viesu skaits
?
number of guests
gultas vietas
?
beds
marsruts
92
km from Riga
skatits
28485
view count

Rakši leisure complex

Addressaddress Amatas novads, Rakši
Route92 km from Riga to guest house
Languagesspeak lv speak ru speak en

Gaujas senlejā, klusā mežu ielokā tikai 6 km no Cēsīm un ~2 km no populārajiem kalnu slēpošanas parkiem "Ozolkalns" un "Žagarkalns" atrodas atpūtas komplekss "Rakši" . Mēs piedāvājam daudzveidīgas atpūtas iespējas lielākam vai mazākam draugu lokam vai korporatīviem pasākumiem. 7 ha platībā iespējams organizēt atpūtas, sporta vai izklaides pasākumus pat vairāku simtu cilvēku lielam kolektīvam.

Atpūtas komplekss "Rakši" atrodas Gaujas Nacionālā parka teritorijā. Parks ir slavens ar savām brīnišķīgajām dabas ainavām un daudzajiem apskates objektiem. Tā kā atrodamies tieši pie Gaujas, tad ūdenstūristiem "Rakšu" laivu un plostu piestātne būs ideāli piemērota vieta maršruta sākumam vai galamērķim.

Naktsmītnēm un pasākumiem "Rakšos" šobrīd tiek piedāvāti trīs jauki guļbūves viesu nami, kuri aprīkoti ar visu nepieciešamo lieliskai atpūtai– jūs vienmēr gaidīs karsta slapjā pirtiņa ar īstām bērzu slotiņām, saklātas guļvietas, labiekārtota virtuves zona, karoke iekārta un citas praktiskas lietas, lai jūs justos kā mājās. Īpašiem gardēžiem iespēja uz grila pagatavot paša tikko dīķī noķertu foreli vai stori.

Dabas un dzīvnieku cienītājiem iespēja sastapt ne tikai apkārtnes mežos mītošo lapsu kūmiņu vai bebra kungu, bet arī vietējos "Rakšu" iemītniekus– divkupru kamieļus, draudzīgās Dienvidamerikas lamas, alpkas un gvanako. Bez tam šī ir patlaban vienīgā vieta Latvijā, kur jums tiek piedāvāta iespēja ne tikai apskatīt dzīvniekus, bet arī pašiem doties kopā ar tiem pavisam īstā pārgājienā, piemēram, gar gleznaino Gaujas krastu, pie tam piknika groza nešanu uzticot uzticamai ceļabiedrenei– lamai.

Water
Active leisure
Service
Equipment
Other
Pastaiga ar lamiņu 30min.7.5 €
Mazā viesu nama īre (līdz. 30 cilv.)355 €
Lielā viesu nama īre (līdz. 100 cilv.)1400 €

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews

No reviews added for this guest house