viesu skaits
?
number of guests
gultas vietas
?
beds
marsruts
187
km from Riga
skatits
37042
view count

Ķīši recreation place

Addressaddress Kuldīgas novads, Ķīši, Alsungas novads
Route187 km from Riga to guest house

Atpūtas vieta "Ķīši" atrodas Alsungas novadā pie Zvirgzdu ezera, kas ir lielākais un skaistākais ezers novadā. Ezera apkārtne ir tūristu iecienīta atpūtas vieta jau pusgadsimtu garumā, kas piesaista ar gleznainiem skatiem, skaidru ūdeni un atpūtas iespējām. UN NETIKAI, šeit dzīvo SUITI!Unikālā suitu kultūrtelpa 2009.gada 1.oktobrī tika iekļauta UNESCO nemateriālās kultūras mantojuma sarakstā.

Pavisam netālu - suitu novada centrā Alsungā var aplūkot krāšņo suitu pūru, satikt dziedošas suitu sievas, gida pavadībā izstaigāt Alsungas Livonijas ordeņpils pagrabus, nobaudīt suitu tradicionālos ēdienus "Spēlmaņu krogā" un darbnīcā/ veikalā "Rija" iegādāties piemiņas lietu, ko darinājuši suitu amatnieki.

Atpūtas vieta Jums piedāvā izbaudīt neatkārtojamu dabas skaistumu un Zvirgzda ezera burvību, kas virākkārt iemūžināta latviešu izcilās kino filmās, kā „Ezera sonāte” u.c. Piedāvājam plašas telpas krāšņām svinībām kopā ar ģimeni vai darba kolēģiem jebkuros Jūsu svētkos. Jau vairākus gadus mēs esam iecienīta vieta kāzu svinēšanai, bet klusās darba dienas ir piemērotas un iecienītas atpūtai ģimenēm ar bērniem.
Atgūt modru garu un relaksēties varat pirtiņā vai mucā ar karsto ūdeni zem zvaigžņotās debess. Savukārt kaislīgie sēņotāji ar laivu var aizairēties līdz tuvākajam mežam, bet lielā loma meklējumos gan ziemā un vasarā tiek gaidīti azartiskie makšķernieki.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23
Water
Service
Equipment

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews