viesu skaits
200
viesu skaits
gultas vietas
74
gultas vietas
marsruts
120
km no Rīgas
skatits
27088
cik reizes skatīts

Odzienas muižas "Krogusmāja" viesu nams

Rezervēt
Adreseaddress Pļaviņu novads, "Krogusmāja", Odziena, Vietalvas pag., Pļaviņu nov.
Sezona01.01 - 31.12
Maršruts120 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en speak de

Odzienas muižas kompleksā ietilpst Odzienas pils, kas lēnām atdzimst no drupām, atjaunotais Pilsbrūzis, kur top gardais Odzienas muižas alus un kvass, resturētā mantu klēts, un arī viesu nams "Krogusmāja". Krogus minēts muižas ēku inventarizācijā jau 1836.gadā.
Tā ir skaista vēsturiska ēka ar ēdināšanas un pasākumu telpām pirmajā stāvā un mājīgiem, 19.gs. beigu – 20.gs. sākuma laika garam atbilstošiem viesu numuriņiem otrajā stāvā.

Krogusmāja piedāvā naktsmītnes, ēdināšanas un telpu nomas pakalpojumus, piem., kāzām, jubilejām, semināriem. Telpas mēbelētas ar autentiskām mēbelēm, ļaujot izbaudīt senlaiku mieru un burvību.

Odzienas muižas ēku kompleksā ietilpstošais Pilsbrūzis ir viens no jaunākajiem mikro brūžiem Latvijā. Te nelielos apjomos, ar lielu rūpību un izmantojot daudz roku darba, top īsteno baudītāju atzinību guvušie dzērieni. Iepriekš piesakoties piedāvājam unikālu iespēju iepazīt alus un kvasa darīšanas procesus, kā arī nobaudīt te tapušos dzērienus, dodoties ekskursijā pa brūzi.

Kopš 2015. gada plašākiem pasākumiem durvis vērusi arī pati Odzienas pils, kur atjaunotas vairākas zāles.

Muižas kompleksā varam izguldīt līdz 100 cilvēkiem. Pils zāles svinībās var uzņemt līdz 200 cilvēku lielas kompānijas.

Muiža piedāvā arī ekskursijas muižas kompleksā ar pils, brūža un senā krogus apmeklējumu. Ekskursijas ietver arī Pilsbrūzī darināto kvasa un alus degustācijas.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18
Ūdens
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota