viesu skaits
40
число гостей
gultas vietas
30
число мест
marsruts
175
kм от Риги
skatits
35103
просмотри

Ausmas гостевой дом

Адрессaddress Valkas novads, Ausmas, Ērģemes pagasts, Valkas novads, LV-4711
Маршрут175 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en speak de

Igaunijas pierobežā - bijušajā Omuļu muižās brūža mājā, kas celta 1900 gadā tagad arī Jums ir iespēja nosvinēt savus svētkus vai vienkārši atpūsties no ikdienas steigas. Piedāvājam izmatot māju, kur pirmajā stāvā atrodas svinību zāle līdz 40 personām, guļvietas 30 personām, pirts, pirts priekštelpa, dušas un āra baseins. Labiekārtota virtuve. Ir iespēja iznomāt visu māju, tikai pirti vai vienkārši atbraukt uz organizētu pasākumu viesu mājā!
Krievu slapjā pirts – tas ir lieliski! Dažādas zāļu un lapu slotiņas pret visādām kaitēm un priekš visādām vēlmēm. Izmantojot kafijas un ķermeņa pīlingu, medu, kas Jūs pirtiņā jau gaida, un - Jūsu miesa un dvēsele lidos!. Grils Jūsu rīcībā -vasarā vai ziemā. Laukā stindzinošs sals, – pirts ar slotām un pēc tās aukstais baseins ir piedzīvojums, ko Jūs nekad neaizmirsīsiet! Cena – tikai 70 euro bez PVN līdz pl. 24,00, katra nākošā stunda 20 eurobez PVN. Iespēja arī izmantot masiera pakalpojumus iepriekš piesakot.
Piedāvājam viesu mājā nakšņošanas iespēju līdz 20 viesiem. Iespēja arī vienkārši iebraukt un pārnakšņot mūsu viesu mājā - cena nakšņošanai vienai personai 12 euro bez PVN.
Izklaides iespējas gan lieliem, gan maziem apskatot saimniecībā esošos trušus, zIrgus un iziet pa dabas taku pa apkārtnes teritoriju, kur iespējams vērot bebru ikdienu, meža dzīvnieku paradumus un izmēģināt savas spējas dažādu šķēršļu pārvarēšanā.!
Pēc nogurdinošas, bet piedzīvojumiem pilnas dienas pavadīšanas ir iespēja arī nobaudīt maltīti!
Velo maršruti - iespēja izbaudīt gan Latvijas, gan Igaunijas dabu un apskates objektus. Ik vasaru notiek vasaras nometnes bērniem
Piedāvājam apkārtne apskatīšanu. Pieejami materiāli par apskates vietām Valkas novadā, Vidzemē un Igaunijā!
Rīkojat ballīti, bet nezināt kā to padarīt krāšņāku un neaizmirstamāku – mēs Jums palīdzēsim - izstrādāt scenāriju, noorganizēt un novadīsim - bērnu ballītes, kāzas, dzimšanas dienas. Uzņēmumiem noorganizēsim sporta spēles, atpūtas vakarus!


 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25 bilde Nr.26 bilde Nr.27 bilde Nr.28 bilde Nr.29 bilde Nr.30
Активный отдых
Услуги
Оборудование
Другие
pirts diennakts-28.5 €
zāles noma 71.1 €
nakšņošana 1 persona 8.5 €
visas mājas noma 284.6 €
ēdināšanas izmaksas 1 personai sākot ar 5.7 €
pasākumu vadīšana un organizēšana sākot ar 71.1 €

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

Пока нет отзывов