viesu skaits
20
viesu skaits
gultas vietas
10
gultas vietas
marsruts
120
km no Rīgas
skatits
29719
cik reizes skatīts

Jumiezis viesu nams

Rezervēt
facebook
Adreseaddress Pļaviņu novads, Daugavas iela 47, Pļaviņas
Sezona02.01 - 30.12
Maršruts120 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Viesu nams "Jumiezis" - nesteidzīgai, romantiskai un mierpilnai atpūtai tuvu pie dabas! Šeit var lieliski atpūsties draugu lokā, svinot izlaidumu, jubilejas, kāzas un salidojumus, kā arī labi pavadīt laiku satiekot sen neredzētus klasesbiedrus vai kursa biedrus. Šī ir vieta, kur atpūsties pēc saspringtas darba nedēļas vai vienkārši pārnakšņot pa ceļam uz vai no Latgales plašumiem.
Viesu nams "Jumiezis" atrodas Pļaviņu centrā, kur dažu soļu attālumā, otrpus ielai atrodas Daugavas promenāde, kas paredzēta nesteidzīgām pastaigām un dabas baudīšanai.
Viesu mājai ir divi stāvi. Pirmajā stāvā izveidota virtuve, bāra lete, zāle dejošanai, lieli galdi un krēsli. Otrajā stāvā četras guļamistabas, tajās ērti izmitināt 10 viesus, bet, ja nepieciešams, var nodrošināt papildu guļvietas. Pieejami arī divi kamīni - iekšas, kas noderēs atpūtai ziemas sezonā, un āra, kas paredzēts saulainiem piknikiem vasaras sezonā. Piedāvājam arī pirti, kas atrodas tieši zem viesu mājas. Viesu māja paredzēta kompānijām līdz 20 cilvēkiem, bet ir iespējams brīvi justies arī lielākā pulkā.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14
Ūdens
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
pirts50 €
Pirts slota 1 gb2.50 €
Kubls60 €
1. stāvs pasākumiem80 €
gultas vieta15 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes