Отзывы

27.07.2021, Linda
Ja kāds vēl nezin, kā ir pabūt "Dieva ausī", "Mežvidos" to noteikti var izbaudīt :) Gabaliņš Paradīzes zemes virsū! Ik sturītī, ik lietā redzams, ka viss radīts ar mīlestību, ko arī paši saimnieki izstaro.... Mīļš paldies par burvīgo nedēļu! :)
20
27.07.2021, Zane
Bija jauki, viss patika
00
27.07.2021, Aldis
Skaista, sakopta, tīra atpūtas vieta. Laipns personāls. Ērtas, komfortablas telpas. Brīnišķīga atpūta pie dabas.
11
27.07.2021, Linda
17.07.2021. nosvinējām savas kāzas burvīgajos "Saulgožos". Liels paldies "Saulgožu" īpašniekam Jurim, cilvēks uz goda. Jau kopš 2020.gada rezervēšanas brīža vienmēr atsaucīgs, izpalīdzīgs un ļoti,ļoti pretimnākošs, tik ļoti kolosāls īpašnieks, ka dažbrīd likās, ka Juri pazīstam jau pāris gadus. Gan mums, gan viesiem viesu nams patika, daži viesi pat ierodoties viesu namā apjuka, no tā cik platība ir liela un sakopta. Viesi ļoti novērtēja to, ka bija iespējams nakšņot namiņos, nevis visiem vienā pirts augšā. Tiešām varam ieteikt ikvienam, kurš plāno/meklē viesu namu savām kāzām. "Saulgožu" ieturētais latviskais stils tik ļoti iederējās ar mūsu kāzu rustic stilu, ka skaists minimālisms rotāšanā ļoti iederējās. Vienīgais, kas noderētu, jo sevišķi šādās karstās vasarās kā šī, ka mājiņam būtu lieti noderējis pie logiem moskītu tīkls, lai var turēt logus vaļa un maza instruktāža ar to, kur atrodas gaismas slēdži mājiņās, jo "Mīlnieku" namiņā ļoti labi slēdzis paslēpts, bet pēc aptuveni 7min meklēšanas tomēr atradām. :D Vēlreiz paldies Jurim par visu, ļoti ceram, ka kādreiz vēl uz kādiem svētkiem šeit atgriezīsimies!
00
27.07.2021, Eva
Nevienam neiesaku šeit pavdit savas brīvdienas!Ir ļoti daudz kas sākam par šo vietu,bet īsumā.... Saimnieks ļoti neviesvmīlīgs,agresīvs un rupjš. Saimnieks Pusnakti pa teritoriju staigā apkārt ar beisbola nūju,laikam,lai iebiedētu tos,kas nepakļaujas viņa dresūras!!!
02
26.07.2021, Alīna Zīle
Labdien, vēlos uzzināt vienas dienas īri?
00
26.07.2021, Alīna Zīle
Sveiki, kāda cena ir vienas dienas īre gan pirtij, kulbai? Ar nakšņošanu?
00
26.07.2021, Ilze
Vagonińš smirdēja pēc pelējuma, viesi samaksāja par pirti, bet bija jāgaida ārā, aukstumā, kamēr divas dāmas, saimnieces radinieces izpērsies, skałums apkārt, zāles płāvējs visu laiku tarkškēja, dedzināja savus atkritumus, dūmi nāca virsū viesiem, ar bērniem vispār nebrauciet, nekā priekš bērniem nav, vienuvārdu sakot...bardaks.
00
26.07.2021, Mareks
Cenu lapas cenas neatbilst un reāli prasa vairāk. Saimnieks foršs onka, bet nu tā slāvu komendante ir atstois - tādu attieksmi un sarunu līmeni nebiju redzējis, pilnīgas šausmas. Vieta smuka, laivas sūdīgas.
00
25.07.2021, Kristīna
Viss vienkārši superīgi…????
10
25.07.2021, Rimantas
Laipni muižas saimnieki, ļoti patīkama atpūta, pavisām netālu no Rīgas centra. Vardu sakot, tur jāaizbrauc un jāredz vis ar savām acim. Lieliska atpūtas vieta tev un taviem draugiem. Paldies Ivaram un saimniecai par lielisku viesmīlību.
00
21.07.2021, INGA
LABVAKAR!GRIBETU LOTI JUSU TEL,NR,.GRIBETOS UZZINAT PAR REZERVACIJU SESTDIEN
20
21.07.2021, Zinta un Ivars
Ļoti jauka vieta,laba pelvieta,labas mājiņas. Lieliski atpūtāmies. Paldies!
00
21.07.2021,
Шок! Просто шок! Договаривались на одно предложение,а увидели совершенно противоположное...Сказать,что разочарованы- это ничего не сказать! Отпуск испорчен! Я в шоке,что в наше время можно так делать!
30
20.07.2021, Marija
Pirts māja “Žagatas”. Pozitīvais. Viesu māja tīra, kārtīga, nav nekādas smakas. Trauki daudz, tīri un jauni. Liels ēdamgalds, salīdzinoši liels ledusskapis. Trauku mazgājamā mašīna. Āra terase ar dīvānu. Zviļņi. Labiekārtota peldvieta pieaugušajiem. Mīnusi. Uz visu māju tikai viena duša. Ūdens tikai karsts vai auksts – nav iespējams regulēt. Koka konstrukcija, kurā var dzirdēt katru troksni. Ēka mitrā un zemā vietā, tāpēc daudz dunduri. Atrakcijas bērniem no neapstrādāta koka. Pagalmā ir jauns, labs batuts, blakus mētājas saplīsis. Pats trakākais – truši. Viss pagalms pieder trušiem, viss vienās spirās. Visa smilšu kaste ar kakām. Rodas sajūta, ka tā ir aptūtas vieta nevis viesiem, bet trušiem.
10
18.07.2021, Kristīne
Paldies par burvīgo atpūtas vietu. Vieta kolosāla. Vai atgrieztos?Nē!Ja mēs būtu brīdināti, ka dienas laikā cauri teritorijai visu laiku nēsāsies kvadracikls un pa nakti tiks maurota karaoke. Tad uzreiz būtu citu vietu meklējuši. Pēc kolosālas pasēdēšanas miegs nevienā acī,jo trokšņu dēļ nevarēja aizmigt. Esmu pozitīvs cilvēks, kurš var visam pielāgoties. Bet robežām taču kaut kādām ir jābūt.
10