viesu skaits
6
number of guests
gultas vietas
6
beds
marsruts
45
km from Riga
skatits
1765
view count

Jasmīnu nams holiday house

Addressaddress Jelgavas novads, Jasmīnu nams, Tušķi, Līvbērzes pagasts
Season01.01 - 31.12
Route45 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru speak en speak de

Ieplānojiet atpūtu brīvdienu mājā "Jasmīnu nams"! Tā ir lieliska vieta mierpilnam dabas baudījumam, kā arī veselības stiprināšanai pirtī un alternatīvā SPA - apkurināmā āra kublā. Izraujieties no pilsētvides! Īpašs uzsvars uz mājsaimniecības veldzi kopā ar bērniem. Mazajiem ārā iekārtots spēļu laukums, atsevšķs ēdamgaldiņš un batuts. Nav paredzēts skaļām ballītēm un jauniešu tusiņiem. Ir viss nepieciešamais maltītes pagatavošanai gan iekšā, gan ārā svaigā gaisā. Pikniks ar grilu vai ugunskurs saulrietā - viss ir iespējams! "Jasmīnu namam" ir meža "plīvurs", taču tas atrodas pie pašas Jelgavas robežas - tikai 7 minūšu braucienā līdz pilsētas centram. Garām autotransports nebraukā. Tuvumā atrodas Svētes upe un atpūtas zona - Svētes palienes pļavu koka laipu celiņu tīkls.
Guļvietas ir sešas, kā arī pieejama bērnu gultiņa.
Naktsmītne - 95 eiro (viena nakts), pirts īre - 30 eiro, karstais āra kubls - 40 eiro. Bet rudenī un ziemā darba dienās (pirmdiena - ceturtdiena) īpaša nakšņošanas atlaide - pirts par brīvu.
Paviljons "Pie Jasmīnu nama" naktsmītnes viesiem ir bez maksas, taču to dabas lādiņam var noīrēt arī uz pāris stundām. Tā var būt citāda vide lietišķai tikšanās reizei vai laiskam ģimenes piknikam.

Water
Service
Naktsmītne95 €
Pirts īre30 €
Tikai paviljons "Pie Jasmīnu nama" uz dažām stundām15 €
Āra kubls40 €

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews

No reviews added for this guest house