viesu skaits
5
число гостей
gultas vietas
5
число мест
marsruts
250
kм от Риги
skatits
23591
просмотри

Pie SĪVERA дом отдыха

Адрессaddress Krāslavas novads, Aulejas pagasts., sādža "Plotie"
Сезон01.05 - 01.10
Маршрут250 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak de

Esiet sveicināti brīvdienu māja „Pie SĪVERA”, kura atrodas gleznainā vietā, Sīvera ezera krastā. Šis ezers ir viens no Latvijas lielāko un dzidrāko ezeru skaita. Mēs jums piedāvājam patīkamu atpūtu ģimenēm ar bērniem vai draugu pulkam. Jūs te pa īstam izjutīsiet lauku gaisu, ir iespēja baudīt Sīvera ezera burvību, peldēties, makšķerēt, laivot. Izbraucot ar laivu pa Sīvera ezeru, iespējams apskatīt dažādas ezera salas un putnus.
Pēc pasūtījuma, jūs varēsiet iegādāties īstus lauku kūpinājumus un mājas šašliku.
Mēs jums piedāvājam guļbaļķu namiņu 5 personām, kurā ir 2 nelielas guļamistabas, neliela viesistaba ar izvelkamu krēslu, plus gultas veļa ar lieliem un maziem dvielīšiem, iekšas un āras virtuvītes un duša ar WC.
Viesu rīcībā ir grils, ugunskura vieta, pludmale, šūpoles, pludmales voleibols, šūpuļtīkls un ortopēdiskais celiņš 20 metru garumā Jūsu pēdiņām :)
"Pie SĪVERA" noma- 75 eiro diennaktī, (iekļauta malka).
Jums ir iespēja pasildīties un papērties pirtī, ar bērza slotu- pēc kuras ielēkt atvēsinošā dīķī. Pirts noma 40 eiro, iepriekš pasūtot.
Vairāk informācijas pa telefonu,lūdzu zvaniet,jo internetā esam reti!
Nokļūšana no Rīgas līdz vietai- Rīga-Jēkabpils-Līvāni-Preiļi-Aglona-Grāveri-Kombuļi ,pagrieziens uz Auleju. Nepiebraucot pie Aulejas-5 km jāpabrauc uz sādžu Plotiem, kur arī atrodas brīvdienu māja.
Laipni lūgti Latgalē- zilo ezeru zemē!

Воды
Активный отдых
Услуги
Другие
Diennakts75 €
Pirts noma 40 €

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы