viesu skaits
23
число гостей
gultas vietas
23
число мест
marsruts
180
kм от Риги
skatits
21815
просмотри

Martas nams гостевой дом

Забронировать
Адрессaddress Ventspils novads, Riņķa iela 10, Ventspils
Сезон01.12 - 30.11
Маршрут180 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en

Viesu nams „Martas Nams” atrodas uz loka, kas noslēdz Ventspils pilsētas centru. Riņķa iela ir robeža starp pilsētas kņadu un lauku mieru. Gaisā virmo jūras svaiguma un priežu sveķu smarža.

Martas Namā jūs varēsiet izbaudīt lielisku atpūtu, vienlaikus ērti un ātri nokļūt līdz iecienītiem tūrisma un komerciālajiem objektiem. 7 minūšu gājienā līdz Baltijas jūrai jūs nonāksiet arī Piejūras Brīvdabas muzejā, Jūrmalas parkā un Pludmales akvaparkā. Ejot uz otru pusi, varēsiet izklaidēties Piedzīvojumu parkā vai apmeklēt nodarbības Ventspils Augstskolā. Savukārt līdz vecpilsētai, Ostas ielas promenādei un Biznesa centram ar kājām nokļūsiet 15 minūšu laikā.

Viesu nams ir ierīkots skaistā koka arhitektūras dzīvojamā ēkā, kas atjaunota 2012.gadā. 9 labiekārtotos numuriņos var apmesties 23 cilvēki. Visas telpas ir noformētas gaišos toņos, kas jums radīs mājīguma sajūtu, numuriņos ir moderns interjers, tie ir aprīkoti ar mūsdienīgu santehniku un komunikācijām. Istabiņās ir pieejams bezvadu internets, televīzija, neliels virtuves stūrītis (elektriskā tējkanna, ledusskapis, trauki), bet atsevišķā virtuvē ar nepieciešamo sadzīves tehniku varat gatavot lielākas maltītes. Katram viesim nodrošinām ērtu guļvietu, tīru, smaržīgu gultasveļu labam miegam un dvieli un šķidrās ziepes – komfortam. Ja paliksiet vairākas dienas, varēsiet izmantot veļas mašīnu.

Viesu nama teritorija ir ļoti plaša un nožogota, lai pieaugušie būtu droši par savu auto un bērni varētu rotaļāties svaigā gaisā. Mēbelētā āra terasē iespējams izmantot grilu. Savukārt noņemt nogurumu un uzlabot veselību var saunā.

Mūsu viesu namā laipni aicināti gan tie, kuri atbraukuši uz Ventspili atpūsties, gan tie, kuri ieradušies mācību vai biznesa nolūkā.

 bilde Nr.1Ģimenes numura dzīvojamā istaba bilde Nr.2Divvietīgs numurs bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5Virtuve bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8Duša bilde Nr.9Viesibu zāle līdz 40 personām bilde Nr.10Sauna bilde Nr.11
Воды
Услуги
Оборудование
Другие
Vienvietīgs numurs40 €
Divvietīgs numurs50 €
Trīsvietigs numurs60 €
Ģimenes numurs120 €

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

Пока нет отзывов