viesu skaits
100
число гостей
gultas vietas
50
число мест
marsruts
248
kм от Риги
skatits
17320
просмотри

Medus mājas impērija комплекс отдыха

facebook
Адрессaddress Rēzeknes novads, Griškānu pagasts, Janapole , Robežsargu iela 1, LV-4601
Маршрут248 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru

Atpūtas komplekss „Medus mājas impērija” atrodas 4 km attālumā no Rēzeknes, Kaunatas virzienā. Tā ir vieta, kura kādreiz piederēja Romeru muižas muižkungiem. Mūsu atpūtas kompleksam pieder skaista un sakopta 4 ha teritoriālā platība, tādēļ katrs viesis varēs justies, kā īsts kungs vai kundze.
Atpūtas kompleksā atrodas divas skaistas mājas - liela „Medus māja” un maza „Māla māja”.
Viesu mājā „Medus māja” pasākumu rīkošanai piedāvājām divas svinību zāles - vienā līdz 30 cilvēkiem, otrā līdz 100 cilvēkiem, tās ir piemērotās gan saviesīgiem pasākumiem, gan semināriem. Ir pieejams bezvadu internets, projektors, sauna, novuss, galda teniss.
Nakšņošanai piedāvājam astoņus numuriņus: viens divvietīgs ar labierīcībām un dušu, septiņas – trīsvietīgas ar vienvietīgam un divstāvu gultam. Viesu mājā ir aprīkota, kopīgai lietošanai paredzēta virtuve, ka arī piedāvājam ēdināšanas pakalpojumus. Varam izvietot papildvietas. Kopumā viesu mājā varam izmitināt 30 viesus.
Otrā viesu mājā „Māla māja” ir īpaša ar to, ka tika celta 1930. gados, un ir renovēta – maksimāli saglabājot šīs mājas vēsturi. Māja ir sadalīta uz 2 daļām, vienā daļa ir virtuve, WC ar dušu un četras guļvietas, bet otrā daļa ir maza banketu zāle līdz 20 cilvēkiem un divas lielas istabas ar astoņām guļvietām. Kopumā viesu māja varam izmitināt 20 viesus.
Viesu atpūtai piedāvājam:
- „Mīlestības sala”
- Laimes akmens
- Laimes tiltiņš (17 metru garumā)
- Bērnu rotaļu laukums
- Augļu dārzs
- Piknika vieta.
Izbaudiet skaistus mirkļus un ļaujiet mums parūpēties par Jums!
Gaidīsim Jūs ciemos!

 bilde Nr.12 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17
Воды
Активный отдых
Услуги
Оборудование

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

Пока нет отзывов