viesu skaits
150
число гостей
gultas vietas
80
число мест
marsruts
107
kм от Риги
skatits
44797
просмотри

Brūtes гостевой дом

Адрессaddress Beverīnas novads, Kauguru pagasts, Pļavasbūtes, LV-4224
Маршрут107 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en

Būsim priecīgi Jūs laipni sagaidīt un gardi pamielot mūsu Viesu tradīciju namā "Brūtes Pļavu būtes", piedāvājot plašu un daudzveidīgu ēdienkarti atbilstoši viesu vēlmēm un gaumei. Jūsu ērtībām piedāvājam plašu svinību zāli ar ietilpību līdz 150 viesiem; 2 dažādas telpas konferencēm un semināriem ar telpu ietilpību 100 un 30 personām; pļavas ziedu motīvos veidotus, labiekārtotus numuriņus, kuros ir iespēja pārnakšņot līdz 80 viesiem. Ja vēlaties svinības šaurākā lokā, tad piedāvājam kamīnzāli ar vecās kaltes un senās ratnīcas auru (ietilpība 30 personas). Atpūtas brīžos ir iespēja bibliotēkā pāršķirstīt sen aizmirstus romānus un caur plašo logu vērot ainavu uz skaistajām Brūšu pļavām. Jaunlaulātajiem piedāvājam istabu vecā Goģa pirtiņā. Mums patiesi rūp, lai Jūsu svētki vienmēr izdotos!

Viesu nams piedāvā seklu smilšu pludmali ar slidkalniņiem, bērniem tik iecienītajām rotaļām gan ūdenī, gan rotaļu laukumā. Rotaļas bērnu pilsētiņā asinot prātu ar spēlēm Skaitļu un burtu namiņā. Sarežģītākai kustību un prāta aktivitātei paredzēts labirints. Bērniem īpaši patiks „Pankūku” jeb grila namiņš. Īpaša vieta paredzēta arī ziemas aktivitātēm un sporta veidiem, kā slidošana, slēpošana, bet mazākiem bērniem, ar ragaviņām vizināšanās no mākslīgi veidotā paugura. Kooperatīvo uzņēmumu sporta aktivitātēm piedāvājam labiekārtotu teritoriju.

Viesu tradīciju nams «Brūtes» piedāvā atpūsties Jauniešu tūrisma mītnē «Medņabūtes»! Īpaši padomāts par ģimenēm - ierīkota plaša ēdamzāle ar nepieciešamo aprīkojumu; romantiska atpūtas telpa ar iespēju uzspēlēt spēles; virtuve, kurā iespējams pagatavot gardas vakariņas no Latvijas lauku labumiem. Pirmajā stāvā ierīkotas dušas un WC telpas, veļas mazgāšanas un gludināšanas telpas. Bet otrajā stāvā labiekārtotas istabiņas, kurās viesi varēs pārnakšņot.

Воды
Активный отдых
Услуги
Оборудование

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы