viesu skaits
35
число гостей
gultas vietas
14
число мест
marsruts
40
kм от Риги
skatits
39277
просмотри

Bucefāls гостевой дом

Адрессaddress Siguldas novads, Siguldas pagats, Bucefāls
Маршрут40 km из Риги до гостевой дом

2007. gada 23. jūnijā tika atvērts viesu nams. Tas tika veidots tādā pašā stilā kā krodziņš. Viesu namā var uzņemt līdz pat 80 viesiem, kurus var paēdināt, izguldīt un piedāvāt dažādas izklaides iespējas.

Viesu namā ir :
pirts, baseins,
2 divvietīgie numuriņi, viens trīsvietīgs ar vienu divguļamo gultu un vienu vienvietīgu gultu, viens numuriņš ar trim atsevišķām gultām, pieejams ir arī četrvietīgs numuriņš ģimenēm ar vienu divguļamo gultu un divām atsevišķām gultām, kuros ir iespējams ievietot papildus vietas. Katrs numuriņš ir aprīkots ar dušu un tualeti. Katram numuriņam ir savs balkons, no kura paveras pasakains dabasskats un trešajā stāvā ir guļam grīdas.

Piedāvājam arī saunu un nelielu baseinu pēc tās.

Japāņu baļļa. Tā ir apaļa, liela koka muca, kurā salej ūdeni, tad to uzkarsē ar malkas krāsniņu, kura atrodas baļļā. Kad ūdens ir uzkarsis, tad var kāpt baļļā un izbaudīt tās sniegto sajūtu gammu.
Banketu zāle 100 m2 liela. Šajā zālē ir skaņas aparatūra, projektors, kas dod iespēju vadīt dažādus seminārus un ne tikai, kā arī viesību galdus, banketus.
Gaisotni viesu mājā var raksturot kā miera oāzi, jo tur ieejot, ir klusums no ārpasaules trokšņiem. Vasarā var klausīties putnu dziesmās un baudīt mieru un klusumu.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25 bilde Nr.26
Воды
Активный отдых
Услуги
Оборудование
Другие
Transporta pakalpojumi 0 €

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы