Отзывы

11.08.2023, Dārta
Brīnišķīgā vieta jauki saimnieki
01
10.08.2023, Andrejs
Ļoti patīkami cilvēki, sainieki. Superīga vieta. Laiva,ezers,daba????????????
54
10.08.2023, Armands
Fantastiska vieta ar gimenei. Noteikti iesaku! ❤️
14
09.08.2023, Atbilde Edgaram
Godājamais Edgars! Es sprotu, ka Jums nepatika izstādīts rēķins par nodarītiem zaudējumiem, un tieši tāpēc Jūs un Jūsu draugi man atstāj negatīvas atsaukmes. Izbraucot es jautāju Jums, vai viss bija labi, par ko saņēmu pozitīvu atbildi, bet tik līdz man radās jautājums par apčurātu gultu un palagiem no šīs gultas es dabuju negatīvas atsauksmes no jūsu kolektīva. Pēc līguma nosacījumiem man ir tiesības izstādīt rēķinu par nodarītiem zaudējumiem, un tāpēc tika izstādīts rēķins par matrača tīrīšanu un palagiem, kā arī līgumā tika atrunāts, ka atstājot mūsu māju atkritumiem ir jābūt savāktiem un traukiem izmazgātiem vai to atlīdzināt Izīrētājam. Ieteikums citiem saimniekiem, esiet ļoti uzmanīgi ar šo viesu, daudz nepamatotu pretenziju un tagad visur mēģina sabojāt mūsu reputāciju.
03
09.08.2023, Aija
Superīga vieta atpūtai. Paradīze zemes virsū. Pieejams wifi. Ļoti forši saimnieki. Rokas stiepienā jūra. Riteņu noma,laivu noma.Noteikti iegriezieties atpūsties.
50
09.08.2023, maķīškalna Jančuks
Pilnīgi skaidrs,pēc rakstības stila un satura,ka atsauksmi rakstījuši paši īpašnieki. Trūkst klienti un tā cenšas īpašnieki paši sevi reklamēt.
36
09.08.2023, Edgaram
Riebjas tie vērtētāji pēctam. Kad aizbraucāt,vai akli bijāt ka neredzējāt kas un kā? Izmanto saimnieku darbu un laiku un pēctam noķengā. Par tādu cenu... Mosties un nolaidies uz zemes,paskaties kādas cenas prasa riņķī un apkārt. Man par izziņas saņemšanu ,kuru caca izprintē 30 sekunžu laikā paprasa 8 eiro.Ko tu teiktu ja atpūtas vietas īpašnieki prasītu par par katrām 30 sekundēm ko jūs tur uzturējāties astoņus eiro.Nu?
03
09.08.2023, Edgars
Viesu nams "Ecosiliņi" sākotnēji šķita normāla vieta atpūtai. Jā, daži pamanīja dažas nepilnības, bet mēs ar draudzeni nolēmām, ka lai jau paliek, jo kopumā mums tas bija pieņemams. Izrakstīšanās laikā ar saimnieci izstaigājām telpas, izrunājām, ka viss ir kārtībā, tātad nodošanas brīdī pretenziju nebija. Bet tad, vakarā, kad visi jau pārradušies mājās, sākās neētiska rīcība no saimnieces puses. Kā jau vispārpieņemts, patērētājs drīkst atstāt atsauksmi par mītni, novērtēt ar zvaigznītēm, lai interesenti zinātu citu pieredzi, taču izrādās saimniecei tas nepatika. Kāds no mūsu kompānijas ielika tikai 2 zvaigznes, izteica viedokli, ka par tādu naudu gaidīja ko vairāk, norādīja, ka tur ir gultasvietas ar piepūšamajiem matračiem. Un par to saimniece man, īrniekam, uz kura vārda sastādīts līgums, atsūtīja sms, ka par tādu atsauksmi, tad es jums piestādīšu rēķinu par ķīmisko tīrīšanu matracim. Un neatdos mūsu atstāto mikrofonu, kamēr atsauksme netiks dzēsta. Šo atsauksmi tad draugs dzēsa, bet šodien tomēr rēķinu piestādīja, jo kāds cits draugs atstāja savu atsauksmi. Un rēķinā nu jau parādās ķīmiskā tīrīšana matracim 50€; Nesavākti atkritumi, nenomazgāti trauki 30€; Pazuduši 2 palagi - 40€. Traki. 120€ par atsauksmi. Jā, vienīgais - mēs atstājām augļu trauku, jo to bija apsēdušas lapsenes, nebija iespējams tos savākt. Ar kundzi vienojāmies, ka var to atstāt, jo citādi vajag kādu ūdens strūklu, kuras mums nav, bet viņai ir. Par matraci - nebija iespējams to jebkā saslapināt. 2 palagi zuduši. Viņi ir tādi, ko nevienam nevajadzētu, visticamāk nebija iedoti, jo klājām paši gultasdrānas savām guļamvietām. Šī pēcgarša sabojāja arī mūsu vērtējumu. Jāatzīst, ka mēs arī tos dažus traukus, ko izmantojām, ierodoties pārmazgājām. Tie bija NETĪRI. Mums patika kubls, arī kurināšanas sistēma (papildu malkas ķerra - 10€) šķita saprotama un pieņemama. ????????
00
07.08.2023, Ludmila
Lieliska vieta atpūtai draugu ģimenēm ar bērniem! Vecākiem bērni nebūs jāizklaidē, jo viņi paši šeit sev atradīs izklaidi. Mēs atpūtamies trīs ģimenes ar bērniem no 4 līdz 9 gadu vecumā. Bērniem tiešām negribējās braukt prom, teica, ka gribētu šeit palikt dzīvot :) Esot uz ūdens ar sup dļliem vai tāpat peldoties, tie paliek visu laiku vecāku acupriekšā, kuri atpūšas uz terases. Labiekārtota virtuve, viss ir ļoti tīrs un kārtīgs! Paldies Jums par brīnišķīgu atpūtu!
35
06.08.2023, Jānis
Ļoti burvīgs komplekss ar dendroloģisko parku un gardiem vietējiem ēdieniem. Ideāla sauna un kubulu relaksācijai. Profesionāls un draudzīgs personāls.
42
06.08.2023, Jaņčuks
Ja meklējat ļoti klusu vietu savai ballītei vai kāzām , iesaku šo vietu . Saimnieki izkurināja mums lielisku pirtiņu , blakus ir dīķis ,kurā varēja atsvaidzināties pēc pirts . Pagalmā atrodas baļļa,kuru varējām paši iekurināt pašu izvēlētā laikā . Tas bija romantiski , sēdēt baļļā ar siltu ūdeni ,un zvaigžņota debess virs galvas ,dīķī atspīd mēness un ugunskurs kuras uz salas, dīķa vidū ,kuru saimnieki bija sakrāvuši tik rūpīgi ,ka mani viesi bija sajūsmā . Mums ļoti patika telpas izkārtojums . Virtuve, virtuves piederumi , galds ,pirts, atpūtas stūris uz mīkstām mēbelēm , bērnu atpūtas stūrītis ! Viss uz vietas , bērni redzami ,paši lieliski pavadījām laiku ! Paldies saimniekiem par atsaucību ,un ērtībām ,ko esat sagādājuši saviem viesiem !
44
02.08.2023, Sergejs
Великолепный отдых на берегу озера.тихое спокойное место для отдыха с семьей или друзьями.замечательные хозяева всегда помогут при необходимости,что то посоветуют.
02
01.08.2023, Piekrītu
Vieta tiešām cūcīga un ej kur gribi, visur smird kanalizācija.Laikam pludina kanalizācijas tvertni turpat aiz stūra. Naudu grib pelnīt piedāvājot podus un dušu ,bet apsaimniekot kanalizācijas ūdeņus naudiņu negrib tērēt.
03
01.08.2023, brīvdienu māja tai Anitai
Izguli dzērumu un tad raksti atsauksmi.
02
01.08.2023, Anita
Vieta ļoti laba.Teiktu ideāla.Svinēju kāzas-visiem vieta ļoti patika. Bija viens lieeels mīnus- salauzsts konditionieris-pr kuru nebija ziņots-rezultātā lielākā galda daļa tika izmesta, jo prodekti sabojājās.
00
31.07.2023, Ansis & Dace
Aizvēji ir fantastiska vieta gan aktīvai, gan relaksējošai atpūtai. Skaista un pārdomāti iekopta vieta! Gardās maltītes!!! Saimnieces uzmanība!!! TUR IR VISS!!! Lai Jums pietiek spēka un enerģijas tā turpināt!!! Milzīgs PALDIES!!!
23