viesu skaits
60
число гостей
gultas vietas
58
число мест
marsruts
79
kм от Риги
skatits
30975
просмотри

Miķelis комплекс отдыха

Забронировать
Адрессaddress Bauskas novads, Gailīšu pagasts, Uzvara "Miķelis"
Маршрут79 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en

Atpūtas komplekss “Miķelis” atrodas Gailīšu pagastā, Mūsas upes krastā, tikai 12 km attālumā no Bauskas. Šajā gleznainajā Zemgales nostūrī ir iespējams baudīt dabas mieru un sakoptību, izzināt vēsturi, apskatot Zemnieku sētu un Retro auto muzeju un baudīt izsmalcinātus ēdienus mūsu pašu restorānā.
Lai ļautos bezrūpīgai atpūtai vairāku dienu garumā, esam parūpējušies par nakšņošanas iespējām mūsu viesnīcā “Miķelis”. Piedāvājam 18 numuriņus skaistā, jaunā, modernā viesnīcā (4 ģimenes divstāvīgi numuriņi, 7 numuriņi ar terasi, kā arī 7 divvietīgie numuriņi). Viesnīcā iespējams izguldīt 44 personas, savukārt ar papildvietām līdz 58 personām. Nodrošinām bezmaksas autostāvvietu un bezvada interneta pieslēgumu.
Atpūtas kompleksa teritorijā viesiem ir pieejama laivu noma, pirts namiņa īre līdz 12personām ar āra terasi pie Mūsas upes krasta, grils, velosipēdi mazajiem aktīvistiem, kā arī bērnu spēļu laukums.
Dabas baudītājiem un mīļotājiem piedāvājam telšu un piknika vietas.
Mūsu piedāvājumā ir arī banketu zāle, kurā iespējams rīkot viesības, seminārus un prezentācijas līdz 80 personām, kā arī skaista, harmoniska vieta laulību ceremonijām un kāzu svinībām brīvā dabā.

Ieejas maksa muzejā:
Skolēniem līdz 16 gadiem 2 EUR;
Senioriem 2 EUR;
Pieaugušajiem 4 EUR;
Ģimenes biļete 6 EUR;
Gida pakalpojumi ģimenēm, individuāli 10 EUR;
Gida pakalpojumi grupām 20 EUR

Воды
Активный отдых
Услуги
Оборудование
Другие

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы