viesu skaits
6
viesu skaits
gultas vietas
6
gultas vietas
marsruts
45
km no Rīgas
skatits
1482
cik reizes skatīts

Jasmīnu nams brīvdienu māja

Adreseaddress Jelgavas novads, Jasmīnu nams, Tušķi, Līvbērzes pagasts
Sezona01.01 - 31.12
Maršruts45 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en speak de

Ieplānojiet atpūtu brīvdienu mājā "Jasmīnu nams"! Tā ir lieliska vieta mierpilnam dabas baudījumam, kā arī veselības stiprināšanai pirtī un alternatīvā SPA - apkurināmā āra kublā. Izraujieties no pilsētvides! Īpašs uzsvars uz mājsaimniecības veldzi kopā ar bērniem. Mazajiem ārā iekārtots spēļu laukums, atsevšķs ēdamgaldiņš un batuts. Nav paredzēts skaļām ballītēm un jauniešu tusiņiem. Ir viss nepieciešamais maltītes pagatavošanai gan iekšā, gan ārā svaigā gaisā. Pikniks ar grilu vai ugunskurs saulrietā - viss ir iespējams! "Jasmīnu namam" ir meža "plīvurs", taču tas atrodas pie pašas Jelgavas robežas - tikai 7 minūšu braucienā līdz pilsētas centram. Garām autotransports nebraukā. Tuvumā atrodas Svētes upe un atpūtas zona - Svētes palienes pļavu koka laipu celiņu tīkls.
Guļvietas ir sešas, kā arī pieejama bērnu gultiņa.
Naktsmītne - 95 eiro (viena nakts), pirts īre - 30 eiro, karstais āra kubls - 40 eiro. Bet rudenī un ziemā darba dienās (pirmdiena - ceturtdiena) īpaša nakšņošanas atlaide - pirts par brīvu.
Paviljons "Pie Jasmīnu nama" naktsmītnes viesiem ir bez maksas, taču to dabas lādiņam var noīrēt arī uz pāris stundām. Tā var būt citāda vide lietišķai tikšanās reizei vai laiskam ģimenes piknikam.

Ūdens
Pakalpojums
Naktsmītne95 €
Pirts īre30 €
Tikai paviljons "Pie Jasmīnu nama" uz dažām stundām15 €
Āra kubls40 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota