viesu skaits
8
число гостей
gultas vietas
7
число мест
marsruts
159
kм от Риги
skatits
24167
просмотри

Usmas Ezerkrasti дом отдыха

Адрессaddress Ventspils novads, Usmas pagasts, Ezerkrasti
Сезон05 - 09
Маршрут159 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en

Piedāvājam divstāvu guļbūves tipa atpūtas māju, kura atrodas skaistā, klusā vietā, mežu ielokā , Usmas ezera krastā. Māja paredzēta 7 personām, ar iespēju izvietot papildus guļvietu. Mājā ir 3 guļamistabas, dzīvojamā istaba, atpūtas zona, virtuve(aprīkota ar visu nepieciečamo maltītes pagatavošanai un uzglabāšanai), pirts, WC, duša, TV.

Pie mājas atrodas paliela terase, dārza kamīns, galds, soli, kūpinātava, lapene, dīķis, kurā var atveldzēties pēc pirts procedūrām vai arī izmakšķerēt karpu vēdera priekam. Bērniem ir pieejams rotaļu laukums ar smilšu kasti un šūpolēm.

Usmas ezera burvību un Moricsalas dabas rezervāta noslēpumainību var baudīt pastaigājoties pa laipu, kura ieved Usmas ezerā, vai arī izmantojot laivu var nodoties romantiskiem izbraucieniem, vērojot ūdensrožu krāšņumu un apvienojot dubultpatīkamo ar lietderīgo var noķert Usmas ezera lielo zivi. (Makšķerējot Usmas ezerā ir nepieciešama makšķerēšanas karte, Usmas ezera licence(maksas) un speciālā licences makšķerēšanai Moricsalas dabas rezervāta zonā(bezmaksas)).

Svaigs gaiss, atvēsinošs ūdens pieskāriens, pļavas ziedu un peoniju smarža, pirts prieki, aizrautīga makšķerēšana, meža zvēru vērošana, saule, miers-viss nepieciešamais netraucētai atpūtai Usmas Ezerkrastos.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18
Воды
Активный отдых
Услуги
Оборудование
185dienā €
660nedēļā €

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

Пока нет отзывов