viesu skaits
8
viesu skaits
gultas vietas
8
gultas vietas
marsruts
55
km no Rīgas
skatits
23521
cik reizes skatīts

Turaidas Viesturs brīvdienu māja

Rezervēt
Adreseaddress Krimuldas novads, Purmaļi, Krimulda
Sezona01.01 - 31.12
Maršruts55 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Šī trīs guļamistabu brīvdienu māja būs ideāla vieta atpūtai no pilsētas kņadas. Te ir iespēja nesteidzīgi baudīt pirti, peldi dīķī un apkārtējās dabas skaistumu, mieru un klusumu. Koka guļbūves siltums un ēkas mājīgais iekārtojums sniegs Jums un Jūsu ciemiņiem īpašu un nomierinošu sajūtu. Šī ir vieta, kurā var labi patverties no ikdienas steigas, burzmas un kņadas. No viesistabas logiem bieži ir iespējams vērot no meža iznākušos zvērus vai vienkārši vērot kā stārķi pļavā meklē sev ēdienu. Kontaktus ar ārpasauli Jums ļaus uzturēt ļoti labs bezvadu interneta pieslēgums un ‘gudrais’ televizors, kurā varat atrast jūs interesējošās lietas internetā vai vienkārši skatīties youtube interesējošos sižetiņus.
Māja atrodas 3,4 km attālumā no Turaidas pils, 2 km attālumā no Reiņa trases un golfa laukuma. 7 km attālumā atrodas Sigulda ar veikaliem, restorāniem un kafejnīcām, kā arī plašajām izklaides un aktīvās atpūtas iespējām. Rīgas centrs 55km attālumā.
Ēkā ir trīs guļamistabas, kurās ērti var pārnakšņot 7 cilvēki (2+2+3 cilvēki), kā arī viens cilvēks var gulēt viesistabā uz ādas dīvāna. Papildus ir divi neliela izmēra dīvāniņi, kā arī redeļu gultiņa zīdainim. Ēkā ir divi sanitārie mezgli ar dušu, fēnu un veļas mašīnu. Par atsevišķu samaksu iespējams izmantot ar malku kurināmu pirti.
Virtuve ir aprīkota ar visu nepieciešamo- traukiem, elektrisko plīti, trauku mazgājamo mašīnu, elektrisko tējkannu, tosteri.

Ūdens
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
Darba dienās un svētdienā- (par diviem cilvēkiem)60 €
Piektdien, sestdien un svētku dienās (par diviem cilvēkiem)70 €
Par katru papildus cilvēku 15 €
Atpūta vairākām dienām- atsevišķa vienošanās0 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes