamīnzāle (ar atsevišku ieeju, no zāles ieeja pirts&kontrasta baseins kompleksā) bilde Nr.46Zelta zāle kāzās. bilde Nr.47 bilde Nr.48
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
Divvietīgs numuriņš40 €
Divistabu ģimenes numuriņš60 €
Ekonomisks četrvietīgs numurs ar dušu,wc gaitenī45 €
Romantisks numurs ar vannu65 €
Privāta visas Billes īre800-1000 €
Numuriņu īre pasākumiem12-18 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes