viesu skaits
6
number of guests
gultas vietas
6
beds
marsruts
45
km from Riga
skatits
18713
view count

Jasmīnu nams holiday house

Addressaddress Jelgavas novads, Jasmīnu nams, Tušķi, Līvbērzes pagasts, Jelgavas novads.
Season01.01 - 31.12
Route45 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru speak en speak de

Jasmīnu nams ar pirti, āra kublu un mini kemperiem gaida savus viesus mierpilnai, ģimeniskai atpūtai meža malā cauru gadu. Mājā ir trīs istabas, sešas guļvietas, visas ērtības, nokomplektēta virtuve un arī redeļu gultiņa bērniņam. Ir grils, ugunskura vieta un nožogota teritorija vienlaikus tikai vienam viesim /kompānijai/ mājsaimniecībai. Mājdzīvnieki - draugi. Vēl ņemiet līdzi romantisku, ģimenisku, miermīlīgu noskaņojumu un izbaudiet aukstākā gadalaika šarmu. Skaļas ballītes un jauniešu tusiņi te nenotiek. Toties ir iespēja pieteikties relaksējošai masāžai ar siltu eļļu, kam pievienota ēteriskā eļļa pēc Tavas sajūtu gammas. Procedūrā apvienoti gan klasiskās masāžas elementi, kas atslābina saspringtus muskuļus, mazina sāpes, uzlabo asinsriti, gan arī ājurvēdas masāžas tehnikas elementi labākai limfas atteicei. Kopā ar ēteriskajām eļļām masāža iedarbojas ķermeni un prātu atsvaidzinoši, kā arī nomierinoši.
Vēl nomai uz vietas vai izbraukumam pieejami arī divi stilīgi aprīkoti mini kemperi. Piestiprināmi jebkurai vieglai automašīnai. Kempinga piekabē ir virtuve ar plīti, ledusskapi, gatavošanas virsmu, trauku plauktiem. Salona aprīkojumā ietilpst spogulis, skapīši. Ir moderns apgaismojums. Kabīne ir pārsteidzoši plaša, kas nodrošina gaisīgu sajūtu iekšpusē un daudz vietas jūsu lietām. Salonā ērti var izmitināt divus pieaugušos. Ar tādu tūrisma piekabi doties uz kempingu vai jūras krastu ir tīrais kaifs.
Namiņš - 95 eiro (ar nakšņošanu līdz sešām personām), pirts - 35 eiro, kubls - 45 eiro, kemperis - 35 eiro, masāža - 20 eiro. Nakšņot nav obligāti.
Uz tikšanos. Daiga

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25
Water
Active leisure
Service
Equipment
Other
Naktsmītne95 €
Pirts īre35 €
Āra kubls45 €
Nakšņošana Jasmīnu mini kemperī pie mājas (2 personas)25 €
Jasmīnu mini kempera noma (24 stundas)35 €
Masāža20 €

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews