Отзывы

26.06.2021, Anna
Ir runa par elementāru pieklājību un atzvanīšanu ja plānojat atteikt rezervāciju. Jūs neplānojāt vispār man par to paziņot. Ko jūs būtu darījusi ja mēs aizbrauktu 23.06?!?
00
25.06.2021, Dana
Lielisks viesu nams - klusā vietā dabas ieskauts. Jauks iekārtojums, viss nepieciešamais ir uz vietas. Pretīmnākoši saimnieki. Lielisks dīķis, kurā peldēt-mīlošajiem bērniem dauzīties visu dienu. Noteikti vēl atgriezīsimies.
00
25.06.2021, Sandra
Paldies!Skaista vieta, miers un klusums.Līgo svētkiem ,kā radīta!
00
25.06.2021, Feja
Mīļie,draugi. Nebojājiet savas brīvdienas.Tik sliktu "viesu namu" redzu pirmo reizi.To pat nosaukt par viesu namu negribas.Īsta čuhņa.Saimnieks gan pats ļoti lepns par savu īpašumu,bet nebija pat zāli nopļāvis.Treileru vietas?Tur pat 3 mašīnām vietas nebija īsti.Grils viens bija,bet nekā vairāk-ne galda,ne kur sēdēt...Banketu zāle-smirdīga telpa.Visur nekārtība!Teltis gan jau var jebkurā vietā uzcelt lielajā zālē,bet piknika vietas nekur nemanīju-varbūt tas domāts tā-kur gribi,tur piemeties un ir tev piknika vieta.
14
24.06.2021, E
Numuriņš maziņš, nav TV. Nebija tās cenas vērts
00
24.06.2021, M.
Mīļie cilvēki ja vēlaties sabojāt savus svētkus, labāk nedoties uz šo atpūtas vietu. Saksim ar to ka bildēs kas šeit publicētas viss izskatās skaisti, bet realitāte ir pavisam cita. Māja ir netīra, visur zirnekļi un kukaiņi, gūltas veļas nau, ūdens smako pēc kūts.Malka cenā neietilpst. Saimnieks uz šiem aizrādījumiem reaģē neadekvāti un rupji. Šausmīgāku attieksmi pret atpūtniekiem neesam piedzīvojuši. Kopumā cena neatbilst kvalitātei, un sabojātais garastāvoklis, kā arī tiešām cūcīga izturēšanās pret klientiem nau pieņemama un saprotama. TIEŠĀM NEIESAKAM NEVIENAM SAPRĀTĪGAM CILVĒKAM.
02
21.06.2021, Malduguns
Lieliska vieta atpūtai, labiekārtotas telšu vietas. Iesaku. Vienīgi Viesunamiem.lv, lūduz precizējiet cenas. Tās ir mainījušās. :)
02
20.06.2021, Anastasija
Patiešām patīkama vieta, kur gribēsies atgriezties atkal! Pietiekoši labi aprīkota māja, nav nepieciešamības kam vairākām. Virtuvītē mums bija pieejamas divas plītiņas, mikroviļņu krāsns, kā arī bija iespēja izmantot mangālu uz teritorijas. Pati māja ir skaista, bet nu koka sienas nesniedz pietiekošu skaņu izolāciju. Apkārtne ir fantastiska, obligāti jādodas šeit vasaras laikā, lai izbaudīt gan dienas skatu, gan nakts debesis. Ezeram is laba pieejamība, ir iespēja par atsevišķu samaksu sarunāt laivu ar saimnieku. Paši saimnieki ir ļoti laipni cilvēki, saimniece uztur savu dārzu par kuru stāsta ar īstu mīlestību. Galvenais atcerēties, ka esi laukos, koka mājinā pie ezera, uzņemt visu dabas enerģiju ko sniedz apkārtne, un rūpīgi lasīt viesu mājas aprakstu, pirms rezervēt - un tad iespēja, ka atpūta būs sabojāta, būs tuva nullei.
00
20.06.2021, Anonim
Не советую. Место для отдыха хорошее, но невозможно спать, диваны и кровати скрипят, куча мух, на кухне ползают муравьи. Дом не стоит таких денег. Было написано что будут катамараны, как оказалось их там не было. Максимально не советую!!!!
28
20.06.2021, Anonymous
Не рекомендую,дом в плачевном состоянии,грязь,не возможно спать,вся кухня кишит муравьями,мухами,двери не одни не закрываються,постельное со времен царя гороха,все описанное,облеваное,не ужели у Хозяина нет возможности купить хотя бы ленты от насекомых,отдать белье в химчистку,не тратьте деньги,Латгалия очень красивая,и есть отличные домики,за эту цену. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!
28
16.06.2021, Oskars
Sveiki ir iespējams rezervēt 2 bungalo mājiņas no 09 jūlija līdz 11 julijam? Paldies
00
15.06.2021, Ivars
Visiem viss ļoti patika. Paldies saimniecei.
00
14.06.2021, Rūdolfs
Skaista , ļoti ērta vieta mierīgai vai aktīvai atpūtai. Saimnieks var būt lepns.
11
13.06.2021, Olesja
Снимали рыбацкий домик на 2 суток с семьёй. Спасибо. Всё отлично! Тихо. Спокойно. Красиво. Отдохнули отлично от городской суеты. На берегу реки Даугава! Короче все СУПЕР
21
12.06.2021, Linda
Zinu, ka atsauksme iespējams tiks izdzēsta, taču teikšu īsi un konkrēti-neiesaku. Jā, skats skaists(zāle nepļauta), mājiņas svaigas(galīgi nolietotas), tīrs ūdens namiņā(baltā krāsā un vienos kaļķos), ārā pieejami galdiņi(nolietoti), ir pieejamas 6 guļamvietas( tīri teorētiski jā, bet es vairāk teiktu 4, jo vēl 2 ir otrajā stāvā pa ļoti aizdomīgām un nedrošām kāpnēm, klusa vieta? Apkārt klaiņo sieviete, pievienojas visām sarunām, kas ir un nav tēmētas viņai(vienvārdsakot, nav reāli tikt vaļā), viesmīlīga saimniece? Galda piederumi? Sakoptas istabiņas? Normāla peldvieta? Laivas? Galīgi nē. Iespējams tikai piekasos.
01
10.06.2021, Viesu nama "Vašlejas" pārstāvis
Labdien, Anna. Ļoti žēl, ka izveidojies šāds pārpratums. Kā jau telefonsarunā, kad vēlējāties veikt rezervāciju, informējām: pasākumam kurā paredzēts liels cilvēku skaits, no vairākām mājsaimniecībām, sakarā ar tā brīža epidemioloģisko situāciju un Covid-19 ierobežojumiem nevaram pieņemt drošības naudu un veikt rezervāciju. Arī pašlaik privāti pasākumi telpās ir atļauti ne vairāk kā 10 personām no 2 mājsaimniecībām. Diemžēl, Jums bija plānots pasākums lielākam cilvēku skaitam no vairākām mājsaimniecībām, tādēļ arī rezervācija netika veikta. To arī pašlaik nevarētu veikt, jo tā neatbilst Latvijas Republikā noteiktajām šī brīža epidemioloģiskajām prasībām.
13