Отзывы

31.07.2023, Uldis
Apskatot komentārus saprotu ka mēs aizmirstam vārdu KEMPINGS Nenāktu par ļaunu kāds plauktiņš kur uzglabāt mantas bet no manas puses tā ir vienīgā nepilnība. Mēs arī bijām samērā liela kompānija, protams uzvedāmies samērā skaļi bet tajā pašā laikā spējām uzvesties klusāk kad to lūdza blakus namiņš. Par nepilnībām - Nu sazvanaties ar administrāciju un jums visu izstāstīs. Manā gadījumā vismaz tā bija un esmu apmierināts. Man patika tas ko redzēju - Daba, klusums, miers, jūra, pastaiga.
00
30.07.2023, Sofia
Didn’t want to leave camping site. And wanted to return in house we stayed over. She’s 3 years old and she enjoyed camping site day and night and in sunshine and rain. And so did her little 7 months old baby brother. All stuff was so kind, friendly and welcoming. She really wants to return to camping site again! Ne par ko nevēlējās atstāt kempingu un vēlējās atgriezties mājiņā! Sofijai ir 3 gadi un viņa ļoti izbaudīja kempingu dienu un nakti, gan saulainajās, gan lietainajās dienās. Viņas mazajam 7 mēnešus vecais brālītim ari ļoti patika! Visi darbinieki bija tik laipni, draudzīgi un viesmīlīgi. Viņa ļoti vēlas atgriezties uz kempingu atkal!
12
28.07.2023, Lîba
Bijàm rezervejuši gimenes nummuru, jo braucàm kopà ar berniem. Tikko jau ieejot bija jûtama tada vecuma un apstàvejusi smaka,netiras flizes uz grîdu,kuras gadiem nav generali berztas. Istabà jau grida ,kura nav mazgata ilgi un ir acimredzami gruži un puteklî. Gultas mitras un gultas veła oda pec pelejuma;iespejams,ka patvispar nebija mainita. Vannas istaba bija fantastiska, naca augśa kanalizacijas smaka,duśà jamazgajas bez nekada aizslietna,udens plust pa visu vannasistabu. Viss tik vecs ,aprusejis un nepatikams. Ari duśas zelejas nebija un kur rad runat vel par kadu matu fenu! Jumta logs aplipis ar kukaiñiem. Apkartnè nekoptas puku dobes un vieniga izklaide berniem,ka batuts. Edinasana un apkalposana bija ciesàmà limeni. Secinajums: vairak nevelos vel kadu reizi tur iegriezties. Var nebut nez cik musdienigs iekartojums ,bet ja ir tada netiriba,tas jau ir pa daudz!
10
27.07.2023, Artūrs
Cik izmaksātu uz aptuveni 12-15 cilvēkiem ar visu pirti šis nams
06
26.07.2023, Ronalds
Labdien! Vai mājiņa ir pieejama šo sestdien?
00
25.07.2023, Elza
Tik jauki saimnieki. Vieta, kur smelties mieru un iedvesmu. Miers, lauki. Fantastiski!
11
25.07.2023, Santa Eversa
Š.g. jūlija nogalē svinējām šeit ģimenisku kopā sanākšanu - krustabas, dzimšanas dienu un arī vārda dienu. Liels paldies par tik daudzu ciemiņu uzņemšanu. Brīnišķīga saimniece, kura ar viesmīlību ir uz Tu, nevis Jūs. Apkārtnē un mājā ir jūtams tās raksturs. Viss tīrs, sakopts, ar rūpēm un mīlestību veidots un darināts. Katrs no atbraukušajiem veltīja labus vārdus par gaumīgi izvēlēto vietu. Paldies no mums visiem! Lai Jums labi veicas, turpiniet attīsīt viesu uzņemšanas kultūru un uz tikšanos kādā citā ģimeniskā pasākumā.
30
23.07.2023, Līga
Ļoti jauka vieta, miers dabā, atsaucīgi un laipni saimnieki (ideāla atrašanās vieta, braucot velobraucienā Ieriķi - Gulbene).
10
23.07.2023, a
Nevienam neiesakām šo šausmīgo vietu, ieradāmies kā ciemā, nevis viesu namā. Tualetē tek jumts, lapene tek, mazai mājiņai lapenē tek jumts, pati māja smird pēc pelējuma, uz ielas pakāpieni nolūzuši, neuzticami, no tiem nokrituši cilvēki! Visur ir kaut kādi atkritumi, kaut kādas vecas mantas. Vietnē ir ļoti vecas fotogrāfijas, tagad viss izskatās savādāk, mājas izskatās pēc šķūnīšiem, mūris ir greizs, cilvēki var nokrist. Dažiem spilveniem nebija spilvendrānas, es nesaprotu, kāpēc maksāt tik daudz naudas? (400). Mūzikas tur nav, skaļruņi nestrādā, no makšķerēšanas arī ne smakas, visapkārt zāle, šie saimnieki tur neko nedara, nebrauciet, viņiem nerūp cilvēku komforts, viņi tikai grib dabūt lielu naudu!
06
20.07.2023, Viesis
Briesmīga attieksme, netīrs un tualetè pat nebij kur rokas noslaucīt!!!
10
19.07.2023, Solvita
Tikko aizvadījām burvīgas 2 diennaktis Laba pirts.Burvīga,sakopta vieta,kubls skaistā vietā,pirtiņa un baseins.Prieks bērniem un mums pašiem.Laipna,atsaucīga saimniece!Paldies par jauko uzņemšanu!Iesakām ikvienam,kurš vēlas atslēgties no ikdienas skrējiena un baudīt mieru!Noteikti atgriezīsimies!????
61
19.07.2023, Dina
Burvīga pirtiņa. Skaista un sakopta apkārtne, ļoti jauks un sirsnīgs saimnieks. Baudām šo omulību jau kuru gadu un esam ļoti apmierināti.
33
15.07.2023, Inese
Fantastiska atpūtas vieta ģimenei, darba kolektīvam. Liela, sakopta teritorija ar aktīvās atpūtas iespējām. Lielisks, atsaucīgs un laipns saimnieks un viss personāls. Jebkuram viesim, Sapratām, ka saimnieks jebkuros laika apstākļos parūpēsies par savu viesu komfortu. Brīvdienu mājiņas, kempinga namiņi un koplietošanas telpas ļoti mājīgas, aprīkotas ar nepieciešamo brīvdienu pavadīšanai, viss tīrs un kārtīgs. Jūtams, ka saimnieks pats ir daudz ceļojis un gūto pieredzi ar savu pievienoto vērtību iedzīvina savā kempingā, viesu ērtībām. Liels paldies par lielisko servisu. Man zināmie draugi, kas viesojušies Apaļkalnā, tikai atzinīgi un ar sajūsmu novērtējuši šo atpūtas vietu, ir viesojušies pat vairākkārt... Uz satikšanos Apaļkalnā, ceru ziedošo hortenziju laikā!!!
40
12.07.2023, Татьяна
Очень хочется написать приятные слова Хозяевам гостевово комплекса. Все было на Вышем уровне. Чистота везде,весь сад в цветах. Отмечали Свадьбу дочери 08.07.23 . Мы и наши гости в восторге!! Спасибо Светлана Вам,что наш праздник прошел великолепно ????
22
11.07.2023, Annija un draugi
Lieliska vieta kur atpūsties no pilsētas burzmas. Kopta apkārtne, iespēja norīkot pikniku ,sacept gaļiņu. Izdevās atpūsties arī piedāvātajā pirtī un atvēsināties baseinā. Kopumā esam apmierināti, izgulējušies pārsteidzoši ērtajās gultās un atpūtušies bez gala. Noteikti iesaku šeit pabūt un izbaudīt kluso atmosfēru, mēs bijām maza cilvēku grupa, bet, kā es saprotu, viesunams piedāvā telpas arī lielākiem pasākumiem. Paldies jums! Noteikti atgriezīsimies!
42
04.07.2023,
Доброго времени суток, саободно ли у вас 8 июля? Прошу звоните 22817218
20