viesu skaits
9
viesu skaits
gultas vietas
7
gultas vietas
marsruts
70
km no Rīgas
skatits
22216
cik reizes skatīts

Apartamenti Pālena muižā brīvdienu māja

Rezervēt
Adreseaddress Tērvetes novads, Sanatorija 2-24, Tērvete
Maršruts70 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Pālena muižas apartamenti atrodas Zemgalē, Tērvetē, līdzās Tērvetes dabas parkam. 1900. gadā celtajā muižas ēkas atjaunotajā daļā viesiem ir iespēja izbaudīt veselīgu atpūtu 40 m2 un 30 m2 studiju tipa apartamentos ar atsevišķām guļamistabām. Virtuves daļā iespēja pagatavot savu mīļāko maltīti, kafiju un tēju. Apartamentā ir ledusskapis līdzpaņemto produktu uzglabāšanai. Ir mikroviļņu krāsns un trauki. Atjaunotā muižas krāsns sniegs dzīvās uguns baudījumu. Plaša dušas telpa ar apsildāmo silto grīdu dienas noguruma noņemšanai. WC. Veļasmašīna. Pieejams bezmaksas WiFi.

Dienvidu puses atvērtā terase sniedz pilnvērtīgu relaksāciju saules staru vannās. Atpūtai - dārza mēbeles un grills. Pa logiem paveras plašs skats uz bijušo muižas daudzlīmeņu parku ar vairāku simtu gadu veciem ozoliem un liepu figurāliem stādījumiem. Bērnu aktīvām rotaļām parkā ierīkots rotaļu laukums.
Iespējamas zirgu izjādes. Pārgājieni mežā. Netālu ir ezers ar peldvietām un laivu nomas iespējām. Piedāvājam ekskursijas pa Tērvetes senvēstures centru.

Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
Cena līdz 3 personām par diennakti 60 €
Papildus var uzklāt 2 vietas, cena par katru15 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes