viesu skaits
30
viesu skaits
gultas vietas
7
gultas vietas
marsruts
55
km no Rīgas
skatits
8956
cik reizes skatīts

Laimes pakavs viesu nams

Rezervēt
Adreseaddress Cēsu novads, Bērzu iela 2, Straupe, Straupes pagasts
Sezona29.03 - 20.10
Maršruts55 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Ja vēlies atpūsties klusā, sakoptā vietā, dodies uz " Laimes pakavu", kura saimnieks ir kalējs, tādēļ mājas teritorijā var apskatīt gan viņa darbus, gan gūt priekšstatu par kalēja darbu.
Šobrīd viesu mājā ir pieejamas 3 istabiņas: 2 divvietīgas un viena trīsvietīga (divvietīga gulta un izvelkams krēsls). Visās istabiņas ir TV, ledusskapis, mikroviļņu krāsns, elektriskā tējkanna, trauki, atpūtas zona, kā arī atsevišķi sanitārie mezgli.
Lai viesi varētu atpūsties, ir iekārtotas dārzā 2 atpūtas zonas ar griliem, galdiem, soliem, dīvānu, mūzikas centru un pat kamīnu. Ir iespējams vienlaicīgi atpūsties gan divatā pie galdiņa, klausoties ūdens krituma šalkas, gan lielākā draugu pulkā.
Aktīvākas atpūtas cienītāji var izmantot volejbola laukumu un basketbola grozu. Bērni var spēlēt futbolu, šūpoties, ir pieejams batuts.
Viesiem ir iespēja gatavot ēdienu speciāli iekārtotā virtuvē, kurai blakus atrodas atpūtas telpa/ēdamzāle, kurā ir televizors, mūzikas centrs, galda spēles un biljarda galds.
Viesi var izmantot arī veļas mašīnu.
Par atsevišķu samaksu ir pieejams kubls ar hidromasāžu un jauna pirts.
Pie viesu mājas ir asfaltēts, apgaismots stāvlaukums.
Parasti ierašanās no 16.00, bet aizbraukšana- 12.00, taču iespējams vienoties arī par citu laiku.

viesu māja bilde Nr.1atpūtas zona ar grilu bilde Nr.2atpūtas zona ar grilu bilde Nr.3 bilde Nr.4apkārtne bilde Nr.5divvietīgais numurs  Romantiskā istaba bilde Nr.6tualete un duša romantiskajā istabā bilde Nr.7divvietīgais numurs  Noslēpumainā istaba bilde Nr.8tualete un duša noslēpumainajā istabā bilde Nr.9ģimenes numurs bilde Nr.10volejbola laukums bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20pirts bilde Nr.21pirts bilde Nr.22
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
naktsmītne - divvietīgs numurs40-42 €
brokastis6 €
par pārējo zvanīt 286776620 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes