Отзывы

15.08.2021, Katerina
Прекрасное тихое место, отличный дом,баня огонь ???? В доме есть абсолютно все что надо и даже больше. Приятные и гостеприимные хозяева.фотографии на сайте не передают того,какая там хорошая атмосфера и аура.предем обязательно ещё.
11
15.08.2021, Gita
Šīs nedēļas nogali pavadījām Azarkostu brīvdienu mājiņā. Esam ļoti, ļoti pateicīgi saimniekam Valdim par viesmīlību un rūpēm. Jutāmies kā mazā paradīzē - jauks, omulīgs namiņš kalnā, ainava no terasītes uz ezeru, protams, laiva skaistam rīta braucienam. Atradāmies vietā, kur nekā netrūkst - varam gatavot ēdienu kā vien vēlamies, varam būt pie skaistas dabas klusumā, varam elpot tīru gaisu. Bija tāds miers patīkamai atpūtai no Rīgas steigas. Noteikti šo vietu apmeklēsim vēlreiz. Paldies!
01
15.08.2021, Sandra
Saimnieks prasa papildu samaksu par visu. Laivu, malku, utt. Samaksājām 600 eur, bet tāpat vajadzēja maksāt par malku. Katrs klēpis ir papildu izmaksas. Sanāk 600,00 +3,00, +3,00 utt. Uz vietas nav ne trauku, ne iesmu, arī dvieļi nebija katrā istabiņā. Ja braucat no Rīgas, malku vediet līdzi!!!
02
15.08.2021, Anastasija
13.08.2021 Svīnejam šeit māsas kāzas. Ļoti atsaucīga īpašniece Dzintra. 2 dienas pirms pasakuma sarunājot laiku atvedam dzērienus un parējo nepieciešamo priekš kāzam. Saliekam ledusskapjos, un kāzās mums jau bija labi atdzesēti dzērieni. 1 dienu iepriekš ielaida dekorāciju aģentūru, lai tie noforme zāle :). Pati pasākumu dienā, viss bija uz augstas pakapes :) Pat pirtis ar baseinu bija sagatavots lietošanai, mums atliek tikai pielikt serkocinu. Iekšā loti kvalitatīvas un skaistas mēbeles un relaksejošs interjers. Otra stāva ir bērnu vietiņa ar rotaļlietam, ka arī ārpuse bērnu laukumiņš. Daudz īstabu ar lielo skaitu gultām, un visas gultas bija saklātas priekš viesiem ar tīro un svaigu gultas veļu. Galvenajā zāle, ir izēja uz skaisto dārzu ar diķi. Ka arī ir profesionāls skaļrunis, pie ka ir iespējams pieslēgties caur Bluetooth, lai organizētu muzikālo noskaņojumu :) Ar vienu vardu sakot: IETEICAM ????
11
14.08.2021, Daniel
māja un apkārtne ir briesmīgā stāvoklī, viss ir ļoti vecs un sabrūk, lapenes teritorijā ir sapuvušas, šūpoles tika salauztas pirms 10 gadiem. Īpašnieks bija rupjš, viņš aptuveni noteica cenu, un tā bija ļoti atšķirīga.
01
13.08.2021, Ivars
Visiem viss ļoti patika. Paldies saimniecei.
20
11.08.2021, perfektai Gitai
tu esi vienkārši pretīga,-durvis nēesot perfektā kārtībā..., bet vai tu spētu samaksāt par atpūtas vietu ,kur viss ir perfektā stāvoklī?,atkritumi jāvedot līdzi..., bet vai tu maz apjēdz cik maksā atkritumu izvešana laukos?,varu pateikt-21 eiro kubikmetrā un ārkārtas izsaukums maksā tie paši 21 eiro par kub.m plus eiro par ceļa kilometru un galā kubikmetrs atkritumi lauku kempina īpašniekam var izmaksāt ap 70 eiro.,bet tādas gitas tik taurē internetā ka viss slikti,nav perfekti un grib par pārdesmit eiro dabūt holivudas lux viesnīcas atpūtu
16
10.08.2021, Arturs
Arī es nevienam neiesaku siet palikt!!! Vieta skaista,bet saimnieka attieksme pilnīgi nepieņemama!!! Jau ierodoties,tikām brīdināti ka mūzika un ballesnas šeit ir kategoriski aizliegta,ok,atbraucu ar ģimeni atpūsties,ne balleties!!!Bet kā tas tika pasniegts no saimnieka puses,pat negribējās šeit palikt,bet tā kā citas vietas,kur palikt nebija vairs pieejamas un bērniem jūrā bija apsolītā,nācās sakost zobus un palikt! Runa ir par cilvēcīgu attieksmi un pieklājīgu komunikāciju ar saviem klientiem!!!!
02
09.08.2021, Gita
Vieta skaista. Izskatās labi. Saimniece pretimnākoša. It kā visu var sarunāt, bet ar saimnieku tā grūtāk gāja. Bijām sarunājuši 2 mangālus, ierodoties nebija uzlikts otrs, zvanīju lūdzu atnest...mums tak ciemiņi, jācep uzreiz. Labi, nekas. Pirms forša, viss ok, bet dīķī 2 cilvēka sagrieza kājas. Viens tā pamatīgi. Kaut kur pie kāpnēm kāpjot ārā ir metāla stieņi..kat kas tml.. nu kā jau ballītē visādi gadās...notrūka durvju rokturis no pirts ieejas. Protams, saimnieks prasa 20€ (durvis nebija perfektā kātrtībā), bet kā ar mūsu sagrieztām kājām? Kas mums sāpju naudu maksās? Otrā stāvā vispār WC durvis neveras ciet uzbriedušas, pods tad strādā, tad ne un krāns salauzts. It kā jau daba skaista, forši ka tur ir dzīvnieciņi ko apskatīt, bet nevisai patīkami sēdēt pie galda un ēst, kad papūš vējš no cūku aploka puses....Un pats galvenais, par to ka pašiem sava miskaste jāizved mums pateica īsi pirms mēs izbraucām prom!!! Kas tas vispār ir? Par to jābrīdina pirms tam. Labi, ka mēs vispār bijām lielos maisus paņēmuši līdzi, tīri netīšām, jo gribējām zolīdi visu salikt un savākt. Un visu vakaru brīnījāmies kāpēc apkārt nav nevienas miskastes, tikai pelnu trauki.
20
07.08.2021, Darija
Отвратительный сервис и хамство со стороны хозяйки! Хозяйка не отвечает во время на телефон,Бронировали один дом-в итоге получили совершенно другой.На территории дома была расположена бочка -по не знанию ,заполнили ее водой и хотели отдохнуть-но прибежала хозяйка ,начала обзывать нас,выгонять-НИКТО не предупредил заранее,что это платно (хотя бы огородила тогда эту бочку).В конечном итоге поставила условия-либо мы платим за неё 70€(К слову,она вообще не стоит этих денег) ,либо можем уезжать . За деньгами пришла с двумя парнями-наверное испугалась :)) Вообщем я думаю,что такое у неё точно не в первый раз происходит ,поэтому будьте аккуратнее и если хотите нормально отдохнуть-рекомендую выбрать другой кемпинг
21
07.08.2021, Artjoms
Laipnie saimnieki. Ir vieta savām auto. Demokrātiskas cenas. Nākamreiz viennozīmīgi izvēlēsimies šo.
00
05.08.2021, Anna
Labdien, cik dienas šeit var gulēt 5 cilvēkiem?
00
05.08.2021, Nja
Viss jau skaisti aprakstīts, bet kur kaut 1 bilde ar guļvietu? Jeb jāguļ uz laipas?
00
04.08.2021, Liene
Nupat bijām Azarkrastos atpūsties un pamakšķerēt. Ļoti patīkama vieta. Pilnībā aprīkota brīvdienu mājiņa. Mēs trijatā jutāmies kā mājās. Burvīga daba un atsaucīgs saimnieks Valdis. Iesaku ,atpūsties gribētājiem, doties uz šo vietu pie Adamova ezera.
12
04.08.2021, Mārīte
Paldies par mājvietu, man un maniem 7 kaķiem, nodzīvojām nedēļu, nevienu nesatikām.
11
04.08.2021, Aivars
Pirmkārt, patiess PALDIES, par laipno uzņemšanu un atsaucību! Lieliska, harizmātiska SAIMNIECE!!! Neskatoties uz to, ka šajā dienā bija paredzētas kāzu svinības, saimniece laipni uzņēma un gardi paēdināja, Parādīja kur vēl saimniecībā kādu stūrīti apskatīties. Arī mēs šajā dienā svinējām savu kāzu jubileju, tikai jau 35. Ja vien esat šajā pusē, iegriežoties šajā saimniecībā, būsiet laipni gaidīti un uzņemti. Novēlam visiem veiksmi , veselību ilgus gadus kopdzīvē!! Kad krīt rozā brilles, paliek mīlestība, kad nedaudz apdziest pirmā kaisle, paliek cieņa un uzticēšanās!!! Cieniet partneri, cieniet cilvēkus esiet pozitīvi un tas noteikti Jums atgriezīsies ar +++
11