Отзывы

19.09.2021, Aleks
Дорогие все что написано выше полный развод в домике холод ужастный как и в бане фураке не работает дров не дают корче упаси вас бог отмечать там свои юбилеи и торжества сто раз подумайте
02
16.09.2021, Arita
Ja jums ir svarīga tīrība un komforts- šī noteikti nav vieta, uz kuru doties. Noīrējām namiņu uz divām naktīm. Ierodoties atklājās, ka netīrs ir ,principā, viss, sākot ar grīdu, turpinot ar galdu, virtuves virsmām, traukiem. Glāzes saskrāpētas, lipīgas, netīras. Šķīvji ar pleķiem, izsistiem robiem pa malām. Diemžēl, doties prom tajā vakarā nevarējām, bijām spiesti tur nakšņot. " Atpūta" sākās ar numuriņa mazgāšanu.Labi, ka līdzi bija sava švamme trauku mazgāšanai, jo tā, kura bija mājiņā, bija tik nolietota, ka tai vairs nebija ne švammes formas, ne tekstūras. Caurumi gan tai bija. Kad tikām līdz ēst gatavošanai, atklājās, ka numuriņā ir tikai divi naži, no kuriem viens- ar nolauztu asmeņa galu, otrs- ar pārlūzušu spalu. Vannasistabā dvieļi netīri, ūdens ārprātīgi smird ( acīmredzot, ūdens filtri ļoooti veci, aizauguši). Lai pēc zobu iztīrīšanas izskalotu muti, nācās izmantot līdzi paņemto minerālūdeni. Kad zvanījām interesēties par mājiņas aprīkojumu utt, tika pateikts, ka priekš grilēšanas ir viss- grils, iesmi, reste, degšķīdums utt. Realitātē- grils ar izrūsējušiem caurumiem, sērkociņu kastītē- 3 sērkociņi, degšķidruma nav, restes nav, iesmi- sarūsējuši, ar piekaltušām ēdiena paliekām. (Atkal jau glāba tas, ka līdzi bija sava reste). Papildus, nepatīkama nianse- logs, kas ir pret galveno ceļu,pa kuru staigā citu namiņu iemītnieki, ir ar aizkaru- uz pusi šaurāku par pašu logu un.. caurspīdīgu :) Kad ārā jau tumšs, bet mājiņā ieslēgta gaisma- visiem garām ejošajiem esam redzami izcili- kā skatlogā. Bija skaidrs, ka otru apmaksāto nakti šajā šausmu mājā nepaliksim. No rīta uzreiz kravājām mantas, lai dotos prom. Uz saimnieces jautājumu- kas nepatika? , mēģinājām izstāstīt visu ,kas nav kārtībā. Saimniece, nenoklausoties pat trešdaļu, neko neatbildot paraustīja plecus, pagriezās un aizgāja. Attieksme pret klientu "izcila". Naudu par otro nakti, kuru tur nepaliksim, protams, neatgrieza, bet tas mūs nepārsteidza, ņemot vērā, ka nesaņēmām pat elementāru atvainošanos. Mēs esam palikuši dažādos kempingos. Ir bijuši izcili vai vienkārši labi, bet šādu cūkukūti un pretīgu saimnieku attieksmi neesam redzējuši nekad un , ceru, ka arī nekad vairs neredzēsim. Ja arī Jūs to negribat piedzīvot- NEBRAUCIET uz Meža salām.
02
13.09.2021, Ilze
Sveiki, jautājums vai saimnieki dzīvo uz teritorijas ?
03
12.09.2021,
Skumji, ka pils parks netiek kopts un ir tā nolaists, arī tiltiņš.Skumji, ka pils apsaimniekotājam ir tik vienalga vai nav sapratnes par to, ka pils ēka un parks ap to, tiltiņš ir vienots Mežotnes pils ansamblis.
00
10.09.2021, Rainers.
Ļoti jauka atpūta. Daudz dabas un patīkams klusums. Tika izbaudīts laiks šeit.
11
06.09.2021, Yulia
Это волшебное место...Домик на берегу потрясающего озера, чистого, красивого...Утром поют птицы, гуляют аисты по полю) В домике все удобства, тепло, уютно. На улице беседка для шашлычков, кресло на веранде, детская площадка. Мы провели там всего одну ночь после границы но это одно из самых сильных впечатлений от всей поездки и замечательно, что с этого места начался наш тур. Спасибо хозяевам и удачи им!!
10
05.09.2021, Jolanta
Mājā nav dzeramā ūdens, visas palodzes un elektrības slēdži noputējuši, uz tiem beigtas mušas un odi, mājā ļoti šauras durvju ailes, puķu podos uz terases novītušas puķes, ledusskapis iekšpusē nav tīrīts un saldētavā saplēsts ledus maisiņš ar izmētātiem ledus gabaliem, dušā var applaucēties, jo sajaukti karstā un aukstā ūdens apzīmējumi (sarkanās un zilās krāsas indikatori), pati dušas kabīne kustas, šķiet, ka izjuks, ārpusē pie grila nojumes aizkari pilni ar gliemežiem, saunā aizliegts lietot pirts slotiņas, īpašnieks pļauj zāli ar trimmeri viesu klātbūtnē netālu no mājiņas, mašīnu pie mājas durvīm piebraukt nevar, mantas jānes diezgan patālu, visās telpās ļoti vājš apgaismojums, guļamistabā stūrī zem krēsla mētājas stringa apakšbikses un laiva tik milzīga, ka vējainā laikā bez benzīna dzinēja motora to nevar izkustināt.
53
03.09.2021, dff ksmmmd
kmmammss fgg
00
03.09.2021, Igors
bilo xorošo
01
02.09.2021, Incha
Не рекомендую заказывать столы для свадеб .Еда обыденная ,не выглядела свежей .Такое впечатление в дешёвой столовке были .Заказ еды не соответствует ,горячее выглядело старым !
02
30.08.2021, Baiba Sefanovska
Izcila vieta, kur pavadīt nesteidzīgu atpūtu, ieiet pirtiņā un veldzēties blakus esošajā Ventā. Bijām atpūsties vairākas ģimenes, vietu izbaudīja gan lieli, gan mazi. Noteikti iesakām.
00
30.08.2021, Edīte
Braucam katru gadu, skaista vieta, viesmīlīga uzņemšana....un jūra...
22
29.08.2021, Miķelis
Vīrietis, kurš sevi pozicionē kā saimnieks - vienkārši rupjš un nekulturāls
22
29.08.2021, Виталий
Я там не был, но раз дверь при набухании не закрывается, смысла ехать туда не вижу!
10
29.08.2021, Incha
Делали свадьбу,еда на столе не соответствует свадебному меню.Все заказали по меню,которое предлагали .Блюда не качественные ,видно,что не первой свежести .Не рекомендую .Меню на столе частично не соответствует заказанному.Мясо на горячее было сухим выглядело не аппетитно.Место хорошее, сервис не очень ,скатерть в одном месте была грязной даже не заменили .
11
29.08.2021, Gunita
Ļoti skaista, mājīga vieta atpūtai. Noteikti iesaku izmantot. Paldies saimniekiem par jauku iespēju atpūsties.
12