viesu skaits
15
viesu skaits
gultas vietas
15
gultas vietas
marsruts
81
km no Rīgas
skatits
36754
cik reizes skatīts

Rasa SPA viesu nams

Adreseaddress Bauskas novads, Jaunceriņi, Brunavas pagasts
Maršruts81 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en speak de

Kāpēc izvēlēties atpūtu Rasa SPA?
1. Miers un klusums.
Mēs neesam liels SPA komplekss, kur apkārt valda burzma un kņada, tāpēc Rasa SPA var izbaudīt mieru un klusumu. Mūsu viesi bieži uzsver, ka pie mums jūtas kā vienīgie viesi viesu namā, jo šeit valda mierīga gaisotne un klusums.
2. Personiska attieksme un profesionalitāte.
Rasa SPA ir ģimenes uzņēmums, kas darbojas jau kopš 2005. gada. Visas savas darbības laikā mēs pieturamies pie ārzemēs izplatīta standarta, ka vislabākais biznesa modelis ir ģimenes uzņēmums. Šāda biznesa pieeja palīdz arvien vairāk uzlabot uzņēmuma darbības kvalitāti, nodrošina lielisku pakalpojumu kvalitāti klientiem un sniedz vislielāko gandarījumu pašiem uzņēmumu īpašniekiem. Pateicoties saviem klientiem, mēs esam kļuvuši par augsti novērtētiem profesionāļiem savā jomā, un šobrīd jau pat pasniedzam dažādas meistarklases.
3. Plašs procedūru klāsts.
Katram no mums ir citas vēlmes atpūsties, tāpēc Rasa SPA piedāvā dažādas masāžas, sejas un ķermeņa procedūras, lai visi klienti varētu piemeklēt sev vispiemērotākās SPA procedūras lieliskai atpūtai.
4. Atrašanās vieta.
Viesu nams Rasa SPA atrodas nelielā lauku ciematā Grenctālē, Bauskas novadā prom no pilsētas burzmas un kņadas. Lai gan viesu nams neatrodas meža vidū prom no civilizācijas, tomēr mūsu apkārtni ieskauj dārzs un lieli koki, kur vasarā dzied putni un mitinās sikspārņu ģimene. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka līdz viesu namam asfaltēts ceļš, kurš lieliski ir izbraucams gan ziemā, kad puteņo, gan vasarā, kad nav jābrauc pa putekļu mākoni.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25 bilde Nr.26 bilde Nr.27
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
https://www.pirtsrituals.lv/cenr257dis.html0 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes