viesu skaits
?
число гостей
gultas vietas
?
число мест
marsruts
35
kм от Риги
skatits
30632
просмотри

Oškrogs комплекс отдыха

Забронировать
Адрессaddress Ķeguma novads, Oši
Маршрут35 km из Риги до гостевой дом

35 kilometri no Rīgas, braucot pa šoseju Rīga- Jaunjelgava, netālu no Ķeguma HES ieraudzīsiet gaišas ēkas – tas ir OŠKROGS, kas aicina apmeklēt kafejnīcu, moteli, pirti. Jau DEVIŅUS gadus vasarā šeit priecē plašie zālāji, bērnu rotaļu laukums, jautrā Daugavas pieteka Līčupīte, kuras straumē var ieraudzīt foreli vai kādu citu zivtiņu. Ziemā plašais sniega klajums stāsta par zvēriņiem, kuri atstājuši savas pēdas. Var palaimēties arī dienā ieraudzīt garausi, stirnu ģimeni vai lapsiņu meklējot pārtiku.

Mūsu viesus sagaida garšīgi, sātīgi un veselīgi ēdieni. Cauru gadu OŠKROGĀ piedevās ir pašu audzētu ogu mērces, marinēti gurķīši savā sulā, ķirbju salāti u. t. t.

Ejot līdzi laikam un arī finansiālajai situācijai Latvijā, esam maksimāli pazeminājuši ēdienu un pakalpojumu cenas. Tā pirti var pasūtīt par LVL 100, 00 vakaram. Pakalpojumā ietilpst svinību zāles 35 viesiem izmantošana, karsēšanās saunā un 15 guļvietas otrajā stāvā. Labprāt uzklāsim galdu pēc Jūsu pasūtījuma un gaumes.

Svinības varat nosvinēt arī 3 svinību zālēs – 20, 35 un 80 viesiem. Zinoši pavāri un laipni bārmeņi rūpēsies par Jūsu un Jūsu viesu labsajūtu.
Palīdzēsim noformēt svinību zāli. Būsim kopā arī skumju brīžos, klājot bēru mielastus.

Moteļa siltajos un mājīgajos numuros var jauki atpūsties 2 -3 cilvēki par cenu sākot no LVL 15, 00. Piedāvājam arī luksa numuru, ko īpaši iecienījuši jaunlaulātie, kuriem numura īri piedāvājam par velti, ja kāzu svinības rīkosiet OŠKROGĀ. Iespējams pasūtīt jauku romantisku vakaru.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

Пока нет отзывов