viesu skaits
8
viesu skaits
gultas vietas
7
gultas vietas
marsruts
159
km no Rīgas
skatits
24166
cik reizes skatīts

Usmas Ezerkrasti brīvdienu māja

Adreseaddress Ventspils novads, Usmas pagasts, Ezerkrasti
Sezona05 - 09
Maršruts159 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Piedāvājam divstāvu guļbūves tipa atpūtas māju, kura atrodas skaistā, klusā vietā, mežu ielokā , Usmas ezera krastā. Māja paredzēta 7 personām, ar iespēju izvietot papildus guļvietu. Mājā ir 3 guļamistabas, dzīvojamā istaba, atpūtas zona, virtuve(aprīkota ar visu nepieciečamo maltītes pagatavošanai un uzglabāšanai), pirts, WC, duša, TV.

Pie mājas atrodas paliela terase, dārza kamīns, galds, soli, kūpinātava, lapene, dīķis, kurā var atveldzēties pēc pirts procedūrām vai arī izmakšķerēt karpu vēdera priekam. Bērniem ir pieejams rotaļu laukums ar smilšu kasti un šūpolēm.

Usmas ezera burvību un Moricsalas dabas rezervāta noslēpumainību var baudīt pastaigājoties pa laipu, kura ieved Usmas ezerā, vai arī izmantojot laivu var nodoties romantiskiem izbraucieniem, vērojot ūdensrožu krāšņumu un apvienojot dubultpatīkamo ar lietderīgo var noķert Usmas ezera lielo zivi. (Makšķerējot Usmas ezerā ir nepieciešama makšķerēšanas karte, Usmas ezera licence(maksas) un speciālā licences makšķerēšanai Moricsalas dabas rezervāta zonā(bezmaksas)).

Svaigs gaiss, atvēsinošs ūdens pieskāriens, pļavas ziedu un peoniju smarža, pirts prieki, aizrautīga makšķerēšana, meža zvēru vērošana, saule, miers-viss nepieciešamais netraucētai atpūtai Usmas Ezerkrastos.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
185dienā €
660nedēļā €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota