Отзывы

31.07.2020,
Labdien. Jā, pirts rituāls VIENAM cilvēkam, kur pirtnieks 3-4 stundas darbojas ar pirtsmīli - vairākas reizes iet karsēties pirtī, noskrubē, veic vieglu masāžu, noper no galvas līdz pirkstu galiņiem, laižas peldē ezerā izmaksā 140 EUR! Cenā ietilpst pašgatavoti augu skrubīši, pirts slotiņas, silta tēja. Pirtniece ir ļoti atsaucīga un, aprunājoties ar klientu, vienmēr cenšas pielāgojas klienta vēlmēm, attiecīgi gadalaikiem, iepriecina ar kādiem papildus bonusiņiem - kadiķu slotiņas, citrusu augļi, medus, dzintara pulveris, kastaņu masāžu vai ko citu. Klientiem jāatceras, ka piesakot pirts rituālu vienam cilvēkam ciet jātaisa ir viss brīvdienu namiņš, un tas vairs nav pieejams citiem izīrētājiem, tas ir jāizkurina, pēc tam jāuzkopj. Bet, ja izlasīsiet sludinājumu līdz galam, tad redzēsiet, ka pirts rituālu varat pieteikt DIVIEM cilvēkiem, kas savukārt izmaksās 80 EUR/perosna (ar vienu pirtnieku) un 110 EUR/persona (ar diviem pirtniekiem). Ja vēlaties vēl izdevīgāku piedāvājumu varat rīkot pirts vakaru kopā ar draudzenēm vai piedalīties kādā, ko rīkojam mēs. Cena 36-50 EUR/atkarīgs no cilvēku skaita 4-6 personas! Atšķirību starp Pirts rituālu un Pirts vakaru varat atrast mūsu piedāvājumā: https://viesunamiem.lv/piedavajums/84473 Dažas atsauksmes par mūsu Pirts rituāliem varat atrast mūsu FB lapā. Izvēles iespējas pirtnieka pakalpojumiem mūsu brīvdienu mājā ir pietiekoši plašas, lai atrastu sev tīkamāko, gan pēc piedāvātajiem pakalpojumiem, gan cenām. Viss ir skaidri norādīts, lai jau pirms rezervācijas klients var pieņemt lēmumu un ierodoties nav nekādu pārsteigumu. Jauku vakaru vēlot, Pirts - Leimaņi
00
31.07.2020, Ārprāts
pirts ar pirtnieka pakalpojumu vienam cilvēkam 80eiro,plus ja neizmanto viņu gultasvietu ,tad summai jāpieskaita vēl 60eiro,un galā pirts vienam cilvēkam 140eiro!!!
00
31.07.2020, Jānis
Labdien, viss ir normāli,tikai īpašniekiem jāatjauno cenu lapa,tur vēl latos cenas uzrādītas,un vēl-nevajag apspriest saimnieci,viņa tāda vai šāda..., ja paskatītos no malas uz pašu apspriedēju,arī k Labdien, viss ir normāli,tikai cenas šeit vēl latos uzrādītas.Un izteicieni par saimnieci ka ar galvu sen vairs nedraudzējas...,es ieteiktu saimniecei iesniegt policijā sūdzību ,lai atrod to nekauņu un viņš vienošanās ceļā samaksā morālo kompensāciju,ja ne,iesniegt prasību tiesā,par cieņas aizskārumu.
01
30.07.2020, Karlis
Pilnīgi piekrītu Mārim. Tā nav viesnīca,bet sūdu ukis,šķūnis priekš vistām,kurš atrodas mirstošā ciematā. Saimniece sen jau nedraudzejas ar galvu..viņai ir daudz psihiskās novirzes. Māris stāsts patiesību,tā arī ir. Labāk brauciet uz Ērgļiem vai Madonu,tur daudz modernākās viesnīcas,pieklaigakas.
30
28.07.2020, nu ja hohaidī
ir taču jāsaprot,ka visos,it īpaši izteikti šajā kempingā,visas pozitīvās atsauksmes raksta paši īpašnieki,palasot šeit to pozitīvismu,lec acīs vienveidīgie teksti,raksta viens un tas pats cilvēks.
29
28.07.2020, Zane
Johaidī lasot visas atsauksmes rodās sajūta ka šeit ir paradīze! Kur ir sliktie vērtējumi? Nemēdz būt tikai balts un skaists! Cik cilvēku tik vērtējumi. Man liekās bezvērtīgi lasīt šīs atsauksmes!
06
28.07.2020, Kaspars
Man nav nekādas saistības ar saimniekiem izņemot to, ka iepazināmies ar jaukiem cilvēkiem, kas ļoti forši mūs uzņēma un daudz ko jaunu pastāstīja. Vieta kā jau teicu, ļoti patika. Tas ceļš starp citu ir diezgan mazs vietējās nozīmes celiņš, kur nemaz īpaši daudz mašīnu nav...nekādus putekļus mēs tiešām neredzējām;)))
02
27.07.2020, Maruta.K
Dzīvojām teltīs,par istabiņu komfortu nezinu,neizteikšos.Tikai nevajag liekuļot ka nav nemaz putekļi no ceļa,ir un pietam situācija tur ir vienkārši baisa.Bijām pēc līgo,nu vai zināt,es pat nofotografēju,kempinga otru galu neredz,viss gais balts putekļos,par pārtikas atstāšanu uz galda nemaz nedomājiet,ja negribat mutē smilšu piegaršu.Tā ka nemaz nēesot...,pozitīvismu izskatās raksta paši saimnieki,ar covid klientu trūkums škiet un nu melnu cenšas mazgāt baltu
43
27.07.2020, pārmaiņas algstošai Dacei
Intresanti būtu dzirdēt ,ko tieši gribi lai pārmaina.Visur veco cenšas saglabāt,tikai tādas Daces padomju laikā dzīvoja nabadzībā un nu izlauzusies un alkst rietumu,,civilizāciju,,.Visu pamatīgi būvēto nolīdzināt un tā vietā uzštancēt butaforiju ar ķīniešu plastmasu un sintētiskiem materiāliem pildītu.Jāpiebilst ,padomju laikos kuri nebija slinki nemaz nabadzībā nedzīvoja,
24
27.07.2020, Līgava 25.07.2020
Esmu apmierināta ar pilnīgi visu! Noteikti iesaku visiem! Ēdiens gards. Viesu nams plašs, ērts un izdevīgs. Apkārtne vienkārši fantastiska un saimniece ļoti atsaucīga! ♥️
45
27.07.2020, Kaspars un Ilze
Ļoti skaista vieta un bonusā ļoti jauki saimnieki:) Esam izbraukājuši gandrīz visu Latviju un varu teikt, ka šī ir tā vieta, kur gribētos atgriezties...klusums, miers, daba, jauki cilvēki. Paldies saimniecei un saimniekam par labo uzņemšanu. P.S. Ļoti dīvaini bija lasīt sliktās atsauksmes par putekļiem utt., šķiet, ka cilvēks šeit nav bijis vai arī vienkārši skauž;)
42
27.07.2020, Vitalijs
Mēs ar saviem diviem bērneļiem šeit pavadījām ļoti jaukas brīvdienas. Secinājām, ka atpūtai šajā kempingā ir padomāts par visu ģimeni. Ir sporta laukums, kur var spēlēt dažādas sporta spēles (ir nepieciešams paņemt līdzi tikai bumbu). Ezerā var iegūt bagātīgu lomu. Skaistā daba un neaizmistamie saulrieti radīs jūsos romantiskas noskaņas. Paldies, jaukajiem kempinga darbiniekiem, kas bija ļoti atsaucīgi un pretīmnākoši.
53
27.07.2020, Vilnis
Sliktie vērtējumi tiek dzēsti, un bloķēti ,lai nevarētu uzrkstīt kaut ko sliktu par atpūtas vietu!
06
27.07.2020, Jānis
Piedāvajums neatbilst cenām!
06
26.07.2020, Kitija
Šodien tika sabojātas Annas vārda dienas svinības. Rezervējām krodziņā galdiņu. Viesmīle pasūtījumu nepieņēma pusotru stundu! Aizbraucām neēduši! Skumji!
12
26.07.2020, Dace
Kopš padomju laikiem šeit nav mainījies nekas. Tiešām neiesaku.
20