viesu skaits
420
viesu skaits
gultas vietas
420
gultas vietas
marsruts
50
km no Rīgas
skatits
41936
cik reizes skatīts

Ronīši atpūtas komplekss

Rezervēt
Adreseaddress Engures novads, Klapkalnciems, Ronīši
Sezona1.01 - 31.12
Maršruts50 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en speak de

RTU Semināru, sporta un atpūtas bāze “Ronīši”, tā ir paradīze jūras krastā. Lieliska atpūtas vieta gan maziem, gan arī lieliem un gan aktīviem, gan pasīviem atpūsties gribētājiem. Ronīšu 6 ha plašajā teritorijā izklaides iespējas spēs atrast jebkurš.

Mēs piedāvājam naktsmītnes gan ģimenēm, gan draugu kompānijām, gan arī lielākiem kolektīviem. Jaunā un mūsdienīgā semināru zāle sniedz plašas iespējas dažādu pasākumu organizēšanā, vai tā ir nopietna konference, uzņēmuma ballīte vai kāds sporta pasākums.

Jūras svaigais gaiss un apkārt esošais priežu mežs rada lielisku atmosfēru aktīvai atpūtai dabā, tāpēc Ronīši ir arī iemīļota vieta sporta spēļu rīkotājiem un bērnu vasaras nometnēm. Mūsu teritorijā darbojas ēdnīca un bārs, tāpēc mūsu viesiem nav jāuztraucas arī par ēdināšanas iespējām.

Cilvēkiem, kuri aizraujas ar makšķerēšanu, varētu interesēt iespēja makšķerēt netālu esošajā Kaņiera ezerā, bet, pastaigājot pa tuvākajiem mežiem, iespējams salasīt arī gardas ogas un sēnes. Nepilnu 300 m attālumā no mums ir jūra ar teicamu pludmali, kas karstākajos vasaras mēnešos lieliski noder, lai atveldzētos. Sporta un atpūtas bāze ir atvērta arī ziemas sezonā, piedāvājot naktsmājas arī ziemas sporta veidu cienītājiem.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25 bilde Nr.26 bilde Nr.27
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes