viesu skaits
40
number of guests
gultas vietas
20
beds
marsruts
70
km from Riga
skatits
36939
view count

Rundāles atpūtas centrs leisure complex

Addressaddress Bauskas novads, "Krastiņi", Rundāles pagasts, Rundāles novads
Route70 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru speak en speak de

“Rundāles atpūtas centrs” atrodas Lielupes krastā, 8km no Bauskas un 2 km no Rundāles pils. Kompleksā atrodas:
1)Krastiņu pirts-Lieliskai atpūtai ģimenēm, jautrām draugu kompānijām un ceļiniekiem tiek piedāvāta guļbaļķu viesu māja. Īsta ar malku kurināma latviska slapjā pirts, kur var nopērties, atpūtinot miesu un garu pēc garās dienas vai arī pēc saspringtas darba nedēļas.
Mūsu SPA baseins, jeb džakuzi ir novietots ārā, lai svaigais gaiss labāk ļautu baudīt masāžas un relaksācijas dažādību, kā arī sniegtu romantisku baudījumu.
2)Rundale camping-Tajā atrodas servisa ēka, kurā ir tualetes, dušas un pašapkalpošanas virtuve. Treileru, kemperu un telts vietas Lielupes karstā.
3)kanoe laivu noma. Nomā pieejamas 10 laivas un laivošanas aprīkojums. Laivojot var lieliski atpūsties un baudīt Lielupes skaistumu.
4) velosipēdu noma. Nomā pieejami 20 velosipēdi pieaugušajiem un 4 bērnu/pusaudžu velosipēdi. Ar velosipēdu var aizbraukt līdz tuvākās apkārtnes kultūras objektiem: Rundāles pili, Mežotnes pili, Mežotnes pilskalnu.
5)piknika zona un Lielupes piedāvājums. Piknika vietās var nobaudīt līdzi paņemto ēdienu. Savukārt Lielupē var makšķerēt, peldēt un laivot.
6) melnā (dūmu) pirts. Šāda pirts ir vissenākā, ko latvieši izmantojuši daudzu gadu desmitu senā vēsturē. Tā ir vērtības, kas izturējusi gadsimtu laika pārbaudi.

Pasakaina vieta atpūtai ģimenes lokā, uzņēmumiem sporta un korporatīvo pasākumu organizēšanai, kā arī piemērota vieta svinīgu pasākumu rīkošanai.
Palūkojaties apkārt un izbaudiet pasakaino Lielupes skaistumu!

Gaidām ciemos!

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15
Water
Active leisure
Service
Equipment
kompleksa īre diennaktī ar gulēšanu250 €
pirts īre (stundā) (min.3h)30 €
telts vieta (6eur+2eur no personas)6 €
treilera vieta (16 eur +2 eur no personas)16 €
kanoe laivas noma20 €
velosipēda noma7 €
melnā (dūmu pirts)150 €
piknika vieta(0.5 eur no personas)0.5 €

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews