viesu skaits
200
viesu skaits
gultas vietas
121
gultas vietas
marsruts
54,4
km no Rīgas
skatits
24946
cik reizes skatīts

Krimuldas Muiža pils, muiža

Rezervēt
Adreseaddress Siguldas novads, Mednieku 3, Sigulda
Maršruts54,4 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Krimuldas klasicisma pils ir Gaujas skaisto skatu rezidence, priecējot viesus ar senielejas pirmatnējo dabu un vietējo vīna darītavu. Pils šarmantā savrupība ļauj izbaudīt “Vidzemes Šveices” pievilcību ainaviskā klusumā, kas reiz apņēma dižciltīgu ļaužu bezrūpīgās dzīves gaitas. Labiekārtotās takas ved nesteidzīgos ceļotājus veselīgā pastaigā gar smilšakmens klintīm un gleznainām ainavām.

Pils skatuvieta teju no putna lidojuma izrāda Gaujas senlejas varenību, ļaujot izjust skatu, kādu redzēja pilskungi, baudot rīta tēju un smalku grauzdiņu uz omulīgā balkona.

Gādīgais muižas vīndaris iepazīstinās ar mājas vīnu pasauli, saistoši stāstot, kā nogatavojušās ogas pārtop daudzveidīgu garšu dzērienos, atklājot arī kādu noslēpumu iz senākiem notikumiem pilī.

Vienīgais gaisa tramvajs Latvijā, kas savieno abus Gaujas krastus, ir unikāla iespēja izbaudīt visaptverošo skatu pār vijīgajiem līkumiem un bezgalīgo mežu galotnēm.

Līvenu dzimtas izveidotie pastaigu ceļi ir iekārtoti, lai Krimuldas viesi uzņemtu mieru lēnās pastaigās un gūtu mundrumu no bagātīgās dabas un klusuma, kas plūst viscaur Krimuldas pils apkārtnei.

Sanatorija Krimuldas pilī ļauj atgūt spēkus un vingrumu dzīves posmos, kad ir nepieciešama ilgstoša atpūta miera un klusuma gaisotnē, sirsnīgu un prasmīgu speciālistu klātbūtnē.

Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
Labiekārtots numurs divām personām (bez brokastīm)36 €
Labiekārtots numurs trīs personām (bez brokastīm)43 €
Gultasvieta muižas ēkā (bez brokastīm)11 €
Gultasvieta vasaras namiņā (bez brokastīm)9 €
Brokastis4 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota