viesu skaits
80
число гостей
gultas vietas
45
число мест
marsruts
60
kм от Риги
skatits
4232
просмотри

Grill House & Hotel PERNIGELE комплекс отдыха

Адрессaddress Limbažu novads, “Jelgavkrasti”, Jelgavkrasti, Liepupes pag., Limbažu nov., LV-4023
Маршрут60 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en

“Grill House & Hotel Pernigele”
Kopš senseniem laikiem, muižu ieskauts, Jelgavkrastos bijis saviesīgai dzīvei tik svarīga ēka kā Pernigeles krogs. Arī šodien, kad vieta nonākusi jaunu saimnieku rokās, nemainās tā būtība un uzdevums – būt par vietu, kur paēst, padzert, atpūsties. Satikties vietā, kur apstājas laiks un arvien ir vēlme šeit atgriezties.

Iepriekš zināmais “Traktieris Pernigele” šogad piedzīvo atkalatvēršanos pārdzimstot jaunā, mūsdienīgā konceptā un kļūstot par “Grill House & Hotel PERNIGELE”, kas atrodas Liepupes pagastā, Jelgavkrastos, Tallinas šosejas malā – 60 km braucienā no Rīgas un 3 km no jūras piekrastes.

“Grill House & Hotel Pernigele” ir vieta ar vēstures senatnīgo elpu, kur savijas klasiskās vērtības ar mūsdienu elementiem vienotā laika plūdumā. Tā ir vieta, kur putnu balsis sadziedas ar sienāžu sisināšanu un kur saules stari vakara gaismā rāmi apzeltī telpu un šeit satikušos cilvēkus.

Pernigelē varēsiet nobaudīt augstvērtīgu, gardu un veselīgu maltīti no ēdieniem, kam raksturīgas dažādas, niansētas garšu kombinācijas. Lai arī ko Jūs izvēlētos no mūsu ēdienkartes, tas būs vienmēr svaigs, sulīgs, kraukšķīgs, tikko kā cepts vai grilēts. Gatavots ar atbildību un mīlestību pret to, ko piedāvājam uz šķīvja un liekam vēderos. Veseli ēduši!

Viesnīcā pieejamas 20 labiekārtotas istabiņas (45 guļvietas). Svinībām un maltītes baudīšanai piedāvājam plašas restorāna telpas divos stāvos, kā arī omulīgu āra terasi vasaras sezonā. Pernigelē ir iespēja rīkot korporatīvos pasākumus, sporta spēles, visdažādākās svinības, banketus.

KONTAKTI
“Grill House & Hotel Pernigele”
Adrese: “Jelgavkrasti”, Liepupes pag., Limbažu novads, LV-4023
Ar mums var sazināties:
• Tālrunis: +371 26154554
• E-pasts: info@pernigele.lv
• Facebook.com: @Pernigele.lv
• Instagram.com: @Pernigele.lv
• Tiktok.com: @pernigele
• https://www.pernigele.lv/

Воды
Услуги
Оборудование
Другие

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы