viesu skaits
35+
число гостей
gultas vietas
16+
число мест
marsruts
70
kм от Риги
skatits
1899
просмотри

Josti комплекс отдыха

Адрессaddress Tukuma novads, Josti, Sēmes pagasts
Сезон01.01 - 31.12
Маршрут70 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en

Atpūtas komplekss "Josti" atrodas ainaviskā vietā, meža ielokā, prom no ikdienas trokšņa un steigas. Sakoptā lauku viensētā varēsiet pavadīt brīvdienas vai atvaļinājumu, atpūsties vieni vai kopā ar draugiem un radiem, svinēt svētkus un baudīt dabu, kļūt par daļu no tās. Ir iespējas apmeklēt pirti, iet ziedu kubulā, peldēt, makšķerēt, noķerto lomu pagatavot uz ugunskura, mācīties šaut ar arbaletu, no torņiem vērot muflonus, stirnas un dzērves, izstaigāt dabas taku vai neko nedarīt un vienkārši būt.
Atpūtas namā atrodas zāle svinībām (līdz 30 pers.), ēdamistaba un virtuve, garderobe, trīs numuriņi ar labierīcībām. Vajadzības gadījumā organizējam ēdināšanu un pasākumu nodrošināšanu.
Atsevišķā guļbaļķu ēkā atrodas malkas pirts, neliela kamīnzāle un telpa pasākumiem (līdz 20 pers.). Pirts ēkas otrajā stāvā ērtas guļvietas. Var pasūtīt pirts sievai pērienu, kā arī pirts vai uguns rituālu.
Teritorijā ir vairāki dīķi, plaša pļava, apsildāms ūdens kubuls, āra nojume un ugunskura vieta. Ja kompleksā esošo dīķu ūdeņi liekas par mazu, 5 min. brauciena attālumā atrodas Rideļu ezers, 12 min. – jūra.

Предложения

Сельская идиллия. Vasarā visi uz laukiem!

Vasarā ir jābauda atpūta Latvijas laukos! Izraujies no pilsētas mūriem un pavadi brīvās dienas pie dabas! Mazām un lielām ģimenēm piedāvājam 25% atlaidi atpūtai ... (больше)

Старая цена: 200,00 €
скидка: 25 %
Цена: 150,00 €
Воды
Активный отдых
Услуги
Оборудование

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

Пока нет отзывов