viesu skaits
60
viesu skaits
gultas vietas
60
gultas vietas
marsruts
90
km no Rīgas
skatits
33872
cik reizes skatīts

Ungurmuiža viesu nams

Rezervēt
Adreseaddress Cēsu novads, Ungurmuiža, Raiskuma pagasts
Sezona01.05 - 31.10
Maršruts90 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en speak de

Ungurmuiža ir harmonisks 18. gadsimta koka ēku ansamblis, milzu ozolu ieskauts, tas ieņem nozīmīgu vietu Latvijas kultūras pieminekļu mantojumu vidū. To 1732. gadā cēlis barons fon Kampenhauzens kā savas dzimtas māju, un šobrīd tā ir Latvijā vienīgā baroka koka celtne. Tikpat unikāli ir 18.gs. sienu gleznojumi.
Veikti restaurācijas darbi, lai Ungurmuižas komplekss atdzimtu par muzeju, svinību vietu un viesu māju. Mūsdienu ērtībām piemērota, tā būs kā radīta Jūsu atpūtai, svinībām un semināriem. Varēsiet baudīt muižas īpašo gaisotni, pastaigājoties pa parku zem milzu ozoliem vai dzerot tēju krāšņajā tējas paviljonā.
Ungurmuižas īpašo auru izjūt ikviens - mākslas baudītāji, vēstures pētnieki un dabas mīļotāji. Šeit ir vieta gan romantiskām pastaigām, gan svinībām, gan atpūtai ar ģimeni.
Ungurmuižā par tradīciju kļuvuši dažādi kultūras pasākumi, ik gadus pulcējot skatītājus, kas parka gaisotnē zem klajas debess vēlas izbaudīt augstvērtīgo Latvijas operas zvaigžņu sniegumu.
Savukārt Izstāžu zālē apskatāmas latviešu mākslinieku darbu izstādes, un senais muižas parks ir iemīļota vieta dažādiem mākslas plenēriem.
Viesu nams
Muižas ēkā vasaras sezonā atrodas divas viesu istabas (2 un 4 personām) ar dušu vannas istabās.
Muižai blakus, vecajā „skolas” ēkā izvietots viesu nams 3 apartamentiem (katrā 2 istabas ar atsevišķu ieeju ar vienu kopīgu vannas istabu).
Piedāvājam zāles gan Kungu mājā (muižā), gan viesu namā Jūsu pasākumiem un svinībām.
Izvietojot papildus gultas vietas, varam uzņemt līdz pat 60 personām.
Bezmaksas autostāvvieta, WiFi

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25 bilde Nr.26 bilde Nr.27 bilde Nr.28 bilde Nr.29 bilde Nr.30 bilde Nr.31 bilde Nr.32 bilde Nr.33 bilde Nr.34 bilde Nr.35

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota