Отзывы

29.09.2020, Jānis
No Rāznas ezera nav ne smakas, kājām jāiet pa norādēm caur mājām 15 min. uz laipu kur no mājām lūr cilvēki. Mājiņas ok,bet dārgas ja ņem vērā ka atpūsties nevarēsi,jo apkārt krievi savu mūziku skandina līdz rītam un bļaustās. Tas nav kempings pie Rāznas, paskatieties kartē,saimnieki māna cilvēkus.
13
28.09.2020, Elīza
Paldies par jauko uzņemšanu! Ļoti atsaucīgs saimnieks, ar kuru ir viegli komunicēt. Plašas telpas, daudz guļamvietu, sakopta un skaista apkārtne ar daudz un dažādām atpūtas iespējām. Patika, ka bija daudz galdu, kurus var bīdīt pēc savām velmēm un arī katram savs krēsls, nevis lielie soli Apzvanīju vairākus viesu namus, līdz ar ko var teikt, ka arī cena ir ļoti simpātiska, salīdzinājumā ar citiem viesu namiem, attiecībā pret piedāvātajām iespējām. Iesaku citiem! :)
016
20.09.2020, Genadijs Vedla
Labdien! Mēs divu cilvēku ğimene vēlamies izbaudīt jūsu pirts procedūras. Vai iespējama arī nakšņošana? Datums no 8 uz 9 oktobri. Un kas ietilpst jūsu uzrādītajā summā 50 eiro?
00
20.09.2020, Dagmāra
kaut kas nepieņemams mūsdienās, biju laicīgi pieteikusi rezervāciju šajā krodziņā, trīs dienas pirms pasākuma vēlreiz piezvanīju, lai vienotos par pirmajiem ēdieniem, kas būs uz galda jau salikti, bet liels bija šoks, kad ieradāmies. Rezervācija nebija veikta, līdz ar ko arī pasūtījums nebija izpildīts. tikām apsēdināti pie ļoti netīra un tukša galda. Doši vien citiem paveiksies labāk, bet neiesaku nevienam šo ēstuvi!!!!
00
19.09.2020, Rita un Jānis.
Nesen, augustā nosvinējām savas kāzas šajā visu namā. Kopumā ļoti patika. :) Viesu nams atrodas klusā vietā, apkārt ir pļavas un tālumā var redzēt mežus. Var atpūsties no trakās pilsētas jezgas un baudīt latvijas skaisto dabu. Blakus atrodas bērnu laukumiņš, kuru mūsu mazie viesi kārtīgi izbaudīja. Mūsu kāzu viesiem ļoti patika šis viesu nams. Īpašniece ļoti jauka un atsaucīga, palīdzēja sastādīt ēdienkarti un pasākuma laikā palīdzēja ar dažādām problēmām . Paļāvāmies uz viņas pieredzi. Zāle, kur novietoti galdi bija diezgan liela un katrā numuriņā bija savas labierīcības. Var droši atstāt savu mašīnu blakus viesu namam, diezgan droša apkārtne. Vienīgais mīnuss ir tas, ka istabiņās nav kondicioniera, jo bija karsti.
03
18.09.2020, Tatjana
Labdien! cik maksā noīrēt pirti untenisa kortu uz 3 stundām? Iepriekš paldies. mans email: tiktak77@inbox.lt
10
17.09.2020, Ilowa
Labdien.kadas cenas 2-3 janvarii? 20 cilveki
00
15.09.2020, Sveiks ACB
Tur taču redzams ,ka atpūsties nav nemaz iespējams,jo iekārtots viss lai tikai iekasētu lielāku naudu- divstāvīgās gultas...,uzreiz skaidrs,mājiņa pie mājiņas ,sabūvēts lai tik mazāk darba pie teritorijas ,atpūtnieku ērtības ,ko jūs,:D. Esiet paši prātīgi-ieraugad šādu ainu vis viens no otra dažus metrus,divstāvīgas gulltas...,nu neīrējiet tādas vietas atpūtai
43
08.09.2020, ACB
2 stāva gultas majiņas tādas masejošas atsperes! ka no rita gruti piecelties...
12
07.09.2020, Lantus
Pārsteidz iepriekšējā komentāra netaisnīgums! Tā kā šī gada sezonā netika atgriezta tikai viena drošības nauda, ir pilnīgi skaidrs, par kuru pasākumu ir runa. Pie tam ir pat skaidrs, ka neapmierināta ir kundze, kurai ar līguma slēgšanu nav nekāda sakara. Jaunais pāris, ar kuru slēdzām vienošanos, aizbraucot privāti atsūtīja šādu ziņu: "Paldies! Pie jums bija ļoti forši, mēs ļoti izbaudījām. :)" Pilnībā piekrītu, ka līgums ir jālasa, jo tajā ir teikts, ka drošības nauda ir domāta īpašuma bojājumu segšanai, ja tādi ir radīti. Kā jau minējāt, viesu nams ir skaists, un tādu mēs cenšamies saglabāt arī nākošajiem viesiem par prieku. Un arī no viesiem sagaidām cieņpilnu attieksmi gan pret vietu, kur viņi ir atbraukuši, gan pret vietas īpašniekiem. Īpaši jau šim pasākumam saimnieks ir bijis ļoti pretimnākošs - bez maksas iedevis visu kompleksu uz otru nakti, bez maksas ļāvis izmantot virtuvi un grilu (par ko kundze, kas ievietoja šo komentāru, visticamāk nav informēta), pretī sagaidot tikai to, lai viss tiktu atstāts kārtībā, kā arī aizrādījis, ka grilu uz terases kurināt nedrīkst, tā kā tas pārkāpj elementāru ugunsdrošību. Skumji lasīt šādus personiskus apvainojumus, īpaši jaut tāpēc, ka esam vienmēr bijuši pret viesiem pretimnākoši un atsaucīgi. Vēlam nemeklēt problēmas tur, kur to nav, priecāties par dzīvi, baudīt svētkus un vairot pozitīvismu! :) Visai Lantus komandai ir liels prieks un lepnums par mūsu Burvīgo, Smaidīgo, Atsaucīgo Saimnieku! :)
28
07.09.2020, Nu ne pārāk
Viesu nams skaists, īpašnieks briesmīgs, lasīt līgumu, drošības naudu neatdod. īpašnieka attieksme drausmīga,
71
06.09.2020, ilze
Vislabākā vieta,kur vien ir būts ! Lielisks,atraktīvs saimnieks Juris,lai Jums veicas it visā,Paldies !
45
04.09.2020,
Camping is permanently closed
00
01.09.2020, Sveiks Sergej
ierodoties tajās -Upītēs-,vai tad tu neredzēji kāds ir saimnieks?-netīrs ,nošņurcis vecis..., un tu no tāda gaidīji ka būs tīri dvieļi ,tīra veļa un telpas?,viņš ir paziņa ar tūrisma centra darbiniekiem,nu kājau mazā pilsētelē,un tad nu šie piespēlē viņam visādas grupas un tūristus un mākslīgi uztur to kempingu.Tur tikai pilnīgs pajolis var braukt no brīvas gribas.Dīķis pie pirts-vienkārši duļķaina pančka,viss pavirši uzkopts,vienkārši ar netīru lupatu noļepināts...
16
01.09.2020, Putns
vairākus gadus atpakaļ bijām, pāris reizes, ļoti patika
20
31.08.2020, Sergejs
Sāksim ar to, ka mums piedāvāja 2009 gada kafiju ar pelējumu un mušu tajā, tēja arī nebija labāka, apkārt putekļi, un veci nemazgāti dvieļi. par to cenu ko prasa dotajā vietā saimniece, var pņemt daudz labāku viesu namu. Dotajam viesunamam es iedotu 2/10 ballem, un cenu uz nakti 20 eiro ka maksimums.
13