viesu skaits
20
число гостей
gultas vietas
10
число мест
marsruts
120
kм от Риги
skatits
28986
просмотри

Jumiezis гостевой дом

Забронировать
facebook
Адрессaddress Pļaviņu novads, Daugavas iela 47, Pļaviņas
Сезон02.01 - 30.12
Маршрут120 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en

Viesu nams "Jumiezis" - nesteidzīgai, romantiskai un mierpilnai atpūtai tuvu pie dabas! Šeit var lieliski atpūsties draugu lokā, svinot izlaidumu, jubilejas, kāzas un salidojumus, kā arī labi pavadīt laiku satiekot sen neredzētus klasesbiedrus vai kursa biedrus. Šī ir vieta, kur atpūsties pēc saspringtas darba nedēļas vai vienkārši pārnakšņot pa ceļam uz vai no Latgales plašumiem.
Viesu nams "Jumiezis" atrodas Pļaviņu centrā, kur dažu soļu attālumā, otrpus ielai atrodas Daugavas promenāde, kas paredzēta nesteidzīgām pastaigām un dabas baudīšanai.
Viesu mājai ir divi stāvi. Pirmajā stāvā izveidota virtuve, bāra lete, zāle dejošanai, lieli galdi un krēsli. Otrajā stāvā četras guļamistabas, tajās ērti izmitināt 10 viesus, bet, ja nepieciešams, var nodrošināt papildu guļvietas. Pieejami arī divi kamīni - iekšas, kas noderēs atpūtai ziemas sezonā, un āra, kas paredzēts saulainiem piknikiem vasaras sezonā. Piedāvājam arī pirti, kas atrodas tieši zem viesu mājas. Viesu māja paredzēta kompānijām līdz 20 cilvēkiem, bet ir iespējams brīvi justies arī lielākā pulkā.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14
Воды
Услуги
Оборудование
Другие
pirts50 €
Pirts slota 1 gb2.50 €
Kubls60 €
1. stāvs pasākumiem80 €
gultas vieta15 €

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы