viesu skaits
40
viesu skaits
gultas vietas
20
gultas vietas
marsruts
70
km no Rīgas
skatits
36788
cik reizes skatīts

Rundāles atpūtas centrs atpūtas komplekss

Adreseaddress Bauskas novads, "Krastiņi", Rundāles pagasts, Rundāles novads
Maršruts70 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en speak de

“Rundāles atpūtas centrs” atrodas Lielupes krastā, 8km no Bauskas un 2 km no Rundāles pils. Kompleksā atrodas:
1)Krastiņu pirts-Lieliskai atpūtai ģimenēm, jautrām draugu kompānijām un ceļiniekiem tiek piedāvāta guļbaļķu viesu māja. Īsta ar malku kurināma latviska slapjā pirts, kur var nopērties, atpūtinot miesu un garu pēc garās dienas vai arī pēc saspringtas darba nedēļas.
Mūsu SPA baseins, jeb džakuzi ir novietots ārā, lai svaigais gaiss labāk ļautu baudīt masāžas un relaksācijas dažādību, kā arī sniegtu romantisku baudījumu.
2)Rundale camping-Tajā atrodas servisa ēka, kurā ir tualetes, dušas un pašapkalpošanas virtuve. Treileru, kemperu un telts vietas Lielupes karstā.
3)kanoe laivu noma. Nomā pieejamas 10 laivas un laivošanas aprīkojums. Laivojot var lieliski atpūsties un baudīt Lielupes skaistumu.
4) velosipēdu noma. Nomā pieejami 20 velosipēdi pieaugušajiem un 4 bērnu/pusaudžu velosipēdi. Ar velosipēdu var aizbraukt līdz tuvākās apkārtnes kultūras objektiem: Rundāles pili, Mežotnes pili, Mežotnes pilskalnu.
5)piknika zona un Lielupes piedāvājums. Piknika vietās var nobaudīt līdzi paņemto ēdienu. Savukārt Lielupē var makšķerēt, peldēt un laivot.
6) melnā (dūmu) pirts. Šāda pirts ir vissenākā, ko latvieši izmantojuši daudzu gadu desmitu senā vēsturē. Tā ir vērtības, kas izturējusi gadsimtu laika pārbaudi.

Pasakaina vieta atpūtai ģimenes lokā, uzņēmumiem sporta un korporatīvo pasākumu organizēšanai, kā arī piemērota vieta svinīgu pasākumu rīkošanai.
Palūkojaties apkārt un izbaudiet pasakaino Lielupes skaistumu!

Gaidām ciemos!

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
kompleksa īre diennaktī ar gulēšanu250 €
pirts īre (stundā) (min.3h)30 €
telts vieta (6eur+2eur no personas)6 €
treilera vieta (16 eur +2 eur no personas)16 €
kanoe laivas noma20 €
velosipēda noma7 €
melnā (dūmu pirts)150 €
piknika vieta(0.5 eur no personas)0.5 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes