viesu skaits
8
число гостей
gultas vietas
8
число мест
marsruts
55
kм от Риги
skatits
22277
просмотри

Turaidas Viesturs дом отдыха

Забронировать
Адрессaddress Krimuldas novads, Purmaļi, Krimulda
Сезон01.01 - 31.12
Маршрут55 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en

Šī trīs guļamistabu brīvdienu māja būs ideāla vieta atpūtai no pilsētas kņadas. Te ir iespēja nesteidzīgi baudīt pirti, peldi dīķī un apkārtējās dabas skaistumu, mieru un klusumu. Koka guļbūves siltums un ēkas mājīgais iekārtojums sniegs Jums un Jūsu ciemiņiem īpašu un nomierinošu sajūtu. Šī ir vieta, kurā var labi patverties no ikdienas steigas, burzmas un kņadas. No viesistabas logiem bieži ir iespējams vērot no meža iznākušos zvērus vai vienkārši vērot kā stārķi pļavā meklē sev ēdienu. Kontaktus ar ārpasauli Jums ļaus uzturēt ļoti labs bezvadu interneta pieslēgums un ‘gudrais’ televizors, kurā varat atrast jūs interesējošās lietas internetā vai vienkārši skatīties youtube interesējošos sižetiņus.
Māja atrodas 3,4 km attālumā no Turaidas pils, 2 km attālumā no Reiņa trases un golfa laukuma. 7 km attālumā atrodas Sigulda ar veikaliem, restorāniem un kafejnīcām, kā arī plašajām izklaides un aktīvās atpūtas iespējām. Rīgas centrs 55km attālumā.
Ēkā ir trīs guļamistabas, kurās ērti var pārnakšņot 7 cilvēki (2+2+3 cilvēki), kā arī viens cilvēks var gulēt viesistabā uz ādas dīvāna. Papildus ir divi neliela izmēra dīvāniņi, kā arī redeļu gultiņa zīdainim. Ēkā ir divi sanitārie mezgli ar dušu, fēnu un veļas mašīnu. Par atsevišķu samaksu iespējams izmantot ar malku kurināmu pirti.
Virtuve ir aprīkota ar visu nepieciešamo- traukiem, elektrisko plīti, trauku mazgājamo mašīnu, elektrisko tējkannu, tosteri.

Воды
Услуги
Оборудование
Другие
Darba dienās un svētdienā- (par diviem cilvēkiem)60 €
Piektdien, sestdien un svētku dienās (par diviem cilvēkiem)70 €
Par katru papildus cilvēku 15 €
Atpūta vairākām dienām- atsevišķa vienošanās0 €

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы