viesu skaits
25
число гостей
gultas vietas
?
число мест
marsruts
20
kм от Риги
skatits
21410
просмотри

TC Ādaži место отдыха

Адрессaddress Ādažu novads, Gaujas iela 26, Ādaži
Сезон01.01 - 31.12
Маршрут20 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en

Par tenisa centru

Tenisa centrs „Ādaži” atrodas Ādažos, Gaujas ielā 26. Tas ir dibināts 2001. gadā. Straujāka tenisa centra attīstība sākās 2004. gadā, kad tika uzcelta halle. Tā ir celta no īpašas metāla konstrukcijas, kas nodrošina to, ka ziemā ir pietiekoši silts, bet vasarā – vēsāks. Halle ir ļoti svarīgs nosacījums, jo Latvijas mainīgajos apstākļos vasaras sezona, kad var spēlēt atklātajos kortos, ir diezgan īsa. Tiek plānota tenisa centra paplašināšana. Šobrīd ir 3 atklātie korti un 3 slēgtie korti, bet tiek plānots, ka gan hallē, gan laukā ar laiku būs pa pieciem kortiem. Ādažu tenisa centrā tenisu spēlē gan pirmskolas vecuma bērni, gan arī gados krietni vecāki cilvēki. Arī sportistu rangs ir dažāds – no iesācējiem līdz pat Latvijas elites spēlētājiem. Papildus klubs piedāvā iegūt kvalitatīvu iedegumu mūsu 2 solārijos un iegādāties solārija kosmētiku. Ir iespēja iedzert kafiju vai ko atvēsinošāku turpat kluba kafejnīcā.

Par kortiem

Ādažu tenisa centrā šobrīd pieejami 3 atklātie korti un 3 slēgtie korti. Atklāto kortu segums ir tenisīts, savukārt slēgtos kortus sedz augstas kvalitātes sintētiskais grīdas segums (hard), ko ieklājuši angļu speciālisti. Šāds segums ir ideāls gan iesācējiem, gan augstas klases profesionāļiem. Tas mazina iespēju iegūt dažādas kāju un pēdu traumas, kā arī mazina triecienu uz sportista mugurkaulu. Šos nosacījumus nodrošina 4mm biezais gumijas klājums, kas rada patīkamu komforta sajūtu saskarē ar pēdām.

Par atpūtu

Piedāvājam sporta tūrisma nometnes bērniem un pieaugušajiem. Nepieciešamības gadījumā nodrošinām naktsmītnes un ēdināšanu.
Piedāvājam telpas izstādēm.

Воды
Активный отдых
Услуги
Оборудование
Другие

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

Пока нет отзывов