viesu skaits
50
число гостей
gultas vietas
25
число мест
marsruts
130
kм от Риги
skatits
9734
просмотри

Adleri гостевой дом

Адрессaddress Saldus novads, Adleri, Zirņu pagasts, LV-3853
Маршрут130 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en

Viesu nama eleganti svinīgās un viesmīlīgās telpas piemērotas gan svētku un korporatīviem pasākumiem, gan arī romantiskai vai ģimenes atpūtai! Saviem viesiem nodrošinām ne tikai skaistas telpas, bet piedāvājam arī dažādus pakalpojumus, lai atvieglotu pasākumu organizāciju un dažādotu atpūtas iespējas!

Pieejama Lielā zāle (iespējams uzņemt līdz 50 viesiem, tai klāt ir gaumīgi iekārtota bāra un virtuves zona ar modernu aprīkojumu), Tvaika pirts un Pirts atpūtas telpa (līdz 15 viesiem), un naktsmītnes kopīgajās guļamtelpās vai privātā apartamentā ar pilnībā aprīkotu virtuvi, vannas istabu un balkonu, no kura paveras burvīgs skats uz Pakuļu ūdenskrātuvi.

Viesu nama apkārtnē plaši iekopts mauriņš āra un sportiskām aktivitātēm vai nakšņošanai teltīs, makšķerniekiem pieejama 170 ha lielā ūdenskrātuve, bet citi tur var aktīvi atpūsties, iznomājot laivas, katamarānus vai SUP dēļus. Ierīkota arī peldvieta un mazais dīķis, kurā mājo dekoratīvās zivis un vēži. Romantikas cienītājiem iespējams zem zvaigžņotām debesīm relaksēties apsildāmajā āra burbuļvannā.

Воды
Активный отдых
Услуги
Оборудование

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы