viesu skaits
16
число гостей
gultas vietas
16
число мест
marsruts
43
kм от Риги
skatits
35178
просмотри

Viesu Līči комплекс отдыха

Адрессaddress Jelgavas novads, "Līči" p.n "Staļģene", Jelgavas novads
Маршрут43 km из Риги до гостевой дом

"Zemnieks"cienā ik dienu no 8:00 - 20:00 ar latviskiem un Latvijā iecienītiem ēdieniem no Zemgalē iegūtiem gaļas un piena produktiem, ar tepat "Līčos"izaudzētu dārzeņu bagātīgām piedevām un pašu ceptiem konditorejas našķiem. Vienlaikus varam uzņemt 150 viesus - Godu zālē, Viesistabā un Zaļajā lapenē. Iepriekš pieteiktās viesu grupas protam apkalpot un paēdināt stundas laikā. Mūsu ēdienu cenas viesus nekaitina.
No pavasara līdz vēlam rudenim bērniem un viņu vecākiem rotaļu un atrakciju laukums "Ganības"piedāvā 10 veidu šūpoles, karuseļus, velohopteru, velokartus, velolaiviņas, velodrežnas, minigolfu, "kaķu takas"un taktorvilcieniņa "Lecīgā slieka" ekskursiju. Vienas atrakcijas cena ir vidēji 1,50 eur. Izņēmums ir ūdensbumba, elektriskie kvadracikli un elektriskais džips, kuri maksā 3,00 eur 10 minūtes. „Dienas biļete” – visu atrakciju apmeklējums (izņemot tās, kas maksā 3,00 eur) maksā 6,00 eur un izmantojama 2 stundas. Daudzbērnu ģimenēm ir atlaide 30-50% atkarībā no bērnu skaita (uzrādot dokumentu). Attiecīgās dienas jubilāram dāvinām bezmaksas 2 stundas apmeklējumu (uzrādot dokumentu).

Piknika vietas:
Ģimenes svinībām 3 stundas līdz 10 personām – 15,00 eur, par katru nākamo personu 1,50 eur, par katru nākamo stundu – 5,00 eur. Bērniem ar biļeti atrakcijās 6.00 eur līdzdalība piknikā bez maksas.

MOTELIS:

Aicinām izbaudīt nakts mieru omulīgās istabās:
Nr. 3: 2 personām – 32 EUR (iespējamas 2 papildvietas, katra par 6 EUR)
Nr. 4: 2 personām – 28 EUR (iespējama 1 papildvieta, par 6 EUR)
Nr. 5: 2 personām – 35 EUR (iespējamas 2 papildvietas, katra par 6 EUR)
Cena norādīta bez brokastīm.

Vēl pieejama viesnīca “Senlīči” HOTEL un pirts – vairāk informācijas: www.senlici.lv

Активный отдых
Услуги
Оборудование
Другие

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

Пока нет отзывов