viesu skaits
?
число гостей
gultas vietas
?
число мест
marsruts
44
kм от Риги
skatits
30996
просмотри

Melnais stārķis гостевой дом

Адрессaddress Tukuma novads, Kolkas iela 12
Маршрут44 km из Риги до гостевой дом

Viesu namā "Melnais stārķis" būs laipni gaidīts ikviens, kurš vēlas atpūsties no ikdienas steigas, vasarā baudīt jūras peldes un ārstniecisko priežu sila gaisu.

Viesu nams "Melnais stārķis" atrodas Ķemeru Nacionālā parka teritorijā, Jūrmalas pilsētā, Jaunķemeros, 50 m no no balto smilšu pludmales, 15 - 20 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra - Majoriem.

Melnais stārķis jeb gandrs Latvijā pasludināts par 2008. gada putnu. Latvijā un Eiropā tā ir īpaši aizsargājama putnu suga, viena no 19 stārķu dzimtas sugām.

Viesiem piedāvājam vienvietīgus, divvietīgus, trīsvietīgus un četrvietīgus numurus ar ērtībām (dušu, WC). Visos numuros ir TV un tējkanna. Naktsmītnes cenā iekļautas brokastis. Dažos numuros ir ledusskapis un ventilators.

Ziemas sezonā piedāvājam telpas dažādu pasākumu, svinību un semināru rīkošanai, karaoki, kā arī lielisku krievu pirti ar veselīgu garu.

Viesu rīcībā ir svinību zāle līdz 40 personām, mazā zāle ar pirti līdz 20 personām, pirtiņa (ar malku kurināma), Virtuve ar traukiem, ledusskapis, āra grils, mūzikas aparatūra, karaoke, TV.

Ģimenēm ar bērniem piedāvājam bērnu gultiņas. Ir spēļu laukums ar smilškasti un šupolēm
Viesiem piedāvājam bezmaksas autostāvvietu.
Piedāvājam velosipēdu nomu.

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

Пока нет отзывов