viesu skaits
300
число гостей
gultas vietas
130
число мест
marsruts
150
kм от Риги
skatits
49507
просмотри

Kurzemes Pērle комплекс отдыха

Забронировать
Адрессaddress Aizputes novads, Būdnieki, Kalvenes pag., Dienvidkurzemes nov., Sepene
Маршрут150 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en

„Kurzemes Pērle” piedāvā atpūtu Sepenes ezera krastā, kur izvietotas 4 trīsvietīgas un 8 divvietīgas mājiņas, brīvdienu māja „Krastmaļi” ar 14 gultasvietām kā arī vasaras paviljons un viesu nams pussaliņā.
Brīvdienu mājā romantiskā gaisotnē pie kamīna ar skatu uz ezeru var pavadīt atvaļinājuma laiku vai dažādas ģimenes svētku svinības līdz 25 cilvēkiem (14 gultasvietas). Tā atrodas pašā ezera krastā ar terasi uz ezeru. Mājā ir atsevišķas guļamistabas ar kopīgu dušas telpu un tualeti. Koplietošanā ir virtuvi, kamīna zāli, spēļa zāli un TV. Iespējams iekurināt arī pirti un karsto ūdens baļļu.

12 mājiņas ir izvietotas 3 ha platībā gar ezera krastu. Mājiņas ir labiekārtotas ar dušu, tualeti, TV. Guļamvietas nodrošinātas ar gultas veļu. Viesiem ierīkota kopīga virtuve ar nepieciešamo inventāru. Kempinga teritorijā ir bērnu laukums ar šūpolēm un smilšu kasti un izveidotas divas peldvietas. Dzestrajos vakaros ir iespēja sildīties karstajā ūdens baļļā. Ar mājdzīvniekiem diemžēl pie mums nevar uzturēties.

Atsevišķā ezera pussalas teritorijā iespējams rīkot pasākumus līdz 120 viesiem vasaras paviljonā ar lielu terasi vai arī viesu mājas zālē līdz 70 personām. Pussaliņu var izmantot uzņēmumu, sporta vai citu svētku svinībām. Vasaras paviljons ir ļoti skaista vieta, kur rīkot kāzas gada siltajā sezonas laikā, kā arī baltajos ziemas mēnešos.

„Kurzemes Pērles” viesiem aktīvākai atpūtai ir iespēja izīrēt airu laivas un ūdens velosipēdus, izmantot volejbola un tenisa laukumus kā arī iemēģināt prasmes disku golfa spēlē.

Воды
Активный отдых
Услуги
Оборудование
Другие
Divvietīgā kempinga mājiņa 35 €
Trīsvietīgā kempinga mājiņa 42 €
Karsēšanās muca d/n40 €
Brīvdienu māja ar pirti un baļļu270 €
Katamarānu noma 1h4,5 €
Laivas noma, diennaktī7 €

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы