viesu skaits
?
число гостей
gultas vietas
50
число мест
marsruts
27
kм от Риги
skatits
36039
просмотри

Meidrops комплекс отдыха

Адрессaddress Ogres novads, Rīgas iela 18 A
Маршрут27 km из Риги до гостевой дом

Meidrops - vieta, kur atpūsties!

Atpūtas komplekss “Meidrops” atrodas Ikšķilē, gleznainā vietā - pašā Daugavas krastā, pavisam tuvu Rīgai – tikai 27 km attālumā.

Guļbaļķu ēka, kurā ir restorāns un semināru telpas, savas durvis viesiem vēra 2002. gadā, bet 2006. gada vasarā „Meidrops“ paplašinājās - klāt nāca mājīgs viesu nams ar 15 numuriņiem (ar visām ērtībām varam izguldīt līdz 50 viesiem) un ūdens relaksācijas centru.

Rīta stundās viesu nama viesi aicināti izpeldēties baseinā bez papildus maksas.

Ūdens relaksācijas centru esat laipni lūgti apmeklēt arī tad, ja neesat viesu nama viesi vai semināra dalībnieki. Ja vien Jums ir vēlme izpeldēties baseinā, izkarsēties saunā vai iztvaicēties tvaika pirtī – brauciet pie mums!


Aktīvai atpūtai piedāvājam uzspēlēt volejbolu vai kādu citu spēli, jo vietas ir daudz un apkārtne ir sakopta. Pat 300 dalībniekiem vietas pietiks. Mēs izīrējam arī plostu.

Dzīves temps mūsdienās ir tik straujš, ka dienas darbā paskrien nemanot. Mēs Jums piedāvājam atgūties no pilsētas steigas, atjaunot spēkus un parūpēties par savu veselību.

Pavadiet savu brīvo laiku pie mums – ar ģimeni, draugiem, kolēģiem.

Esam tepat tuvumā.
Gaidām Jūs ciemos!

Restorāns bilde Nr.1Kroketa spēle Daugavas krastā bilde Nr.2Baseins bilde Nr.3Sauna bilde Nr.4Numurs bilde Nr.5Skats no numura bilde Nr.6Restorāna ieeja bilde Nr.7Semināru zāle bilde Nr.8Deserts bilde Nr.9Aukstais baseins bilde Nr.10Foajē bilde Nr.11Restorāna ēka bilde Nr.12Baseins bilde Nr.13Administrācija bilde Nr.14Numurs bilde Nr.15Svētku galds bilde Nr.16Gulbji Daugavas krastā pie "Meidropa" bilde Nr.17
Воды
Активный отдых
Услуги
Оборудование
Другие

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

Пока нет отзывов