viesu skaits
?
viesu skaits
gultas vietas
?
gultas vietas
marsruts
187
km no Rīgas
skatits
35052
cik reizes skatīts

Ķīši atpūtas vieta

Adreseaddress Kuldīgas novads, Ķīši, Alsungas novads
Maršruts187 km no Rīgas uz atpūtas vietu

Atpūtas vieta "Ķīši" atrodas Alsungas novadā pie Zvirgzdu ezera, kas ir lielākais un skaistākais ezers novadā. Ezera apkārtne ir tūristu iecienīta atpūtas vieta jau pusgadsimtu garumā, kas piesaista ar gleznainiem skatiem, skaidru ūdeni un atpūtas iespējām. UN NETIKAI, šeit dzīvo SUITI!Unikālā suitu kultūrtelpa 2009.gada 1.oktobrī tika iekļauta UNESCO nemateriālās kultūras mantojuma sarakstā.

Pavisam netālu - suitu novada centrā Alsungā var aplūkot krāšņo suitu pūru, satikt dziedošas suitu sievas, gida pavadībā izstaigāt Alsungas Livonijas ordeņpils pagrabus, nobaudīt suitu tradicionālos ēdienus "Spēlmaņu krogā" un darbnīcā/ veikalā "Rija" iegādāties piemiņas lietu, ko darinājuši suitu amatnieki.

Atpūtas vieta Jums piedāvā izbaudīt neatkārtojamu dabas skaistumu un Zvirgzda ezera burvību, kas virākkārt iemūžināta latviešu izcilās kino filmās, kā „Ezera sonāte” u.c. Piedāvājam plašas telpas krāšņām svinībām kopā ar ģimeni vai darba kolēģiem jebkuros Jūsu svētkos. Jau vairākus gadus mēs esam iecienīta vieta kāzu svinēšanai, bet klusās darba dienas ir piemērotas un iecienītas atpūtai ģimenēm ar bērniem.
Atgūt modru garu un relaksēties varat pirtiņā vai mucā ar karsto ūdeni zem zvaigžņotās debess. Savukārt kaislīgie sēņotāji ar laivu var aizairēties līdz tuvākajam mežam, bet lielā loma meklējumos gan ziemā un vasarā tiek gaidīti azartiskie makšķernieki.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23
Ūdens
Pakalpojums
Aprīkojums

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes